تغییر اندازه page

سلام دوست من!ببخشید دوباره یه سوالی برام پیش اومد!!! ارایه ی که برای روزها گرفته بودیم بصورت عددیه؛حالا نمیشه موقعی که کامبو باکس دوم انتخاب میشه کنار عدد یه نوشته هم باشه مثلا خطبه جمعه 14 فروردین
ممنون میشم کمکم کنید

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام دوست من!ببخشید دوباره یه سوالی برام پیش اومد!!! ارایه ی که برای روزها گرفته بودیم بصورت عددیه؛حالا نمیشه موقعی که کامبو باکس دوم انتخاب میشه کنار عدد یه نوشته هم باشه مثلا خطبه جمعه 14 فروردین
ممنون میشم کمکم کنید

سلام
اون مثال بود . آره قطعا باید رشته باشه . رشته ها توی دابل کوتیشن " " تعریف میشن
اینا همه توی آموزش گفته شد .
آخه گلپسر کسی که رشته ها و آرایه ها و اینا رو مسلط نیست ، پروژه ای شروع نمیکنه ! به نظر من اول آموزش ببین بعد پروژه رو تکمیل کن
:rose:

نوشته که تو اسلایدشو نمایش داده نمیشه
فقط عکس میتونه فک کنم

گلپسر طرح تو باید خودت طرح ریزی کرده باشی از اول دیگه .
پایه ی هر نوشتن برنامه ای ، اول باید ظاهرش رو طراحی کنی و بعد نام گذاری کنی کنترل ها رو و بعد برنامه شو بنویسی. طرح ریزی نکرده ، برنامه مینویسی؟!!!
اصلا طرح ات چیه؟

سلام
اون مثال بود . آره قطعا باید رشته باشه . رشته ها توی دابل کوتیشن " " تعریف میشن
اینا همه توی آموزش گفته شد .
آخه گلپسر کسی که رشته ها و آرایه ها و اینا رو مسلط نیست ، پروژه ای شروع نمیکنه ! به نظر من اول آموزش ببین بعد پروژه رو تکمیل کن
:rose:

دوست عزیز من اصلا وقت ندارم باید تا یک هفته دیگه تکمیلش کنم؛ میشه یه مثال برام بزنید چه جوری همون رشته را درست کنم! ممنون میشم

فقط عکس میتونه فک کنم

پایه ی هر نوشتن برنامه ای ، اول باید ظاهرش رو طراحی کنی و بعد نام گذاری کنی کنترل ها رو و بعد برنامه شو بنویسی. طرح ریزی نکرده ، برنامه مینویسی؟!!!
اصلا طرح ات چیه؟

تعریف رشته :

کد:
MyArray = {"abc", "salam"}

مهندس هر جور نوشتم کار نکرد میشه اون آرایه که من عددی تعریفش کردم شما تبدیل ش کنید به رشته ی که من گفتم ممنون میشم

سلام دوباره! الان میخوام یه سری فایل صوتی با همون روش قبلی که برای pdf ها انجام دادیم لود کنم؛ اومدم از قسمت object یه media player گذاشتم ! فایل های صوتی هم توی پوشه audio گذاشتم :و کدها را تنظیم کردم ولی تو اجرا وقتی دکمه نمایش را میزنم مدیا پلیر کار نمیکنه و پخش نمیکنه!!! ممنون میشم کمک کنید!

این کدی که نوشتم مهندس:
[CPPS]RootPathForPDF = _SourceFolder.."\\AutoPlay\\Audio\\"
if FirstCmbSelect~=nil and SecandCmbSelect~=nil then
File.Open(RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".wma", "", SW_SHOWNORMAL);
MediaPlayer.Load("Plugin1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".wma")
end[/CPPS]

SajjadKhati

سلام دوباره! الان میخوام یه سری فایل صوتی با همون روش قبلی که برای pdf ها انجام دادیم لود کنم؛ اومدم از قسمت object یه media player گذاشتم ! فایل های صوتی هم توی پوشه audio گذاشتم :و کدها را تنظیم کردم ولی تو اجرا وقتی دکمه نمایش را میزنم مدیا پلیر کار نمیکنه و پخش نمیکنه!!! ممنون میشم کمک کنید!

بعد از Load کردن آهنگ ، اون رو Play کن :

کد:
MediaPlayer.Load("Plugin1", "baharam.mp3");
MediaPlayer.Play("Plugin1");

SajjadKhati

این کدی که نوشتم مهندس:
C++ Code:
RootPathForPDF = _SourceFolder.."\\AutoPlay\\Audio\\"
if FirstCmbSelect~=nil and SecandCmbSelect~=nil then
File.Open(RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".wma", "", SW_SHOWNORMAL);
MediaPlayer.Load("Plugin1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".wma")
end

این کدت اصلا نباید بزاره از محیط کدنویسی بیرون بری چون همون لحظه خطا میگیره بخاطر فاصله دادن در متغییرها یعنی نباید متغییر Se candCmbSelect و FirstCm bSelect بین شون فاصله باشه
MediaPlayer.Play رو اجرا نکردی

SajjadKhati

مهندس اینم نوشتم جواب نداد! چکار کنم

سجاد صدام کن گلپسر :rose:
کدومو؟
تهش با این کد کاراکتر به کاراکتر چک کن ببین مسیری که دادی باهاش همخونی داره یا نه؟ :

کد:
Dialog.Message("Notice", RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".wma", MB_OK, MB_ICONINFORMATION, MB_DEFBUTTON1);

این کدت اصلا نباید بزاره از محیط کدنویسی بیرون بری چون همون لحظه خطا میگیره بخاطر فاصله دادن در متغییرها یعنی نباید متغییر Se candCmbSelect و FirstCm bSelect بین شون فاصله باشه
MediaPlayer.Play رو اجرا نکردی

سجاد جان یعنی این کد اشتباه ست !!! میشه کد درست را برام بنویسید!!!

سجاد جان جدی که دادید اجرا کژدم ظاهر آدرس فایل ها درسته!!!! مهندس منتظرم

آخرین ویرایش:
فقط عکس میتونه فک کنم

اصلا طرح ات چیه؟

کد:
MonthData = { {"abc", "salam", "text"} , {"name"}, {5,6}, {7,8}, {9}, {10,11,12}}

مهندس هر جور نوشتم کار نکرد میشه اون آرایه که من عددی تعریفش کردم شما تبدیل ش کنید به رشته ی که من گفتم ممنون میشم

تعریف رشته :

کد:
MyArray = {"abc", "salam"}

سجاد جان گذاشتم ولی پخش نمیکنه تو حالت ready میدیاپلیر گیر میکنه!!!!

SajjadKhati

سلام سجاد!! بدجور گیرم این میدیاپلیر را چه جوری درس کنم راهنمایی نمیکنی

راهنمایی کردم
دیگه چی بگم؟
خودت برنامه نویسی یاد بگیر ببین عیب پروژه ات کجاست؟
من نمیتونم کد یه پروژه رو بدم . تا حالا هم بخاطر درخواستت کدها رو دادم وگرنه من به هیچ کس کد پروژه شو نمیدم و بعد از سال ها ، این اولین باره که دادم (بخاطر درخواستت) . فقط اگه عیبی داشت کدش و بلد بودم ، توضیح میدم برای رفع مشکلش
اگه خواستار آموزشی ، توی انجمن هست

مرسی! ببخشید یه سوال دیگه خواستم بپرسم!! من دو تا کامبو باکس دارم همین طور که می تونید حالا من میخوام وقتی روی یکی از مقادیر کامبوباکس دومی کلیک و انتخاب بشه توی یه لیبل یه سری توضیحات در مورد اون داده بشه؛ میخوام هر فایلی که انتخاب بشه توی یه لیبل یه سری توضیح بهش اضافه بشه ممنون میشم کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا