افزونه تبدیل کلمه به اعداد (abjad)

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام.

در این برنامه شما کلمه ای را وارد می کنید (مثل سیب) و اون برنامه عدد مربوط به آن کلمه بر طبق "ابجدهوز" را به شما نشان می دهد (مثلا وقتی که کلمه مثلا سیب را وارد می کنید ، او عدد 72 را به شما نشان می دهد)

شما با این برنامه ، می توانید به صورت مخفیانه با اعداد بدون اینکه کسی متوجه شود ، با یکدیگر حرف بزنید!

converter.png
در ضمن ، برای زیبا کردن برنامه ، من از فلش پلیر استفاده کرده ام. پس برای اجرای برنامه ، نصب فلش پلیر 7 به بالا الزامی است (برنامه نویسی این برنامه با mmb ایجاد شده است و فلش پلیر به خاطر زیباتر بودن است)

این برنامه رو به همراه سورس گذاشتم .امید وارم این برنامه برای شما مفید باشد.

مشاهده پیوست 101947

پیوست ها

• Convert.zip
    725.9 کیلوبایت · بازدیدها: 134
آخرین ویرایش:

hassanzare

Member
از برنامه خوبت متشکرم عالی بود فقط یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که حرف آ رو توش لحاظ نکردی که باید 1 باشه .... ممنون

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام.

فکر کنم کلمه " آ " تو این حروف نباشه . در ضمن ، کلمه های "گ،چ،پ،ژ" رو پشتیبانی نمی کنه . چون حروف ابجدهوز ، حروف عربی هستند

هخامنش

New Member
برنامت جالب بود میتونی "پژگچ" رو به آخر حروف ابجد اضافه کنی 2000-3000-4000-5000 که معروفه به ابجد فارسی

Shahim

Active Member
برنامت جالب بود میتونی "پژگچ" رو به آخر حروف ابجد اضافه کنی 2000-3000-4000-5000 که معروفه به ابجد فارسی

این حروف مقدار عددیشون رو غالبا صفر می گیرن و یا اینکه به حروف دیگری تبدیل می کنند

واقعا گرافیک برنامه عالی بود ولی از mmb فقط برای اجرا استفاده می کنه

من خودم به طور تخصصی در مورد ابجد و این زمینه برنامه با MMB ساختم:

http://hjafr.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا