تغییر نکردن رنک

KingCyrus

Member
سلام
من حدود 3 ماه پیش یه وبلاگ راه اندازی کردم و داخلش مطلب می گذاشتم روی SEO ش هم خیلی کار کردم که الان Domaintools بهش 92% می ده ولی رنکم تغییری نکرده !! بک لینک هام هم بد نیستند.:-?

asirap

Member
به شخصه تجربه کردم که رنک بصورت یهو! میره بالا! شما یکم صبر داشته باش بالا میره....
تبادل لینک هم کردید؟!

asirap

Member
عزیز 8 9 تا اولا فک کنم کمه دوما حتما اونا رنکشون صفر بوده یا n/a نه؟ شما باید با سایت هایی که رنک بالا دارن تبادل کنی.....
از اینم میتونی استفاده کنی» Ongonoso! لینکش بغل سایت من هست برو کلیک کن و بعد ثبت نام کن رنکت افزایش پیدا میکنه ( همون لوگو قرمزه!)

KingCyrus

Member
نه با 2 تا سایت رنک 4 و 3 تا رنک 2 و 2 تا هم رنک 1 تبادل لینک داشتم حداقل الان باید رنکم باید 2 باشه زیرا : 1 - وردپرس هست 2 - All in Seo Pack نصب هست 3 - سایت مپ ساز روش نصب هست. 4 - پیوندها به صورت پیوند یکتا هستند.

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
میشه آدرس سایتتون رو بدین تا ما هم چک کنیم ؟
اصولا گوگل قاط داره و یهویی رنک میده .
در ضمن تبادل لینک با صفحات داخلی سایت خودتون هم فکر خوبی هست .
حتما این کار رو انجام بدین .
رنک سایت من به خاطر همین تبادل لینک های داخلی در عرض پنج روز از صفر شد یک بدون این که با هیچ سایت خارجی تبادل لینک داشته باشم .
موفق باشید .

KingCyrus

Member
سلام دوست عزیز .
میشه آدرس سایتتون رو بدین تا ما هم چک کنیم ؟
حتما این کار رو انجام بدین .
رنک سایت من به خاطر همین تبادل لینک های داخلی در عرض پنج روز از صفر شد یک بدون این که با هیچ سایت خارجی تبادل لینک داشته باشم .
موفق باشید .
البته ، { دستنوشته های یک پسر 16 ساله }

emad_67

Member
سلام
من حدود 3 ماه پیش یه وبلاگ راه اندازی کردم و داخلش مطلب می گذاشتم روی SEO ش هم خیلی کار کردم که الان Domaintools بهش 92% می ده ولی رنکم تغییری نکرده !! بک لینک هام هم بد نیستند.:-?
دوست عزیز
رنگ شما 1 هست، چطور میگی تغییر نکرده؟
برای سایت شما با تعداد تبادل لینکی هم که داشتی نباید انتظار داشتی باشی گوگل بیشتر از 1 بهت رنک بده.
توی گوگل 100 لینک از سایت شما ایندکس شده و دارای 7 تا بک لینک هم هستی.
به شخصه تجربه کردم که رنک بصورت یهو! میره بالا! شما یکم صبر داشته باش بالا میره....
رنک یهو نمیره بالا، هر چند ماه (2 تا 3 ماه) یکبار google dance اتفاق می افته و اون موقع هست که کلیه رنک ها بروز میشه. نباید انتظار داشته باشید 2 روز بعد از تبادل لینک نتیجه اونو هم ببینید.:)
این مورد هم توصیه میشه، لینک های داخلی باعث انتقال پیج رنک بین صفحات داخلی میشن. البته نه اینکه بشینی تو صفحات مختلف لینک بدی به صفحه اصلی سایت خودت. در جاهایی از متن که لازم و مزتبط هست اینکار رو بکن. لینک های آخرین مطالب هم که در بعضی سایت ها وجود داره می تونه کمک کنه.
می تونید اینجا رو هم یه نگاهی بندازید:
نکاتی در باب SEO و موتور های جستجو

KingCyrus

Member
دوست عزیز
رنگ شما 1 هست، چطور میگی تغییر نکرده؟
برای سایت شما با تعداد تبادل لینکی هم که داشتی نباید انتظار داشتی باشی گوگل بیشتر از 1 بهت رنک بده.
توی گوگل 100 لینک از سایت شما ایندکس شده و دارای 7 تا بک لینک هم هستی.
بک لینک ها رو توی اینجا می تونید ببینید ؛ گوگل فقط بعضی لینک ها رو ثبت می کنه،انتظار من اینکه بیشتر بشه.

emad_67

Member
گوگل فقط بعضی لینک ها رو ثبت می کنه،انتظار من اینکه بیشتر بشه.
بیشتر شدن بک لینک ها بستگی به سایت هایی که بهت لینک میدن داره. هر چقدر اعتبار و رنک اون سایت ها بیشتر باشه گوگل هم بک لینک های اون ها رو براتون در نظر میگیره. همچنین بهتره با سایت های مرتبط تبادل لینک کنی.

KingCyrus

Member
بیشتر شدن بک لینک ها بستگی به سایت هایی که بهت لینک میدن داره. هر چقدر اعتبار و رنک اون سایت ها بیشتر باشه گوگل هم بک لینک های اون ها رو براتون در نظر میگیره. همچنین بهتره با سایت های مرتبط تبادل لینک کنی.
شما متن من رو نخوندی ! من گفتم گوگل همه ی بک لینک ها رو نشون نمی ده ، مثلاً بلاگ من 600 تا بک لینک داره که گوگل 17 تاش رو نشون میده.

emad_67

Member
شما متن من رو نخوندی ! من گفتم گوگل همه ی بک لینک ها رو نشون نمی ده ، مثلاً بلاگ من 600 تا بک لینک داره که گوگل 17 تاش رو نشون میده.
شما گقتی انتظار داری بیشتر بشه که منم عرض کردم جملۀ قبلی رو.
این طبیعی هست که نشون نمیده و برای همه ی سایت ها این مورد وجود داره. در حال حاضر هم 17 تا از 600 تا لینک از نظر گوگل بک لینک بودن و بقیه ....
به طور مثال همین امضایی که داری به عنوان یک بک لینک از این صفحه برات حساب میشه، اما نه از نظر گوگل. اینو فقط میتونی تو webmaster tools و سایت های محاسبه بک لینک ببینی. گوگل لینک از صفحاتی رو که ارزش بالایی دارن فقط به عنوان بک لینک برات حساب می کنه.

meysamz

Member
من سایت شما را دیدم، بزرگترین مشکل سایت شما درباره رنکتون، کیفیت لینک هایی است که به شما داده شده است.
سایت مفید = افزایش لینک های با کیفیت

جدیدترین ارسال ها

بالا