تبادل لينك سايتي با پيج رنك 2 با همه سايت ها########

mehdiBC

Member
با سلام
ضمن تسليت به مناسبت ايام محرم
انجمن سايت فروم به نشاني www.siteforum.ir كه كمتر از يك ماه از آغاز فعاليت هاي آن مي گذرد همينك با پيج رنك 2 از نظر رتبه گوگل و نيز آمار بازديد روزانه نسبتا مناسب و همچنين آمدن روزانه كاربران از طريق گوگل به اين انجمن و نيز درصدهاي روبه فزوني آن در الكسا بستر مناسبي است جهت تبادل لينك با شما.
لذا كليه سايت ها و وبلاگ ها با هر پيج رنكي مي توانند با ما تبادل لينك نمايند (البته رنگ لينك سايت هاي با پيج رنك بالا قرمز و نيز فونت ان درشت خواهد بود) . لطفا جهت تبادل لينك ابتدا انجمن ما را با عنوان (( اولين انجمن گفتگوي طراحي سايت )) لينك نماييد سپس به ايميل [email protected] مكاتبه كنيد و اعلام نماييد همچنين لينك سايت خود را با عنواني كه مي خواهيد لينك كنيم در ايميل به من بگوييد.لطفا موضوع ايميل را بنويسيد link
توجه :ما در انتخاب سايت هايي كه تبادل لينك مي كنند مختاريم و مي توانيم از تبادل لينك با برخي سايت ها امتناع نماييم.
با تشكر

mehdiBC

Member
با سلام
چون پيج رنك بالايي داشت در بخش لينك هاي ويژه شما را لينك كردم با رنگ متمايز و نيز درشت تر از حالت عادي لطفا سريعتر ما را لينك كنيد و خبرش را به من بديد

hamedfardin

Member
تبادل لينك و لوگو

سلام....پيج رنك سايت من يك هستش...و بازديد روزانه من بطور متوسط...حدود 600 نفره....
_ايران.gif

www.fastiran.com

هر كس لينك يا لگوي منو گذاشت..همينجا خبر بده....يا پيغام خصوصي بده..تا منم اقدام كنم.....

Vahid67

New Member
سلام....پيج رنك سايت من يك هستش...و بازديد روزانه من بطور متوسط...حدود 600 نفره....
%d9%81%d8%a7%d8%b3%d8%aa_%d8%a7%d9%8a%d8%b1%d8%a7%d9%86.gif

www.fastiran.com

هر كس لينك يا لگوي منو گذاشت..همينجا خبر بده....يا پيغام خصوصي بده..تا منم اقدام كنم.....

آقا من لوگوی شما رو تو سایتم گذاشتم شما هم برو لوگوی منو بذاز

hamedfardin

Member
وحيد عزيز لوگوي شما در سايت فاست ايران قرار گرفت....موفق باشيد
دوستان ديگر هم اگه مايل هستند...با من تبادل لوگو داشته باشند....خبر بدهند

hamedfardin

Member
درست شد آقا وحيد.....كار عجله اي اينجوريه ديگه.....برو چك كن ....درست شده..

آخرین ویرایش:

hamedfardin

Member
وحيد جان..مشكل از اين اصلاحيه 2 بود كه همه چيز رو ريخته بود به هم....بك آپ رو برگردوندم....درست شد...اميدوارم موفق باشي

mehdiBC

Member
آقا سایت شهریاریها رو لینک کردی یه خبر بده

www.shahriariha.com

رتبه در گوگل 3

رتبه الکسا

نتایج در گوگل

myartsbox.com با پیچ رنک 2

_ايران.gif

www.fastiran.com

با تشكر از همه دوستان
بنده همه شما را در انتهاي همه صفحات انجمن لينك كردم (البته كسانيكه پيج رنك بالاتر از 2 داشتن در لينكهاي ويژه گذاشتمشون)

اميدوارم شما هم هرچه زود تر انجمن بنده رابا عنوان /// اولين انجمن گفتگوي طراحي سايت ايران/// لينك كنيد

بنده تا مدتي منتظر هستم هركس لينك داد كه خوب درخدمتيم هركس هم لينك نداد به منزله انصرافش هست و من هم لينكش را از انجمنم پاك مي كنم

hamedfardin

Member
با تشكر از همه دوستان
بنده همه شما را در انتهاي همه صفحات انجمن لينك كردم (البته كسانيكه پيج رنك بالاتر از 2 داشتن در لينكهاي ويژه گذاشتمشون)

اميدوارم شما هم هرچه زود تر انجمن بنده رابا عنوان /// اولين انجمن گفتگوي طراحي سايت ايران/// لينك كنيد

بنده تا مدتي منتظر هستم هركس لينك داد كه خوب درخدمتيم هركس هم لينك نداد به منزله انصرافش هست و من هم لينكش را از انجمنم پاك مي كنم

دوست عزيز لوگوي شما در سايت فاست ايران قرار گرفت...درسته كه pr شما 2 هستش....ولي بازديد كمي داريد.
با اينحال من شما رو در قسمت لوگوها اضافه كردم...

hamedfardin

Member
دوستان عزيزي كه دوست دارند با تبادل لوگو رتبه خودشون رو بالا ببرن و خواهان تبادل لوگو با سايت فاست ايران هستند
در همين تاپيك اعلام كنند

fastiran.com.gif

Vahid67

New Member
مهدی جان یه زحمت بکش لینک منو به عنوان دانلود جدیدترین های موبایل تغییر بده

لینک شما هم قرار گرفت

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم شما را لینک کردم سایت من هم اسمش ( جعبه هنرهای من )

navid_graphic

New Member
دوستان گرامی من هم پایه تبادل بنر هستم

دوستان گرامی من هم پایه تبادل بنر هستم
3تا سایت فعال من برای تبادل بنر:

سایت بزرگ تبلیغاتی 4پایه نت
http://4payeh.net

سایت فاز بالا دات کام (عکس های حرفه ای شخصی)
http://FazBala.Com

سایت بلوتوث دات کام!
http://bluetous.com

:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا