تایپ و توقف پخش فایل

sibil

Active Member
سلامی دوباره تمامی اساتید :

چطو میشه وقتی که در mmb فیلم یا صوتمون در حال پخشه ، وقتی کاربر در یک ادیتباکس شروع به تایپ می کنه فایل درحال پخش pause بشه و وقتی که تایپ متوقف شد ، فیلم play بشه و ادامه پیدا کنه ؟؟

mqt

Member
سلام
براي pause شدن فيلم كافيه در قسمت مشخص شده ي شيء Edit Box اسم اسكريپتي رو كه مي خواي موقع تايپ اجرا بشه بنويسي.
9mbh62eunb25a8m9c65.jpg
بعد ميتوني دستور pause ويديو رو تو اون اسكريپت بنويسي و كاراي ديگه رو هم با گذاشتن تايمر و اين طور چيزا درست كني.
اميدوارم بهتون كمك كرده باشم.:green:

sibil

Active Member
خوب حالا من اگه بخوام ار پلاگین هایی مثل کیبه یا Tmemo استفاده کنم باید چه کنم .؟

برای دوباره پلای شدن هم چه تایمری قرار بدم . برنامه چطور میفهمه که تایپ قطع شده ؟

sibil

Active Member
سلام دوستان . من نتونستم هنوز هم راهی پیدا کنم .

دنبال یه راهی می گردم که اصولی باشه و بشه تو هر جعبه متنی به کار گرفته شه . مثل Tmemo - کتیبه - Tright- editbox و ...

خیلی مهمه . کار لنگ مونده خواهشا یه کمکی بکنید .

sibil

Active Member
شاید بهتر باشه اینطور سوال رو مطرح کنم . :

اگر من هر دکمه رو از روی کیبورد فشار داردم ، msgbox1 نمایش داده بشه و اگر تا 1.5 ثانیه دکمه ای فشرده نشد ، msgbox2 نمایش داده بشه . ؟؟؟
فکر نکنم نسبت به سوالات دیگه ، این سوال اونقرد مشکل باشه که هیچ کس نتونه بهش پاسخ بده ...

لطفا ......

mbsa

Active Member
این راه باید جواب بده :
شما در قسمت ادیت باکس ، یه اسکریپت را اجرا کنید . اینطوری هروقت متن تغییر داده شد برنامه اون اسکریپت را اجرا میکنه . حالا این اسکریپ باید یه تایمر را اجرا کنه . به این صورت که تایمر اسکریپت دیگری را اجرا کند در اسکریپت دوم ، متن فعلی ادیت باکس ، با متن قبلی چک میشود . با یه دستور ساده ی if میتونید بررسی کنید که اگر متن تغییر داده شده دوباره تایمر کار کنه ولی اگر مثل قبل بود ، دستور مورد نظر را اجرا کنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا