افزونه 2 تایپیک جامع تراکینگ

انجام پوشش از طریق ترک موشن در برنامه افتر

• از طریق ترک موشن

رای: 13 50.0%
  • استفاده از پلاگین خاص

رای: 13 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    26

FDK

Member
خیلی ممنون دوست عزیز
ولی متاسفانه درست نشد چیزی دنبالش نمیوفته اون null object باهاش حرکن میکنه ولی هر کاری کردم نوری ندیدم
این از خنگی منه..!

تلاش کن حتما موفق می شی ، اصلا ناراحت نشو اون لایت استیرکم حتما ببین:oops::wink::oops:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
خیلی ممنون دوست عزیز
ولی متاسفانه درست نشد چیزی دنبالش نمیوفته اون null object باهاش حرکن میکنه ولی هر کاری کردم نوری ندیدم
این از خنگی منه..!

این دو تا آموزشی که بچه ها از video copilot گذاشتن هم خیلی خوبه . اما منحصرا برای کار شما من راهشو گفتم

حالا مشکل کجاست ؟ emitter حرکت نمیکنه با null object یا emitter حرکت میکنه اما ذرات شبیه تصویری که من گذاشتم نیست ؟؟

میتونین پروژه رو هم آپ کنید ... ببینم مشکل کجاست . فقط فوتیج حرکت انگشت رو نذارین حجمش بره بالا !

موفق باشین

khattesevom

Member
این دو تا آموزشی که بچه ها از video copilot گذاشتن هم خیلی خوبه . اما منحصرا برای کار شما من راهشو گفتم

حالا مشکل کجاست ؟ emitter حرکت نمیکنه با null object یا emitter حرکت میکنه اما ذرات شبیه تصویری که من گذاشتم نیست ؟؟

میتونین پروژه رو هم آپ کنید ... ببینم مشکل کجاست . فقط فوتیج حرکت انگشت رو نذارین حجمش بره بالا !

موفق باشین

خیلی ممنون دوست عزیز...!
http://www.4upload.net/download.php?file=165Untitled Project.rar

http://depositfiles.com/files/c5wqs7hmt

دوتا لینک گذاشتم هر دوشون یکی هست ممنون بابت وقتی که می گذارین...!

khattesevom

Member
تلاش کن حتما موفق می شی ، اصلا ناراحت نشو اون لایت استیرکم حتما ببین:oops::wink::oops:

سلام ممنون
انشاالله...!

از شما هم معذرت می خوام عصبانی بودم...!
ببخشید...!

سلام ممنون بابت لینک...!
اگه من اینترنت پرسرعت داشنتم غمی نداشتم که.....!

khattesevom

Member
سلام
شما این آموزشو ببینی همه چیز حله !
light_streaks
دقیقا همونیه که می خوای
در مورد جلوه های ویژه انفجار و اینجور چیزا هم action essential 2 رو بگیری بازم همه چیز حله و همونیه که دنبالشی
اینجا لینک تهیه این محصولو بزارم بر خلاف قوانین هست پیام خصوصی بزن تا بگم از کجا بگیری

شما هم خنگ نیستی دشمن خنگه :wink:
موفق باشی

بسیار ممنون
دانلود کردم ولی باز....!
باز بگو....!

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
ممنون دوستان انتظار این همه کمک رو از این بخش سوت وکور نداشتم...!

سوت و کور کجاست برادر من :green: اینجا همیشه بزنه و بکوبه

در مورد مشکل پروژتون

دوست من شما چندتا اشتباه تو پروژه انجام دادین :
1- ذرات رو به یک null object دادین .. null objecy هیچ مشخصه فیزیکی قابل نمایشی نداره . برای همین شما ذرات رو نمی دیدین . باید یک لایه مثلا یه solid رو یه عنوان لایه ای که ذرات روش قرار بگیرن انتخاب کنید .
2- حرکت null object رو شما باید به emitter ذارت نسبت می دادین نه کل لایه ... emitter یعنی جایی که ذرات منتشر میشن . اگر اونو تکون بدین ذرات تکون میخورن

پروژه رو براتون تصحیح کردم . ذرات رو به لایه solid دادم و حرکت null object رو به emitter ذارت .

تنظیمات دیگه مربوط به پلاگین particular ه و اینکه چطور ذراتی بخواید پیاده سازی کنید . من فقط سرعت انتشار ذرات رو صفر کردم که همونجایی که ایجاد میشن بمونن .

سوالی بود در خدمتم
موفق باشین

پیوست ها

• Corrected Project.rar
    16 کیلوبایت · بازدیدها: 65

khattesevom

Member
سوت و کور کجاست برادر من :green: اینجا همیشه بزنه و بکوبه

در مورد مشکل پروژتون

دوست من شما چندتا اشتباه تو پروژه انجام دادین :
1- ذرات رو به یک null object دادین .. null objecy هیچ مشخصه فیزیکی قابل نمایشی نداره . برای همین شما ذرات رو نمی دیدین . باید یک لایه مثلا یه solid رو یه عنوان لایه ای که ذرات روش قرار بگیرن انتخاب کنید .
2- حرکت null object رو شما باید به emitter ذارت نسبت می دادین نه کل لایه ... emitter یعنی جایی که ذرات منتشر میشن . اگر اونو تکون بدین ذرات تکون میخورن

پروژه رو براتون تصحیح کردم . ذرات رو به لایه solid دادم و حرکت null object رو به emitter ذارت .

تنظیمات دیگه مربوط به پلاگین particular ه و اینکه چطور ذراتی بخواید پیاده سازی کنید . من فقط سرعت انتشار ذرات رو صفر کردم که همونجایی که ایجاد میشن بمونن .

سوالی بود در خدمتم
موفق باشین

سلام دوست عزیز ممنون بابت مقتی که گذاشتین
من دانلود کردم و متوجه اشتباهم شدم من جای لایه ها اشتباه می گذاشتم و لایه sold میمون پشت فوتیج
ازتون خیلی خیلی ممنونم

newrayaneh

Active Member
با سلام و خسته نباشید به دوستان گل
می خواستم بدونم چه کار کنم که افتر فایل های تصویری با فرمت ts رو توی محیط برنامه وارد کنه......
ممنون می شم کمکم کنید

..........................................................................................................................

ARAsoftware

Member
Tracking

آقا هركي هرچي ميدونه درباره Trackingبگه (آموزشي)
به شدت گير ياد گرفتنشم
مرسي

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
مشکل با گذاشتن افکت روی تصویر

سلا به همه دوستان
من تازه با افتر افکت آشنا شدم ، آموزشی های زیادی از این نرم افزار دانلود کردم
یه آموزشی دارم که کارکتر صورتش تغییر پیدا میکنه و تبدیل به مانستر ( چهره وحشتناک میشه )

الان مشکلم اینه : فرض کنید من یک فیلم دارم که از یک آدم گرفته شده بعد می خوام رو صورتش تغییرات بدم مثلا می خوام با ابزار های افکت distor و انتخاب گزینه liquify یک چشمش رو کوچک کنم یا ...

حالا این کار رو انجام می دم امام وقتی فیلم play میشه محلی که افکت گذاری شده مطابق با صورت حرکت نمی کنه یعنی صورت حرکت می کنه امام افکت در جای خودش ثابت می مونه چی باید بکنم که افکت رو مووی من باهاش مچ بشه

در صورتی که توی اون آموزشی این کار رو به راحتی انجام می ده فقط هم تو این قسمت تو حرفاش میگه luck down حالا چی باید بکنم عکس هم میزارم که متوجه بشین

در دو عکس اول آموزشی است که این کار درست انجام می شود

1-
image-3E28_4B64B224.jpg

2-
image-590B_4B64B224.jpg

اما برای من

1-
image-BA74_4B64B224.jpg

2-
image-4422_4B64B224.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنین .

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز
شما باید صورت رو Track کنی که این مشکل به وجود نیاد و اون افکت ها رو صورت بمونن:rose:
اول آموزش که Tracking رو میگه نمیدونم شما انجام ندادین یا اشتباه انجام دادین:-?
سوالی بود در خدمتم...
موفق باشی:oops:

newrayaneh

Active Member
آموزش tracking رو می خواستم؟؟

با سلام به همه
می خواستم بدونم وقتی افکت بزرگ شدن چشسم یا تار کردن صورت یا ... رو به صویر می دم اون افکت باهاش حرکت کنه که این نیاز به tracking داره چون تصویر ثابت نیست و فیلم هست و حرکت می کنه
حالا اول افکت بدم بعد tracking کمک یا اول tracking بعد افکت؟؟؟؟؟
اصلا مقداری توضیح جامعی در مورد tracking بدید ممنون میشم....

مرسی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا