جادو در یک تصویر...........

anar2010

Banned
اگر این مطلب را با مرورگرهایی همچون Opera – Safari – Firefox – Google Chrome و… مشاهده می‌کنید ، باید بدانید که استثنائا این پست را باید با مرورگر Internet Explorer ببینید !
تصویر زیر را با مرورگر اینترنت اکسپلورر ببینید :
magic-image.jpg
این تصویر یک تصویر جادویی است .
میپرسید چگونه؟
خوب کافی است در حالی که با مرورگر Internet Explorer این مطلب را نگاه می‌کنید ، با استفاده از ماوس تصویر را های‌لایت (انتخاب) کنید تا فضای آبی رنگ آن را در بر گیرد … (یا می‌توانید کلیدهای ترکیبی Ctrl+A را در صفحه کلید فشار دهید)
خوب حالا چه می‌بینید ؟

در این مطلب قصد داریم یاد بگیریم چگونه تصاویر جادویی درست کنیم …
تصاویری که با استفاده از آن میتوانید دوستان خود را متحیر و متعجب کنید .
اینگونه تصاویر را که با نام Magic Image نامگذاری می‌شوند را میتوانید در نرم‌افزار فتوشاپ بسازید. (راهنمای ساخت در فتوشاپ) اما قصد داریم تا ابزار ساده و جالبی را برای این کار معرفی کنیم که دیگر نیازی به استفاده از فتوشاپ هم نخواهید داشت .
Magic Image Generator یک نرم افزار رایگان و کوچک 50 کیلوبایتی است که با استفاده از آن میتوایند به آسانی تصاویر جادویی بسازید .
magic-image.gif
پس از دانلود و اجرای آن به منوی Image مراجعه کرده و گزینه New را برگزینید .
حالا کافی است به ترتیب ابتدای محل ذخیره تصویر نهایی ، تصویر ابتدایی ودر کادر انتهایی تصویری که میخواید به صورت پنهان در تصویر قرار گیرد را برگزینید .
» دریافت Magic Image Generator
» حجم : 55 کیلوبایت

ممنون من این مطلب رو قبلا در شاهوار دات نت دیده بودم.

چه قدر خوب بود منبع را ذکر می کردید که صاحب آن نیز راضی باشد. البته من صاحب آن نیستم

atrevafa

Member
دوست من برای من این اتفاق نیفتاد چرا؟؟؟؟؟؟؟
بردمش تویه اینترنت اکسپلورر آبیش کردیم ولی هیچی نشد.نرم افزارش زیاد خوب نیست یعنی خوب هم نیست .
منظور بد نگیرین اینو ولی من خودم به لحاظ شخصی خوشم نیومد حالا شاید یکی خوشش بیاد ولی به خاطر زحمتی که کشیدین باز هم ممنون از لطفتون.
ازتون متشکرم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا