بهترین سیستم بلاگ رایگان فارسی

sayanT

Member
سلام دوستان عزیز.
بعد از اینکه سوالی در تاپیک
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=158885
مطرح کردم و جوابی نگرفته ام !! :paint:
در وب جستجو کردم و سیستم بلاگ های رایگان فارسی زیادی پیدا کردم.:neutral:
حالا از اساتید محترم یه سوال دارم .
به نظر شما کدام یک از این سیستم بلاگ های فارسی رایگان بهتره ، اشکال کمتر داره ، و آینده خوبی در پیش رو خواهد داشت! :
--------------------------------------------
وطن بلاگ
بلاگ 32
word press
یاس بلاگ
فتوبلاگ
میکروبلاگ
تکین بلاگ
my blog
تک بلاگ
--------------------------------------------

با تشکر.:rose::rose:

sayanT

Member
اینجا چرا اینجوری کسی جواب نمی ده
فقط نگاه میکنن میرن !!!! ؟؟؟؟

Milad

Well-Known Member
مستقل بودن بهتر از زیر مجموعه بودنه ! روی یک هاست رایگان وردپرس نصب کنید خیلی بهتره ... عموما سیستم های وبلاگ دهی اینقدر محدود هستند که ارزش بحث کردن رو هم ندارند .

موفق باشی

Majidina

Member
به نظر منم خودت یه هاست بگیری مستقل باشی بهتره
یه روز وردپرس ف ی ل ت ر می شه ، یه روز تک بلاگ هک می شه
یه عالمه دیگه ...

sayanT

Member
مرسی دوستان.
همینه دیگه یه سری از دوستان میگن word press مشکل دار میشه یک میگه نه نمیشه.
راستش من میخواستم وبلاگ سیستم phpsaz.com بخرم قیمتش 240 هزار تومان ولی هنوز مرددم. نظرتون در مورد این سیستم چیه ؟
در سیستم بلاگ های رایگان هم که معرفی کردم وطن بلاگ زیاد تعریف میکنن. نظرتون درباره این سیستم بلاگ چیه ؟

Milad

Well-Known Member
شما باید ببینی چه نیازهایی داری ، بسته به نیازهات یک سیستم انتخاب کنی همشون خوبن و امکانات خودشون رو دارند ...

sayanT

Member
من میخوام یه سیستم بلاگی داشته باشم که امکاناتی مثل بلاگفا یا بقیه سیستم بلاگ ها رو بهم بده.
البته نه در اون حد 100% حداقل 80% بتونه جواب منو بده.

Milad

Well-Known Member
شما از هر سیستمی استفاده کنی امکانات بهتر و بدون محدودیتی نسبت به هر بلاگری داری .

من پیشنهاد میکنم از دیتالایف استفاده کنید .

farik

Well-Known Member
با سلام..
اینجا هر کس یک توصیه میکنه بهت دوست عزیز و خودتی که باید تصمیم نهایی رو بگیری..مثلا من خودم از دوستان شنیدم که وردپرس سیستمش واسه بلاگدهی خوبه...البته لازم به ذکر برای مدیریت محتوا که من باهاش کارکردم عالی بود..اما خوب با سیستم بلاگدهیش کار نکردم..به هر حال خودتون از آخر باید تصمیم بگیرید..

rasol1369

New Member
چرا داری تبلیغ می کنی گفتند سیستم وبلاگ دهی معرفی کنید برای ما آمدی سایت وبلاگ دهی معرفی می کنی .

اگه یک بار دیگه چنین حرکاتی دیده بشه عضویت شما را کنسل می کنم.

takinhost

New Member
سلام دوست عزیز من سیستم وبلاگ دهی میفروشم سیستم کامل مال نقی زاده نیست مال هیچ کس نیست سیستم رو خودم نوشتم سیستم کامل بومی است تمام امکانات هم داره مثل امارگیر خبرنامه انجمن برای هر وبلاگ ثبت نام در هر وبلاگ و همه چیر یکی از کارهای ما بلاگ وب سیستم کامل 1 میلیون تومان

جدیدترین ارسال ها

بالا