تسلیت به خاطرفوت پدرگرامی جناب پژمان شریفی راد((مسئول بخش سخت افزارسه بعدی))Baloot3D

*The Best*

Well-Known Member
سلام:cry::cry::cry::cry::cry:

متاسفانه چند ساعت پیش از در گذشت شهادت گونه هنرمند متعهد و گرانقدر سینمای ایران جناب آقای محمدجواد شریفی راد (پدر گرامی جناب آقای پژمان شریفی راد Baloot3D) مطلع شدم٬ و این ضایعه را به عموم هنرمندان ایران اسلامی، به ویژه به خانواده و بازماندگان آن عزیز گرانمایه تسلیت عرض می‌نمایم.

جناب آقای شریفی راد که از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس نیز بوده فعالیت های ارزشمند هنریش در ده‌ها فیلم ارزشمند سینمای ایران به ویژه آثار سینمای دفاع مقدس ثبت و ضبط گردیده و به یقین سهم بزرگی در سینمای ارزشی این مرز و بوم داشته و تلاش های او در آثاری همچون «حمله به اچ 3» ، «عبور از خط سرخ»، «دایره سرخ» گرفته تا فیلم هایی همچون خداحافظ رفیق، شکارچی شنبه، نفوذی، اخراجی ها، محمد (ص) و ... همه و همه یادگارهایی است که هیچگاه از خاطره‌ها رخت برنخواهد بست.

یقیناً اجر تلاش های صادقانه این هنرمند عزیز نزد خداوند متعال نیز محجور خواهد ماند و به حق او را می توان جزء شهدای فرهنگی ایران اسلامی نامید».

بنده به سهم خودم برای آن عزیز هنرمند و سایر جانباختگان این حادثه از درگاه خداوند متعال مغفرت و علو درجات را مسلت دارم٬ و برای پژمانBaloot3Dعزیز که تمام این مدت با کمک های فروان در همه شرایط به یاری تک تک بچه های این سایت شتافتند از خداوند متعال برای شما طول عمر و صبر جمیل خواهانم...

فاتحه و صلوات برای شادی روح این بزرگوار و سایر جانباختگان رو از یاد نبرید…

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بنده هم تسلیت عرض می کنم و انشاالله یادشان گرامی و روح ایشان قرین رحمت الاهی باشد و بالاترین درجات را نظر پروردگار عالمیان داشته باشد...
ما را هم در غم خود شریک بدانید برادر...
موفق و پیروز باشید

++Hadi++

Active Member
جناب شریفی راد
بنده هم به سهم خودم درگذشت پدر گرامیتونو به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می کنم...انشاءال.. روح بزرگ پدرتون قرین نعمات و رحمات الهی باشه و خداوند به شما صبر بده....

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
خبرشو توی اخبار شنیدم واقعا متاسف شدم
پژمان جان بنده رو هم در غم خودت شریک بدون، مطمئنا پدر بزرگوارت بهترین جا رو تو اون دنیا دارند. روحشون شاد
:rose:

برای شادی روح آقای شریفی راد فاتحه صلوات

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. خیلی از شنیدنش ناراحت شدم.خدا بیامرزه. من امروز صبح داشتم با پژمان تلفنی صحبت میکردم. الان تو شوکم ... نمی دونم چی بگم.انشاله که با بقیه شهدا محشور بشن.
اللهم صل علی محمد و آل محمد

Maya Man

Active Member
شاید اینجا هم بشه گفت :
بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
پژمان عزیز
من هم تسلیت عرض میکنم
گرچه داغ پدر بسیار سنگین و طاقت فرساست ولی دنیا چیزی جز این نیست
باید به درگاه ایزد یکتا سر فرو آورد که هرآنچه اراده اوست برایمان مقدر میشود
حال آنکه برای ما یکتاپرستان و بخصوص مسلمانان که به عالم پس از مرگ و ابدی ایمان داریم؛
جای امیدی هست که باز در دنیای ابدی گرد هم خواهیم بود و روزگار بی درد و محنت را خواهیم چشید
و در حلقه خویشان خویش و بر سر خوان نعمات الهی شاد و خوش خواهیم بود
امیدوارم خداوند به شما و خانواده محترم و وابستگان به ایشان؛ صبر عنایت فرمایند؛
باشد که ثواب این شکیبایی هدیه ای به روح آن مرحوم از سوی شما باشد
خدایش بیامرزد و قرین رحمتش گرداند
یا علی

massoudn

کاربر فعال
با سلام و عرض تسلیت،
5694201361517199.jpg
مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این،
بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت،
درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده،
برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت،
و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم،
روحش شاد یادش گرامی.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
بنده هم به ایشون و خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم
آقا پژمان همه ی بچه های انجمن رو در غم خودتون شریک بدونید
موفق باشیـــــــــــــــــــ:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا