تاریخ شمسی با قابلیت کم و زیاد کردن تاریخ

mehran63

New Member
سلام
دنبال یه کلاس برای تاریخ شمسی میگردم که این قابلیت رو هم داشته باشه که بتونم تاریخ رو جلو یا عقب ببرم
برای مثال کاربر در تاریخ امروز ثبت نام میکنه و مثلا زمان اعتبار برای این کاربر 2 ماه است. پس من باید هم تاریخ امروز رو تو بانک ثبت کنم هم تاریخ 2 ماه دیگه رو تو بانک ثبت کنم. میخوام کلاسی باشه که متد اضافه کردن به تاریخ رو داشته باشه
اگه قابلیت زیر رو هم داشته باشه که عالیست
دو تاریخ فارسی را به آن میدهید و اختلاف این دو تاریخ را به صورت یک عدد دریافت میکنید.

websiteEsfahan

New Member
سلام
دنبال یه کلاس برای تاریخ شمسی میگردم که این قابلیت رو هم داشته باشه که بتونم تاریخ رو جلو یا عقب ببرم
برای مثال کاربر در تاریخ امروز ثبت نام میکنه و مثلا زمان اعتبار برای این کاربر 2 ماه است. پس من باید هم تاریخ امروز رو تو بانک ثبت کنم هم تاریخ 2 ماه دیگه رو تو بانک ثبت کنم. میخوام کلاسی باشه که متد اضافه کردن به تاریخ رو داشته باشه
اگه قابلیت زیر رو هم داشته باشه که عالیست
دو تاریخ فارسی را به آن میدهید و اختلاف این دو تاریخ را به صورت یک عدد دریافت میکنید.

تمام این کارها خیلی راحت با تاریخ میلادی در داخل خود اس کیو ال قابل انجامه.

فقط موقع نمایش نیاز به تبدیل داره.

اگر از اون استفاده بفرمائین خیلی از امکانات رو در اختیار شما میزاده.

paniztravel

New Member
توصیه میکنم از تاریخ میلادی استفاده کنید برای درج در بانک اطلاعاتی ، و فقط در زمان نمایش به شمسی تبدیل کنید، ذخیره کردن تاریخ 2 ماه بعدش هم کار منطقی نیست و در واقع یا اضافه کردن دو ماه به تاریخ ثبت نام میشه همیشه به دستش آورد و نمایش داد

جدیدترین ارسال ها

بالا