تشکیل یه گروه صمیمی اینترنتی

لطفا در مورد نحوه ی کار گروه نظر بدید

• پرتال یا یک بلاگ

رای: 2 14.3%
  • گروه یاهو

رای: 3 21.4%
  • فروم

رای: 8 57.1%
  • مجله الکترونیکی

رای: 1 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    14

ho$$ein

Member
سلام به همه ی دوستان و کاربران مجید آنلاین
یه پیشنهاد همکاری همگانی دارم .....
تصمیم گرفتم اگه چند نفر پایه باشند یه سایتی درست کنیم که اطلاعاتی که داریم رو با دیگران به اشتراک بذاریم ...
این سایت میتونه به صورت بلاگ یا فروم یا هر شکل دیگه ای باشه ....==> بستگی به این داره که دوستان عزیز با شرکت خودشون در این تاپیک من رو راهنمایی کنند که به چه شکل باشه <==.....
و در مورد موضوع فعالیت سایت هم بازم من منتظر نظرات شما می مونم تا عزیزانی که دوست دارن شرکت کنند تو این جمع رای بدهند....
.
.
.
.
هدف من از انجام این کار تجربه کردن کارهای گروهی هست ، حالا اگه هر کسی دوست داشت یه کار گروهی رو تجربه کنه یا علی....
.
.
.
.

یه بار گفتم ولی چون مهمه یه بار دیگه هم میگم ، هدف ، تشکیل یه گروه صمیمی و دوست داشتنی ........ از همه هم می خوام اگه حتی وقت این کار رو ندارید در انجام این کار راهنمایی های خودتون رو مطرح کنید.....
دختر و پسر ، پیر و جوان و متخصص و غیر متخصص و حرفه ای و مبتدی نداریم همه شرکت کنید......:rose:
همه ی عزیزان موقع معرفی خودشون و اعلام آمادگی لطفا به نکات زیر توجه کنند:::
1
- اسم خودشون و یه آدرس ایمیل در اختیار جناب hhhhaaaa قرار بدهند تا بتونیم با هم ارتباط برقرار کنیم....
دوستانی که مایل نیستند ایمیل شخصی شون یا اسم شون به هر دلیلی در دسترس عموم باشه میتونند توسط این لینک اطلاعات خودشون رو به جناب hhhhaaaa به صورت پیغام خصوصی ارسال کنند ....

2- ...

با تشکر از همگی
حسین

e-mail: [email protected]

آخرین ویرایش:

hhhhaaaa

Member
:tavajoh:اين گروه رو با ياري خدا و شما دوستان عزيز كه عضو شدين به زودي ميخام راه اندازي كنم.
لطفا نظر خودتون رو در نظرسنجي بالا اعلام كنيد تا زودتر گروه راه اندازي بشه.
فعلا مديريت گروه و راه اندازي با من هست.(به پيشنهاد ho$$ein )
به نظر من فروم خوب هست براي شروع البته به نظرات شما هم در نظرسنجي بالا اهميت ميديم.

:nokte::

لطفا براي عضويت و ارتباط با شما فرم زير رو پر و به ايميل شخصي من ([email protected]) ارسال كنيد :
1- نام (اجباري) :
2- نام خانوادگي (اختياري) :
3- استان محل زندگي (اختياري) :
4-شماره تماس (اختياري) :
5- ايميل (اجباري) :
6- وبسايت يا وبلاگ (اختياري) :
لطفا تا ميتونين كل فرم رو پر كنين.

++++++++++++++++++++++++++++++++

ليست اعضاي گروه تا اين لحظه:

1- ho$$ein
2- hhhhaaaa
3- evil_gates
4- parvane123
5- rezapaarmis
6- simo120

با تشكر حسين
(hhhhaaaa)

آخرین ویرایش:

ho$$ein

Member
با تشکر از شما
من میگم اگه تعدادمون بیشتر بشه و بتونیم تو نمایشگاه همدیگرو ببینیم خیلی خوب میشه(البته اونایی که توانایی دارن بیان) با بقیه به صورت اینترنتی یا تلفنی تماس برقرار میکنیم...
فقط واسه اینکه زودتر کارا پیش بره و به نمایشگاه هم برسیم به دوستانتون که مایل هستند تو این گروه شرکت کنند خبر بدید که همچین چیزی وجود داره....

ho$$ein

Member
بچه ها به نظرتون یه مجله الکترونیکی راه بندازیم خوب نیست....؟؟؟
لطفا نظر بدید در مورد فعالیت گروه ....
نگران نباشید کم کم به تعدادمون اضافه میشه....
:rose:

parvane123

New Member
سلام
منم خوشحال می شم بتونم همکاری کنم
البته من سرم خیلی شلوغه چون کار می کنم ، درسم می خونم و از این حرفا
ولی اگه سایت زدین یه خبری هم به من بدین
تو کامپیوتر من برنامه نویسم
از رشته های ادبیات و شعر و این چیزام درست و حسابی سر در می یارم، جزو علائق شخصیمه
خوشحال می شم همکاری کنم

پروانه

ho$$ein

Member
حسین (hhhhaaaa)
تبریک میگم به خاطر "فروشگاه اینترنتی اقیانوس" که تازه راه انداختی ....
موفق باشی...

آخرین ویرایش:

ho$$ein

Member
از دوستان خواهش میکنم به تغییرات ایجاد شده به پست اول دقت کنند....:rose:

ho$$ein

Member
دیروز که رفته بودم نمایشگاه الکامپ

با غرفه هایی آشنا شدم که تا 1 سال پیش اسمی ازشون نبود در اینترنت
با سایت هایی که خدمات ساده ای ارایه میدادند و فروشگاه های اینترنتی که زیاد هم بازدید کننده ندارند
اما امیدوار شدم که اگه بچه ها همکاری کنند به امید خدا تو نمایشگاه های بعدی، رسانه های دیجیتال یا الکامپ یا...، گروه ما هم یه غرفه تو این نمایشگاه ها داشته باشه
شاید شما الان بخندید به حرفم اما اگه واقعا جدی باشه حتما میرسیم
دوستانی که رفتند به نمایشگاه شاید حرف منو بهتر می فهمند

یا علی

آخرین ویرایش:

hhhhaaaa

Member
مگه ما چي كم داريم انشاالله سال بعد ما هم هستيم.

اگه گروه زود سروسامون بگيره سالهاي بعد حتمان ما هم جز اونها ميشيم :wink:

mrtnet

Member
دوستان سلام

سلام بچه من یکی از اعضای شرکت mrtteam هستم میتونم یسری کار ها رو انجام بدم :

1- هاست و دامین

2- مطالب البته هفته 1-2 بار یکم سرم شلوغه

3- یه کار کنم کل فعالیت های این گروه قانونی باشه که خیلی برای اعتبار گروه خوب هست

4- و....

به نظر من بهتر این هست یکی مسئولیت گروه رو قبول کنه و با کل اعضا در ارتباط باشه و اگر این دوستی این مسئولیت قبول کرد حتما با من تماس بگیره میتونم کمک های خوبی کنم ...

امیدوارم نگید چقدر از خود راضی بودم یا تعریف کردم ولی میشه میتونم یکسری کارو انجام بدم ...

ایدی من : [email protected]

ho$$ein

Member
آقا رضا حتما مزاحم شما هم میشیم
ممنون از توجه تون و راهنمایی های خوبتون

mrtnet

Member
با سلام دوستان عزیز بهتر نیست

فعلا همین 6 عضوی که هستیم باشیم جزء به قول معروف مدیران اصلی و همه ما یه روز یه موقعی انلاین بشیم و کنفرانس بزاریم باهم به یک نتیجه برسیم و بعد از اون که معلوم شد تاپیکی بدیم در خصوص اینکه یکسری دیگر از دوستان در چه زمینه هایی ما رو کمک کنند ...

و اگر دوستانی که تهران هستن با هم جمع بشیم به نظر من باز بهتره هر چی گروه کوچکتر ولی با قابلیت بالاتر باشه زودتر به نتیجه میرسیم چون هر چی تعداد زیاد بشه شاید مسئولیت ها کم شود ولی چون سلیقه ها متفاوت هست ممکن از این نظر یه مقدار به مشکل بخوریم

امیدوارم از حرفای من دوستان ناراحت نشن ...

منتظر جواب شما هستم ...

موفق و پیروز باشید ..

ho$$ein

Member
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من نظرم در مورد فعالیت گروه اینکه ، کنترل یه فروم خیلی سخته البته برای اول کاری نه ولی بعد مدتی نیاز به مدیر های زیادی داره
ولی اگه دوستان انگیزه کافی داشته باشند میشه یه کار هایی کرد

در مورد تشکیل یه جلسه هم من با دوست عزیز hhhhaaaa صحبت کردم و ایشون قراره بچه هایی که تو تهران زندگی می کنند رو تو یه محلی جمع کنند ، اونجا بیشتر میتونیم در مورد این چیز های صحبت کنیم

nasa804

New Member
سلام
من هم مایلم در گروه شما عضو بشم. در زمینه گرافیک وب سایت میتونم کمک کنم و هر کار دیگه ای که از دستم بر بیاد. ساکن تهران هستم و ضمنا مشخصات کاملم را برایتان ایمیل کردم.
با تشکر
نادر صالح اوف

جدیدترین ارسال ها

بالا