تورو خدا كمككككككك

bestl3oy

Member
كمك

با سلام من تازه عضو سايت مجيد انلاين شدم به هر حال نميدونم جاي اي سوال اين جاست يا نه ولي ميپرسم
من توي سايت پرشن گيگ عضو شدم ولي توي فايل منيجر دكمه پاك كردن و تعويض نام و ... كار نميكنن و وقتي صفحه index رو ميزارم اينجوري در مياد www.bestl3oy.persiangig.com www.bestl3oy.persiangig.com
اگه ميشه منو يكي كمك كنه با تشكر :cry: :wink:

آخرین ویرایش:

Ali_ix

Well-Known Member
به انجمنهای مجید آنلاین خوش آمدید

لطفا عنوان تاپیکتونو درست انتخاب کنید... و انجمن مناسبی برای طرح سوالتون پیدا کنید ...

در ضمن پشتیبانی و ارائه خدمات سایت PersianGig وظیفه خودشونه ;)

Parham

Well-Known Member
آیا از Firefox استفاده میکنی‌ ؟ اگر استفاده میکنی‌ در بعضی‌ از قسمت ها ممکن هستش که به مشکل بخوره اگر هم با IE هم مشکل داری شاید از Pop-up Blocker استفاده میکنی‌ سعی‌ کن که اون رو هم قطع کنی‌ به احتمال زیاد مشکلت از همینجا هستش

bestl3oy

Member
ببخشيد اقاي par_ham من عم firefox دارم هم opera هم explorer6 ولي با هر 3 كار نميكنه منم اين pop-up blocker رو كه ميفماييد بلد نيستم چطور استفاده كنم اگه ميشه يه راهنمايي بكنيد

Parham

Well-Known Member
معمولا با نگار داشتن کلید Ctrl و کلیک کردن بر روی لینک ها در IE میتونین از Block کردن اونها توسط سیستم Popup Blocking جلوگیری کنین ...

bestl3oy

Member
با سلام مجدد اقاي per_ham من اين كار رو كردم و كليد ctrl رو فشار دادم و كليك كردم ولي هيچ چيزي اتفاق نيفتاد به نظر شما من ديگه چكار كنم؟؟؟؟؟؟ :cry: :razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا