تاپیک بلاگ ... امکانی جدید در انجمن فیلم سازی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

animeditor

Active Member
سلام جميعاً

گفتيم يه کاري کنيم که يوخده حال و هواي انجمن گرم تر و دوستانه تر و خودموني تر بشه.
تصميم بر اين شد که يه امکان ويژه به کاربراي فعال و مديرا بديم.
حالا چرا فقط اينا؟
خب هر چي باشه اين دوستان به خاطر فعاليت مفيدشون اين عنوان بهشون داده شده. و از طرفي (قبلاً هم گفتم که) همهء دوستان هم مي تونن عضو فعال بشن. :wink:

حالا اين امکان جديد چي هست؟
اصل اين ايده رو از انجمن سايت آفتابگردان گرفتم (اينم کپي رايتش :دي).
ولي واسه ما يوخده فرق مي کنه.
اسمشو گذاشتم "تاپيک بلاگ" (که البته شايد بعداً عوضش کنيم).

تاپيک بلاگ چيه؟
به هر کدوم از مديرا و کاربراي فعال که درخواست کنن، يه تاپيک مخصوص داده مي شه که فقط خودشون مي تونن و اجازه دارن توش پست بدن؛ مثل يه وبلاگ شخصي.
مطالبي که هر کسي توي تاپيکش مي نويسه، هر چيزي مي تونه باشه. آموزش، دل نوشته، شوخي، جدي، سلايق و ...
ولي البته نه هر چيزي!!!
چيزايي که بيشتر جنبهء کاري و آموزشي هم داشته باشه و تبليغ نامناسب به حساب نياد و کلاً خلاف قوانين سايت نباشه.
شايد توي يه عبارت بشه اين جوري گفت:
هر گونه مطالب شخصی مرتبط با سياست ها و قوانين و فضاي انجمن، که توي بقيهء تاپيک ها جايي براي نوشتنشون پيدا نمي شه.

يه سري شرايط ديگه هم براش درنظر گرفتيم:
- عنوان تاپيک هر چيزي مي تونه باشه؛ ولي عبارت "تاپيک بلاگ" هم بهش اضافه مي شه تا بشه به راحتي تشخيص داد.
- صاحب تاپيک بلاگ هر بار که بخواد مي تونه به مدير بخش درخواست بده و عنوان تاپيک و آيکونش رو عوض کنه.
:nokte: - با پیشنهاد خوبی که دوستان دادن، قرار بر این شد که این اختیار به صاحب تاپیک داده بشه که می خواد تاپیکش قفل بمونه یا دیگران هم بتونن پست بدن.
- صاحب تاپيک بلاگ مي تونه پست هاي خودش رو ويرايش کنه و يا درخواست بده کم و زياد و ادغام و مخفي (و خلاصه هر تغييري که بخواد) بشن.
- حاصب تاپیک می تونه انتخاب کنه که هر کدوم از پست هایی که اجازه داده سایرین توی تاپیکش گذاشتن، (برای نمایش عموم) تایید بشه و یا از دید بقیه مخفی بمونه. (یعنی اینکه هیچ پستی حذف نمی شه، فقط مخفی می شن).
- طبق قوانين بخش اخبار و معرفي، طبق شرايط خاص مي شه از کار و فعاليت هاي افراد تبليغ کرد. اين شرايط براي تاپيک بلاگ هم درنظر گرفته مي شه.
- با هر گونه تخلف از قوانين سايت، بدون اخطار قبلي برخورد مي شه.

البته ممکنه بقيهء دوستان، منظور ما رو متوجه نشن، که بالاخره نوع مطالبش آزاده يا نه ...
واسه همين خودم دست به کار مي شم و اولين "تاپيک بلاگ" رو راه اندازي مي کنم.
من یه تدوینگرم

خب ... بسم الله ...
هر کدوم از کاربراي فعال تاپيک بلاگ مي خواد، تاپيکشو توي بخش "اخبار ومعرفي" بزنه و يه پيغام خصوصي بهم بده تا کاراشو واسش انجام بدم.

التماس دعا
يا علي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا