تیزر تبلیغاتی Dance Show

specter-1369

Active Member
با سلام خدمت دوستان این تیزر رو به صورت آزمایشی و برای دل خودم ساختم.عمده ی کار تو افتر پیاده شده بعضی جاها هم از فتوشاپ استفاده کردم.عناصری که تو کار استفاده شده اینا هستن:
مجموعه ی riot gear از ویدیو کوپایلت
particular
particle world
3d stroke
light strobe
lens flare
glow
light sweep
shine
و ...
من تیزر رو جوری شکل بندی کردم که یک گوینده بتونه رو اون صحبت کنه هر کی صداش خوبه خبرم کنه :green:
کار به صورت مداوم ساخته نشده اما زمانه مفید چیزی در حدود 18 تا 20 ساعت بوده شایدم بیشتر البته با سیستمی که من دارم :sad:
بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم به خصوص انتقادات :wink:

دانلود با کیفیت عالی (Full HD) حجم 48MB :
Downlaod
دانلود با کیفیت خوب (SD) حجم 12.5MB :
Download
دانلود با کیفیت پایین (LQ) حجم 4MB :
Download

wild-mans

Member
سلام
خیلی قشنگ شده اگه ولی یه نکته هست افکتها بدون موضوع از پی هم میان در واقع کار شما روی تک تک افکتها خوبه ولی ریتم ندارن از یه سری افکت میپره به یه سری افکت دیگه باید افکتها در کل باهم در ارتباط باشن جایی رو که شما ستون فقرات کلیپ در نظر می گیرید باید متصل کننده افکتها باشه مثلا همه با پارتیکیولار به هم وصل بشن و ترازیشن اونها پاشیده به وسیله پارتیکیولار و ساخت اونها از طریق تولید به وسیله پارتیکیولار باشه و در موقع هر تغییر یک کمرا موینگ اتفاق بیفته.
یا حق

specter-1369

Active Member
سلام
خیلی قشنگ شده اگه ولی یه نکته هست افکتها بدون موضوع از پی هم میان در واقع کار شما روی تک تک افکتها خوبه ولی ریتم ندارن از یه سری افکت میپره به یه سری افکت دیگه باید افکتها در کل باهم در ارتباط باشن جایی رو که شما ستون فقرات کلیپ در نظر می گیرید باید متصل کننده افکتها باشه مثلا همه با پارتیکیولار به هم وصل بشن و ترازیشن اونها پاشیده به وسیله پارتیکیولار و ساخت اونها از طریق تولید به وسیله پارتیکیولار باشه و در موقع هر تغییر یک کمرا موینگ اتفاق بیفته.
یا حق
بله کاملا درست میگید همونطور که گفتم تیزر آزمایشی هست هیچ ایده خاصی نداشتم و فقط می خواستم خودم و سیستمم رو تست بزنم :wink: بله کاملا درست میگید افکت ها اصلا ربطی به هم ندارن و هیچ هسته ی مرکزی ای هم برای کار و در حین تدوین مد نظر نداشتم.بیشتر هدف ساخت یک نمونه کار بود آخه جایی که قرار کار کنم نمونه کار میخواست :green:اگر توجه داشته باشید سعی کردم که با تمامی عناصر مهم افتر کار کنم مثل camera و ...

wild-mans

Member
سلام
بله متوجه شدم و برای همین گفتم کارتون خوبه چون روی هر کدام از افکتها به خوبی کار شده مخصوصا اسموکهای ریوت گیر و مچ کمرا به به خوبی کار شدن در مورد 3d storke هم اگه مربه سکم گرادیانت شکل تر میشد بهتر بود دید اول فکر کردم یه مربه سفید رو توش مطلب نوشتید بعد که چرخید و شاین رو دیدم متوجه افکت شدم ولی در کل خیلی جالبه.
یا حق

aconital

Member
خیلی عالی بود! آفرین!:shock:
فقط به نظرم اون تیکه ی جعبه سفیده زیاد جالب نیست سفیده خیلی تو زق می زنه فونتش هم خوب نیست اگه یه تکسچر داشته بایه به نظرم بهتره.
یه چیز دیگه هم اینکه اگه بتونی به جای اون عکس ادم یه فیلم کوتاه از صحنه های رقص بزاری جذابتر میشه!

خوب بود ولی چیز عجیبی نبود :) من از قسمت آخر که مکعبهای سفید بودن خوشم اومد که سه بعدی بودن ، اونم به خاطر این که تو افتر زدی وگرنه این سه بعدی با برنامه های سه بعدی کار ساده ای باید باشه ، نه ؟ .... :wink:

specter-1369

Active Member
خوب بود ولی چیز عجیبی نبود :) من از قسمت آخر که مکعبهای سفید بودن خوشم اومد که سه بعدی بودن ، اونم به خاطر این که تو افتر زدی وگرنه این سه بعدی با برنامه های سه بعدی کار ساده ای باید باشه ، نه ؟ .... :wink:
دوست جان ممنون.نظراتتون محترمه :)

compac

Member
سلام
کارشما را دیدم ...
روش استفاده افکتها تا حد خوب اصولی بود . و زحمت شما قابل ستایش است . اگر اشتباه نکرده باشم این کار یک Demo Reel است .
چند سوال برایم پیش آمد
1- چرا از افکت دود استفاده کرده ای ؟
2 - موضوع کار چه بود ؟

با اینکه گفته بودید تنها یک تست است !

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
کار قشنگی شده
ولی من از فونت هاش چندان خوشم نیومد
و اینکه اول با اون موج رادیو، دیگه اون دایره صورتی لازم بود ؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام

سلام
میتونم سوال بپرسم این کار را کی ساختین؟
شرمنده ها آخه من کپی این کار را دیدم یه جایی!
نمیدونم کجا دیدم دقیقا اما حتما بهتون اطلاه میدم کجا بوده،فکر کنم داخل مجموعه های آماده دیده باشم!
پیدا میکنم و پروژشو واستون میفرستم!
خدایی نکرده قصد توهین یا تحقیر ندارم اما گفتم جایی دیدم!

specter-1369

Active Member
سلام
نمیدونم کجا دیدم دقیقا اما حتما بهتون اطلاه میدم کجا بوده،فکر کنم داخل مجموعه های آماده دیده باشم!
عکس های تمامی کامپوزیشن ها و چارت ها و تمامی لایه ها براتون پیغام خصوصی شد اگر خواستین میتونید در اختیار عموم هم بزارید
با احترام

MOSTAFA

کاربر فعال
سلام
این تاپیک محل قرار دادن کار هایی هست که خود بچه ها میسازن و خلاقیتشون رو برای دیگران هم نمایش میدن. به نظر من به جای مطرح کردن این مباحث بهتر بود از نظرات فنی در رابطه با کار رو بیان کنید و نقاط ضعف و قوتش رو بگید...
درضمن من خودم شاهد ساخت این پروژه (با همون سیستم 8biti معروف...:shock:) بودم و دیدم Specter جان چقدر زحمت کشید:)

Good luck

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
عکس های تمامی کامپوزیشن ها و چارت ها و تمامی لایه ها براتون پیغام خصوصی شد اگر خواستین میتونید در اختیار عموم هم بزارید
با احترام
آقا من قصد توهین یا خدایی نکرده بی احترامی نداشتم اما بخدا من جایی دیگه هم دیده بودم!:shock:
ببخشید بخدا!

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام

این تاپیک محل قرار دادن کار هایی هست که خود بچه ها میسازن و خلاقیتشون رو برای دیگران هم نمایش میدن. به نظر من به جای مطرح کردن این مباحث بهتر بود از نظرات فنی در رابطه با کار رو بیان کنید و نقاط ضعف و قوتش رو بگید...
درضمن من خودم شاهد ساخت این پروژه (با همون سیستم 8biti معروف...:shock:) بودم و دیدم specter جان چقدر زحمت کشید:)

good luck
سلام
آقا من قصد بی احترامی نداشتم!
کار فوق العاده قوی بود اما من مطمئنم حدود 5 یا 6 ماه پیش این کار را یه جایه دیگه هم دیده بودم!
من از اون پروانه های آخرش خیلی خوشم اومد،حالا کار هر کسی که هست خدا قوتش بده،باور کنید قصدی نداشتم،تو این شب ها هم التماس دعا داریم!

specter-1369

Active Member
سلام
کارشما را دیدم ...
روش استفاده افکتها تا حد خوب اصولی بود . و زحمت شما قابل ستایش است . اگر اشتباه نکرده باشم این کار یک Demo Reel است .
چند سوال برایم پیش آمد
1- چرا از افکت دود استفاده کرده ای ؟
2 - موضوع کار چه بود ؟

با اینکه گفته بودید تنها یک تست است !
مرسی نظر لطف شماست
1-خوب چرا استفاده نکنم؟ :shock:
2-موضوع کار تیزر تبلیغاتی برای یک dance challenge بود

computer_prospe

New Member
سلام دوست من - از نظر من کارت عالی بود - تعریف نمی کنم از خودم اما صدام قشنگه ( جهت اطلاع:green: ) تا امروز چند جا مجری بودم - بگذریم - می خوام بیشتر باهم آشنا بشیم - ازت خوشم اومد .

flashpro

کاربر فعال
با احترام فقط تركيب چند سمپل بود و ايده و ساختار جديدي از خودت ايجاد نكردي.. با اين حال خوب بود.

specter-1369

Active Member
با احترام فقط تركيب چند سمپل بود و ايده و ساختار جديدي از خودت ايجاد نكردي.. با اين حال خوب بود.
نظرتون محترمه! خودم هم الان دیگه خیلی حال نمیکنم با این کار اما اینجوری هم که میگید نیست دوست عزیز من فقط یک تیکه از کلیپ رو برات مثال میزنم مثلا اون پروانه ها هم سمبل بودن؟ یا نور پشتش، یک مقداری در ادای جملات دقت کنید حداقل میگفتین بعضی جاهاش نه کل کار رو زیر سئوال ببرید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا