به دنبال كسي كه بتونه واسه برنامه زنده كمكم كنه هستم

mahdyonline

Active Member
سلام
خسته نباشيد
آقايون خانوما من حقيقتش يك ايده دارم واسه برنامه تلويزيوني كه با يكي از مديرا صحبت كردم گفت كه خوبه ولي بعد از اون ديگه تو پي جواب نداد :lol: حالا اومدم بگم كه دنبال كسي هستم كه بتونه تو تهيه اين برنامه كمكم كنه
اگه كسي ميتونه كه اعلام كنه
باي

mrtnet

Member
سلام

خون شخصی که شما دنبالشین باید چه شرایطی داشته باشه لطفا بیشتر توضیح بدید ...

اگر خواستید با من تماس بگیرید ایدی من : [email protected]

mahdyonline

Active Member
من اولا" بگم چون فقط يه ايده دارم ولي اصلا" آشنايي با توليد برنامه ندارم واسه همون بايد شماها بگيد كه چي لازمه واسه توليد يه برنامه زنده تلويزيوني
اگه بچه رزومه بدن بهتر و البته حتما" راهنمايي كنند
باي

m.shalalvand

New Member
دوست عزیز برای انجام هر کاری انسان باید دارای 3 چیز باشه

1. آگاهی
2.علم کار
3.سرمایه

کار زنده تلویزیونی یه کار تخصصصی و تجهیزات علم و تجربه زیاد و سرمایه هنگفت میخواد باید بیشتر توضیح بدی که میخوای چکار کنی تا بشه راهنمایی کاملی بهتونه بشه تازه اونم از طرف افراد که داری تجربه باشن

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شما می تونین ایده هاتونو به یه تهیه کننده ای چیزی در میون بذارین ... تو ایران متاسفانه یا خوشبختانه رسانه ها دولتی اند . برای همین مثل خارج از ایران نیست که بتونین خودتون ایده رو تو کانال اجرایی کنید

mahdyonline

Active Member
سلام
حالا من چي كار كنم آخه ايده اي كه دارم خوبه ولي نميدونم چي كار كنم كه بتونم عمليش كنم
آيا ميشه به صدا و سيما نامه زد و گفت كه من ايده دارم يا نه يا اينكه به يه تهيه كننده گفت
اگه ميشه راهنمايي كنيد
باي

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
ببین به صدا و سیما جایی ایمیل بزن باید بتونن راهنمایی کنن ...حقیقتش چون زیاد از تلویزیون ایران خوشم نمیاد ، در این مورد زیاد اطلاعات ندارم ...

کسایی که یکم آشنا داشته باشن فکر نکنم پیدا کردن یه تهیه کننده حداقل برای یه صحبت زیاد کار سختی باشه

mahdyonline

Active Member
سلام
مرسي گيگا مكس جان
من به شبكه سه هم هرچي ميل ميزنم جواب نميدن نميدونم چرا يعني در اصل اون صفحه خرابه و همش اشكال ميگيره
من قبلا" با مهدي آقا با پيغام خصوصي ارتباط داشتم ولي الان ديگه جواب نميده
اگه بچه ها بتونند كمك كنند ممنون ميشم حالا يا تهيه كننده معرفي كنند و يا چيزي كه مورد نياز من هست رو
باي

pasdar1

New Member
جواب

باسلام

برای برنامه های زنده صدا و سیما معمولا به گروه های سازنده که با خودشون کار می کنند و حرفه ای هستند کار می کنه چون به آنها اطمینان داره و می دونه که کار را به خوبی ارائه می ده . شما هم اگه ایده دارین می تونید با روابط عمومی صداو سیما صحبت کنید. 0212781

mehdi_khosravi

New Member
دوست عزیز سلام
من هیچ نظری ندارم جز اینکه قدیما میگفتن جوینده یابنده است اما حالا چی میگن گشتم نبود نگرد نیست یه چیزی تو این مایه ها

جدیدترین ارسال ها

بالا