بهترین نرم افزار ساخت برنامه بدون یاد داشتن برنامه نویسی چیه؟

sajad1377

New Member
بهترین نرم افزار ساخت برنامه بدون یاد داشتن برنامه نویسی چیه؟
دلیل هم بگین......
ممنون

اتوپلی گزینه مناسبی میتونه براتون باشه.
مزیت:
1- بدون کد نویسی میتونید پروژه های خبی ایجاد کنید. البته این به این معنا نیست که بدون داشتن هیچ دانشی میتونید راحت از این برنامه استفاده کنید.
بلکه دستورات آماده هست و شما باید دستورات درست رو انتخاب کنید. یه مثال ساده میزنم. مثلا شما میخواین کاربر اسمشو تو کادری وارد کنه و شما بر اساس اسم وارد شده بهش خوش آمد بگید
دستورات این کارها اماده وجود داره اما شما باید بدونید با چه دستوری میتونید متنو بگیرید و با چه دستوری متن گرفته شده رو به کاربر نشون بدید
2- بدون نیاز به تغیر و یا افزونه ای میتونید تو تمام نسخه های ویندوز از ایکس پی گرفته تا 8.1 ورژن 32 بیت و 64 بیت هم از خود برنامه و هم از فایل های ساخته شده استفاده کنید.
3- وجود ابجکت ها و پلاگین های متنوع و حرفه ای برای ارتقا نرم افزار
4- پشتیبانی نرم افزاری شرکت سازنده از برنامه (همچنان نرم افزار بروز رسانی میشه و قابلیت های جدید بهش اضافه میشه)
5- بعد چند ماه کار کردن با برنامه میتونید دانشتون رو افزایش بدید و شروع به کدنویسی کنید و برنامه های حرفه ای باهاش بسازید.
6- وجود فایل راهنمای قدرتمند و کاربردی که هم توضیحات کامل درباره هر دستور داره و هم مثال های کامل و کاربردی که میتونه خیلی کمکتون کنه
7- وجود انجمن تخصصی به زبان فارسی برای این برنامه. لینکش تو امضام هست
8- و .....
معایب:
1- تو پشتیبانی از فلش کمی ضعیف هست
2- وقتی با این برنامه کدنویسی رو یاد بگیرید کار کردن با زبان های برنامه نویسی دیگه براتون سخت میشه. چون تو این برنامه دستورات اماده هست و باید انتخاب بشه اما تو زبان های پیشرفته مثل c# و غیره تمام دستورات رو باید تایپ کرد. درواقع ادمو تنبل میکنه.

موفق باشید

p30graphic

Active Member
نرم افزار RedBuilder هم خوبه اصلا کد نویسی نداره
من که فقط از MMB استفاده میکنم. ولی پست محسن هم باعث شد برم اتوپلی رو تست کنم

محسن خان مزیت Autoplay به MMB چیه؟

anahita imanian

New Member
shampoo
mmb
flash
Autoplay
گیم مکر از اسمش پیداس بازی می سازه ولی باهاش برنامه های دیگه ای رو هم می شه ساخت

جدیدترین ارسال ها

بالا