تاپیک اصلی مسابقه ی نوروزی 90 (قوانین و شرایط مسابقه )

Sherlock_Holmes

Active Member
حرف شما درست ، ولی به غیر از اینا که گفتیم

یه چیز دیگه این وسط هست که به نظر من درست نیست

ببینید مثلاً 2 نفر میان و تقسیم میکنن کارشونو ، مثلاً یکی مدلینگ و یکی رندر ، درسته که کار بهتر و با کیفیت تر میشه ولی اونی که میاد ایده ، مدلینگ و رندرینگ رو تنهایی انجام میده به نظرم باید بیشتر از اون 2 نفر امتیاز بش برسه

همونطور که جایزه یک گروه بین اعضاش تقسیم میشه امتیاز هم همینطوره :wink:
این نظر من بود

ببينيد دوست من متاسفانه طرز نگاه اكثر ماها به كارهاي گروهي اينه كه امتياز يا حتي جايزه به شخص تعلق ميگيره.. در صورتي كه اينطور نيست.. امتياز با جايزه به اثر تعلق ميگيره.. كسايي هم كه در كارهاي گروهي كمتر دچار اختلاف در مورد مسايلي مثل كي بيشتر زحمت كشيده و كار كي سختتر بوده و جايزه حق كيه ميشن به خاطر اين نگرششون هست كه اثر نهايي رو مقدم بر اشخاص گروه ميدونند..

ما هم صرفا به خاطر حمايت از فرهنگ صحيح كار گروهي، بندي رو در مسابقه براي امتياز دهي به كساني كه بر مشكلات كار گروهي فائق اومدند در نظر گرفتيم..

.

دوستان اگر بتونن تيم جمع كنن براي كارهاشون مطمئن باشن نتيجه بهتري خواهند گرفت و تجربيات جالبي كسب خواهند كرد..

M O R T E Z A

Son of South Darkness
ببينيد دوست من متاسفانه طرز نگاه اكثر ماها به كارهاي گروهي اينه كه امتياز يا حتي جايزه به شخص تعلق ميگيره.. در صورتي كه اينطور نيست.. امتياز با جايزه به اثر تعلق ميگيره.. كسايي هم كه در كارهاي گروهي كمتر دچار اختلاف در مورد مسايلي مثل كي بيشتر زحمت كشيده و كار كي سختتر بوده و جايزه حق كيه ميشن به خاطر اين نگرششون هست كه اثر نهايي رو مقدم بر اشخاص گروه ميدونند..

ما هم صرفا به خاطر حمايت از فرهنگ صحيح كار گروهي، بندي رو در مسابقه براي امتياز دهي به كساني كه بر مشكلات كار گروهي فائق اومدند در نظر گرفتيم..

.

دوستان اگر بتونن تيم جمع كنن براي كارهاشون مطمئن باشن نتيجه بهتري خواهند گرفت و تجربيات جالبي كسب خواهند كرد..

کلاً حرف همدیگه رو نمیفهمیم : ))))))

کار شما جای تحسین داره ولی ببینید ،

به نظر شما 1 هواپیما رو 1 نفر تنهایی درست کنه و به پایان برسونه سخت تر هست یا اینکه یک شرکت هواپیما سازی که توی شرکت هرکس یه وظیفه خاص داره ؟؟

اصلاً بحث سر جایزه نیست ، اون جایزه رو هرکی میگیره فقط یه یادگاری می مونه ، حرف من سر امتیاز دهی هست که 2 یا 3نفر وقتی یه کار رو انجام میدن امتیازشون از اون 1 نفر که تنها داره کار میکنه بیشتره :-?

یه مثال دیگه :

مثلا یه مسابقه فوتبال

1 تیم فقط 1 بازیکن داره ولی تیم حریف 11 بازیکن
آخرش هم هرچی بشه امتیاز اون تیم 11 نفره از اون یه نفر بیشتره

من با این عقل ناقصم میگم که درست نیست

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
من با کار گروهی از اولش شدیدا موافق بودم

ولی مشکلی که هست اینه :
کسانی که تو گروه های 3 نفره شرکت میکنن معمولا کسانی هستند که پایه شرکت کردن هستند و هر کدوم پتانسیل اینو دارن که یه کار مستقل و کامل ارائه کنن
به نظر من گروهی کردن مسابقه و امتیاز دادن به کار گروهی دو تا مشکل داره
1- تعداد آثار ارسالی میاد پایین (نصف میشه)
2- معمولا قوی ها با هم یه گروه تشکیل میدن ... هم کیفیت کارشون بالا میره هم 15 امتیاز میگیرن

ولی همه اینها به کنار انجام کار گروهی لذت خاص خودشو داره

Farrokh

Active Member
الان ما بر اساس اهداف بلند مدت سایت ، بندی رو توی مسابقه داریم که کار گروهی رو تشویق می کنه
امتیاز تشویقی خوبی بهش اختصاص داده شده و مسلما یک سری مسائل دست و پا گیر هم ، کار گروهی ذاتا داره
جایزش تقسیم می شه
هماهنگی و مدیریت اعضا خیلی مهمه

بهر حال هر کسی دوست نداره می تونه به صورت تکی شرکت کنه و امتیازی هم ازش کم نمی شه
مهم خلق یک اثر کودکانه و زیبا هست

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
در مورد ایده هم چون چند تا از کاربرا سردر گم بودند بگم که
دوستان
قرار نیست شق القمر کنید
شما فقط باید یک تصویری رو خلق کنید که به گونه ای مرتبط با خاطرات و یا شاید دل مشغولی ها و تخیلات دوران کودکیتون باشه

به خودتون و به خلاقیتتون و به ذوق هنریتون اعتماد کنید

Farrokh

Active Member
پوستر مسابقه

لطفا این پوستر رو می تونید توی وبلاگ ها و وبسایت هاتون بذارید
توی فیس بوکتون شیر کنید ، به دوستانتون ایمیلش کنید

با تشکر از GFX master عزیز
موفق باشید

پیوست ها

• 3D-Competition-Poster.jpg
    3D-Competition-Poster.jpg
    226.9 کیلوبایت · بازدیدها: 840

hoceyn

Active Member
سلام. چندین سوال!:

1. من نفهمیدم منظور از اثر هنری عکس یا انیمیشن یا هر چی شد. مثلا میشه comic strip داد؟
2.هر کارور حداکثر با چند اثر میتونه شرکت کنه؟ چون چنتا فکر تو سرمه و تا اوم موقع وقت زیاده.
3.یکی از امتیاز ها تکسچر و رندر بود . اگه کسی وکتور طراحی کرد این نمره رو نمیگیره؟ چون کودکانه هست خیلیا ممکنه illustrate کار کنن.

با تشکر.

Farrokh

Active Member
کمیک استریپ هم مجاز هست به شرطی که یکی از شات ها به عنوان شات اصلی معرفی بشه و از همه بزرگتر باشه که قضاوت اصلی روی اون انجام بشه

در مورد سوال دومتون باید بگم که مسابقه کلا سه بعدی هست و باید بخش اعظم کار با نرم افزار های سه بعدی انجام بشه
پس وکتور امتیازی رو کسب نخواهد کرد :rose:
مگر اینکه یه جورایی با نرم افزار های سه بعدی کار بشه (که اونم فکر نمی کنم چندان جذاب باشه )

Farrokh

Active Member
توی قوانین مسابقه 25 اردیبهشت قید شده ولی تو پوستر 15 اردیبهشت

اشتباه شده بود و الان درست شده
به نظرم زمان مسابقه کمه
باید بیشتر بشه
میدونم که آخرش قطعا تمدید میشه!
ولی الان بیشترش کنید بهتره

زمان مسابقه کم نیست به نظرم
نزدیک دو ماه زمان دارید

در مورد تمدید اصلا نمی تونم بهتون قولی بدم (ممکن هست اصلا تمدید نشه تا حق کسانی که با برنامه ریزی جلو می رن ضاییع نشه )
کلا سعی کنید کار رو با بهترین کیفیت توی زمان مشخص شده تموم کنید :rose:

hoceyn

Active Member
ببخشید من جواب سوالمو نگرفتم.
1. حداکثر با چند اثر میشه شرکت کرد؟
2.انیمیشن مجازه؟

MoslemCG

Active Member
اگه به کسی بر نمیخوره منم با این جریان کار گروهی و امتیازش مخالفم....

خوب وقتی یه کار گروهی انجام بشه کیفیت کار میره بالا و اتوماتیک شانس برنده شدنشون افزایش چشمگیری پیدا میکنه.
حالا دیگه 15 امتیاز اضاف ماله کجاشه؟

شما میگید چون کار گروهی سخته واسه همین امتیاز دادیم بهشون.......
خوب دیگه امتیاز لازم نیس.....
سختی کار گروهی در مقابل افزایش احتمال برنده شدنشون...

:rose:

Farrokh

Active Member
ببخشید من جواب سوالمو نگرفتم.
1. حداکثر با چند اثر میشه شرکت کرد؟
2.انیمیشن مجازه؟

محدودیتی توی تعداد آثار در نظر گرفته نشده (ولی عقل سلیم می گه کیفیت و شانس برنده شدن یک اثر خیلی بالا تر از چند اثر هم زمان هست)

انیمیشن مجاز نیست
اما کمیک استریپ مجاز هست (با شرایط ذکر شده )

خوب وقتی یه کار گروهی انجام بشه کیفیت کار میره بالا و اتوماتیک شانس برنده شدنشون افزایش چشمگیری پیدا میکنه.

خوب اگر مخالفید متاسفم ولی این قانون مسابقه هست و بنا به یک سری سیات گذاری بلند مدت این قوانین تبیین شده اند و تغییر نخواهند کرد :rose:

Farrokh

Active Member
دوستان

این هم کد امضای مسابقه
لطفا در امضاهاتون قرارش بدید تا اطلاع رسانی به نحو احسن انجام بشه
ممنون
HTML:
[CENTER][URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=163093"][IMG]http://www.novinupload.com/do.php?img=3833[/IMG][/URL] [/CENTER]

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه

منم با این دوست عزیز موافقم
ممکنه یه نفر کارش خیلی خوب باشه، ولی امکان کار گروهی رو به هر دلیلی نداشته باشه، ولی با این قانون طرف خودشم بکشه امتیاز کمتری میگیره!
به نظر من بهتره فقط این امتیاز اضافه کار گروهی حذف بشه

خوب اگر مخالفید متاسفم ولی این قانون مسابقه هست و بنا به یک سری سیات گذاری بلند مدت این قوانین تبیین شده اند و تغییر نخواهند کرد :rose:

فرخ جان تغییر همیشه قابل انجامه، تو دیگه چرا؟!:wink:
البته اصرار الکی ندارم
ولی اگه تعداد زیادی از بچه ها این موضوعو قبول دارن، بهتره بهش فکر کنین، مسابقه بین المللی که نیست:green:

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
منم با این دوست عزیز موافقم
ممکنه یه نفر کارش خیلی خوب باشه، ولی امکان کار گروهی رو به هر دلیلی نداشته باشه، ولی با این قانون طرف خودشم بکشه امتیاز کمتری میگیره!
به نظر من بهتره فقط این امتیاز اضافه کار گروهی حذف بشه
شما خیالت راحت باشه که ما نمی ذاریم حق کسی که کارش کیفیت بالایی داره پایمال بشه

یه نکته رو هم بگم که این نمره به این معنی نیست که هر کسی اسم یه نفر دیگه رو هم اعلام کنه این نمره رو می گیره
نه ! بهیچ وجه

این نمره ی تشویقی مختص گروه هایی هست که فعالیت گروهی موفقی داشته باشند و فقط و فقط برای ترویج فرهنگ کار گروهی هست
یک گروهی ممکنه کل نمره ی تشویقی رو بگیره و یک گروهی ممکنه بخشی از اونو بگیره
حتی شاید یک گروهی هیچ نمره ی تشویقی ای نگیره (به این دلیل که هماهنگی و تقسیم کار مناسبی رو در طول مسابقه نداشتند )

شما توی مسابقه شرکت کنید و بهترین کاری که از دستون بر میاد رو انجام بدید و به قضاوت ما اعتماد کنید :rose:
مطمئن باشید یک کار درب و داغون فقط به دلیل کار گروهی نمی تونه توی مسابقه مقام بیاره (اونم با 15 نمره )
این نمره فقط جنبه ی تشویقی و کمکی داره برای کسانی که زحمت مدیریت کار گروهی رو به جون می خرن
هدفمون اینه که از این گونه حرکت ها توی این مسابقه و مسابقات بعدی حمایت کنیم چون زمینه ساز پیشرفت های خوبی هست

zotiastu

Well-Known Member
سلام

کد امضای مسابقه یا خرابه یا من نمی دونم باید کجا بزارمش.

مگه نباید این کد رو تو قسمت ویرایش امضاء peste کرد؟؟؟

اگه اینجوریه بگین چرا مال من همین رو مینویسه:

[CENTER][URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=163093"][IMG]http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=56779&d=1301166070[/IMG][/URL]
[/CENTER]

اگه هم نیست بگین باید چیکارش کنم؟؟؟

zotiastu

Well-Known Member
نه!!!!:lol:

ببخشیدا!!!!!!

درست که نشد بدتر هم شد :green:

اول این کد ـه رو مینوشت ولی الان اونو هم نمی نویسه.

حالا نمیشه اینو نذارم؟؟؟؟!!!!!!:green:

باید یه عکس باشه ؟ اگه اینجوریه شما عکسو اپلود کن تا من تو امضام بزارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا