افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

HamidSHS

Active Member
با عرض معذرت بايد بگم که اين قسمت رو هيچ کاريش نميشه کرد
فقط و فقط ميتوني با پلاگين NucleoPro که مال رندر بود اين کارو انجام بدي
يعني اين پلاگين يکي از خوبياش اينه که وقتي يه قسمتي رو رندر ميگيري و دوباره يه قسمت خاصيش رو تغييير ميدي , فقط همون قسمتي که تغيير کرده رو دوباره رندر ميگيره.
موفق باشي
ياعلي

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سيد جون از اينكه اينقدر سريع و زود پاسخ ميدي ممنونم
امان از دست افتر افكت، آخه پريمير تو اين زمينه خيلي عالي عمل ميكنه

HamidSHS

Active Member
خواهش ميکنم عزيز
آره ديگه هر نرم افزاري نسبت به قابليت هاي خودش يه جاهايي از نرم افزار هاي ديگه ميزنه جلو ولي در بعضي اوقات هم دنده معکوس ميکشه !!!»:دي
موفق باشي
ياعلي

• Like
Reactions: VFX
چگونگی ذخیره یا خروجی فرمت avi با کیفیت بالا

بازم سلام
به قول حمید جون میگه، منم یواش یواش به جمع معتادان آفتری می پیوندم، مبارکه ...:D
آقا من 2 تا سوال دارم : 1- چرا اگه فایلی رو که تو آفتر کار کردم با فرمت برنامه Premiere ذخیره میکنم، با Premiere نمیخونه و ارور میده؟ (البته ورژن هر دو برنامم 7 هستش) 2- با کیفیت ترین خروجی یا همون export با فرمت avi چرا اینقدر حجمش بالاست؟!!! البته من تو تنظیمات خروجی none رو انتخاب میکنم چون از همه کیفیتش بالاتره ولی فایلش برای 5 ثانیه 120 مگابایت شد!!!!!! چه کار کنم که کیفیتش مثل none بالا باشه و حجمش حداقل کمتر از اون باشه؟ (بقیه فرمتهای خروجی کیفتشون پایینه و پیکسل دارن)
با تشکر

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
به قول حمید جون میگه، منم یواش یواش به جمع معتادان آفتری می پیوندم، مبارکه ...
کدوم حمید جون . . . اینجا 2 تا داریم . . . !
- چرا اگه فایلی رو که تو آفتر کار کردم با فرمت برنامه Premiere ذخیره میکنم، با Premiere نمیخونه و ارور میده؟ (البته ورژن هر دو برنامم 7 هستش)
حالا ارورش چی هست ؟
احتمالا پلاگین هایی که تو پریمیر هست با افتر همخونی نداره
- با کیفیت ترین خروجی یا همون Export با فرمت Avi چرا اینقدر حجمش بالاست؟!!! البته من تو تنظیمات خروجی None رو انتخاب میکنم چون از همه کیفیتش بالاتره ولی فایلش برای 5 ثانیه 120 مگابایت شد!!!!!! چه کار کنم که کیفیتش مثل None بالا باشه و حجمش حداقل کمتر از اون باشه؟ (بقیه فرمتهای خروجی کیفتشون پایینه و پیکسل دارن)
البته کیفیت Avi می تونی با 18 دقیقه 4 گیگابایت ذخیره کنی
حالا الان پریمیر ندارم که تنظیماتشو دقیق بگم
بابای

کاربر باتجربه
من كه بعيد مي دونم بتوني فايل هاي افترو به اين راحتي تو پريمير باز كني، شايدم به قول حميد يه سري افكت ها و پلاگين هاشون با هم فرق داره
يه پيشنهاد برات دارم، اگه از افتر افكت و پرمير cs3 استفاده كني مي توني در عين حالي كه 2 تا برنامه بازن لايه هارو بين اونا copy و paste كني!
براي اينكه avi ذخيره كني و كيفيتشم خوب باشه و در عين حال حجمش پايين از فشرده سازهايي كه داره استفاده كن، تازه بعضي هاشون تصويرو نرم تر هم ميكنه

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
من كه بعيد مي دونم بتوني فايل هاي افترو به اين راحتي تو پريمير باز كني، شايدم به قول حميد يه سري افكت ها و پلاگين هاشون با هم فرق داره
من خودم تا حالا فایل پریمیر را تو افتر باز کردم
تنها مشکل فقط تو پلاگین ها و افکت ها بوده برای من
وگرنه خیلی خوب با هم هماهنگی دارن

HamidSHS

Active Member
سلام
ببخشيد بعد از مدتي تاخير ميام
اين چند وقته خيلي سرم شلوغه
منظورش از حميد , من بودم. اخه بهش مسيج زدم :دي
بهترين خروجي ها با کيفيت بالا و حجم پايين : Mpeg-4 و H.264
موفق باشي
ياعلي

ممنونم از راهنماییتون.اولا من یه حمید تو این انجمن میشناسم اونم دوستمه : (HamidSHS) خیلی هم ارادت دارم بهش. دوما از آشنایی با شما هم خوشحالم (HamidBN) و فرقی نمیکنه، هر دوتاتون حمید جون هستید.
من تو پروژه ام از هیچ پلاگین افتر افکت استفاده نکردم تا تو پریمیر هم نخونه و ارور بده...!!! در ضمن اولین فایلی خروجی که افتر ساپورت میکنه و باهاش همخونی داره فرمت پریمیر هستش.
در ضمن mohsendan جان منظورت از فشرده سازها کدوم ها هستش؟؟؟؟

کاربر باتجربه
آرش جان اين عكسو ببين
وقتي از منوي composition\make movie رو زدي در پايين جلوي output Module- lossless رو بزن و بعد طبق مراحل عكس پيش برو و در آخر يكي از compressor ها رو انتخاب كن
البته من طبق cs3 گفتم
موفق باشي

پیوست ها

• 33.jpg
    33.jpg
    35.6 کیلوبایت · بازدیدها: 79

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
ممنونم از راهنماییتون.اولا من یه حمید تو این انجمن میشناسم اونم دوستمه : (hamidshs) خیلی هم ارادت دارم بهش. دوما از آشنایی با شما هم خوشحالم (hamidbn) و فرقی نمیکنه، هر دوتاتون حمید جون هستید
خواهش می کنم
من فقط اون "جون" آخرش برام هضم نشد : دی

amin256

Well-Known Member
دوست عزیزم سلام
شما با همین کارتی که دارید میتوانید خروجی خود را به تلویزیون بفرستید به این شرط که یک دوربین فیلمبرداری دیجیتالی هم داشته باشید(من دارم:cool:)به این ترتیب که دوربین رو از طریق کابل IEEE1394 به کامپیوتر نصب کنیدبعد در قسمت prefrences نرم افزار به بخش External Device رفته و گزینه ظاهر شده مربوط به دوربین را انتخاب کنید(دوربین باید روشن باشد)سپس دوربین را از طریق کابل RCA به تلویزیون وصل کنید .این کار سرعت کار رو هم تا حدودی بالا میبره چون رندر های آزمایشی رو مستقیما روی تلویزیون میبره

mtv

Member
اين نسخه 1.8b هست كه من دارم
من قبلا اين رو روي cs3 تست كردم و جواب ميده اما
الان امكان تست مجددش رو ندارم
ميتونين خودتون تست كنين

دانلود :
کد:
http://rapidshare.com/files/110153439/tvz1.08b.rar
size = 160 kb

فقط يه مورد ممكنه بعضي آنتي ويروسها كيجنش رو ويروسي تشخيص بدن
اما مطمئن باشين كاملا سالمه

دوستان ميتونن تست كنن فقط در مورد وصل كردن كابل و ساير تنظيماتش خوب دقت كنين چون تنظيم اشتباه باعث كرش افتر افكت يا سيستم ميشه

يا حق

عالیه
من بررسی کردم و فوق العاده بود
من هم اول خیلی مشکل داشتم اما همین الان بالاخره موفق شدم بدون حتی ذره ای افت کیفیت تصویر رو روی تلویزیون ببینم
90 درصد مشکل مربوط به تنظیمات نرم افزاری کارت گرافیکتونه
توجه داشته باشید باید سیستم پخش کارت گرافیک رو روی pal-b قرار بدین

alizap

Member
مشکل توی رندر!!!

سلام به اساتید بخش خاک گرفته ی افتر افکت:D
یه سوال:
داشتم روی یه پروژه کار میکردم (Composition & Visual Effects)... حالا کار تموم شده و لی هر چی رندر میگیرم خراب میشه!!!
مثلا یه باز توی رندر آسمون پرش داره! یه بار تراکینگم خراب میشه!!! در صورتی که همه اینا توی خود افتر درسته!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
میشه بفرمائید در رندر چه نوع تنظیماتی انجام میدین ؟؟

alizap

Member
این تنظیماتم هست...:-?
هر تنظیمات دیگه ای هم میکنم باز خراب میشه! از همه بدتر اینکه تراکینگم کلا داغون میشه!!!
راستی یه مساله دیگه! هر بار که توی نرم افزار رندر میگیرم (اسمشو نمیدونم با کلید 0 میگیره) یه جور رندر میگیره! یه بار تراکینگم خراب میشه یه بار درسته...:shock:
البته این تنظیماتی که گذاشتم تستی هست یعنی که با اینها هم رندر گرفتم درست نشد! ولی تنظیماتی که حتما باید باهاش رندر بگیرم تا تراکینگم درست در بیاد روی FPS 30 هست، اشکالی که نداره؟
ممنون:cool:

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    27.9 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • untitled2.JPG
    untitled2.JPG
    30.4 کیلوبایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
این که تنظیمات Composition هست
کلید صفر برای شنیدن صدا می باشد و رندری حساب نمیشه
شما باید از منوی Composition گزینه Make Movie را بزنی و فیلمت را رندر بگیری

alizap

Member
سلام
این که تنظیمات Composition هست
کلید صفر برای شنیدن صدا می باشد و رندری حساب نمیشه
شما باید از منوی Composition گزینه Make Movie را بزنی و فیلمت را رندر بگیری
چقدر من ابلهم:D
درست شد ممنون!
به زودی کارم رو میزارم:cool:

H@DI-LI

Member
یه مشکل در Export کردن فیلم

سلام به همه بچه های باحال میکس و مونتاژ
یه سوال:
من یه تیکه فیلم خیلی کوتاه رو آماده کردم فقط نمیدونم چرا وقتی گزینه Export رو می زنم، فقط چندتا گزینه داره که نوشته:
adobe clip nots
adobe flash player
...
------------------------
3G

ولی قبلاً غیر از اینم بود و یک گزینه دیگه هم فکر میکنم داشت که باهاش فیلم رو به فرمت AVI تبدیل می کرد
ممنون میشم راهنماییم کنین
آخه من هنوز اول راهم:)

جدیدترین ارسال ها

بالا