تنظیمات نرم افزار filezilla برای انتقال فایلها به هاست دانلود

jsa

Member
سلام به همگی
من یه هاست دانلود دارم. الان می خوام فایلهامو از طریق پروتکل ftp به اون انتقال بدم. نرم افزاری هم که استفاده می کنم filezilla است.:neutral:
اینترنتی که من استفاده می کنم طوریه که من باید تنظیمات ip , port رو داخل connection settings اعمال کنم و در واقع هر نرم افزاری که بخواد به اینترنت وصل بشه باید این تنظیمات روش اعمال بشه.:sad:
الان سوال من اینه که چه جوری باید تنظیمات ای پی و پورت رو داخل filezilla وارد کنم:?:
و دوم. اگه پورت 21 بسته باشه، پورت دیگه ای هست که واسه ftp باشه و من بتونم استفاده کنم؟:-<

ارادت :rose:

آخرین ویرایش:

jsa

Member
خیلی سادست
شما فرض کنید یه شبکه دارین فرضا تو محیط کار، دانشگاه یا هرجای دیگه ای
برای اینکه بتونین از اینترنت استفاده کنین اول باید به اون شبکه وصل بشین و بعد از طریق اون به اینترنت دسترسی دارین
تا اینجا ok ؟:cool:

حالا اصل مطلب اینه که برای وصل شدن به یه شبکه باید ip و port سرور شبکه رو داخل connection settings تمام نرم افزارهایی که بخوان از اینترنت استفاده کنند وارد کنین:)
حالا من این تنظیمات رو روی filezilla - smartftp و coreftp اعمال کردم ولی اینا نمی تونن به هاستم وصل بشن:-?

آخرین ویرایش:

jsa

Member
در واقع filezilla سعی میکنه کانکت بشه
اما بعد از چند ثانیه می نویسه waiting for welcome message
و همین
انتهای کار همین جاس:lol:
.
البته من با cuteftp می تونم کانکت بشم اما اونم لیست فایلهام رو نمی آره
یعنی به هاستم کانکت می شم، فایل هم آپلود می کنم ولی لیست فایلهای داخل پوشه ها نشون داده نمیشه:shock:

آخرین ویرایش:

znhost

Member
شما یک بار هم با mycomputer تست کنید. اگه مشکل داشد به میزبانتون بگید پورت pssv رو باز کنن

jsa

Member
شما یک بار هم با mycomputer تست کنید. اگه مشکل داشد به میزبانتون بگید پورت pssv رو باز کنن

میشه بفرمایین منظورتون از تست کردن با mycomputer چیه؟:green:
و همچنین پورت pssv واسه چیه؟:cool:

آخرین ویرایش:

armingodi

New Member
سلام منظورشون اینه که توی آدرس بار mycomputer به شکل زیر عمل کنید
ftp://username:password@serverftp/public_html
جای username نام کاربری هاست رو وارد کنید
جای password پسورد هاست رو وارد کنید
جای ftpserver سرور ftp شما به طور مثال ftp.mobsaz.com
و public_html هم محلی که توی هاستتون می خواهید منتقل شوید

جدیدترین ارسال ها