بهترين سايت و بهترين وبلاگ ( همه شركت كنند )

mahyar - r

Member
[align=center:0b35eca726] :tavajo: [/align:0b35eca726]
مسابقه بهترين سايت و بهترين ويلاگ
علاقه مندان به شركت در اين مسابقه مي تونن نشاني سايتها يا ويلاگ هاي خودشونو تا تاريخ 31 / 5 / 83 در اين تاپيك به نمايش بذارن . اگر سايت يا وبلاگتون هنوز در دست ساخته تا آخر اين مدت كاملش كنين . هدف از اين مسابقه اينه كه كساييكه براي طراحي سايت يا وبلاگشون زحمت كشيدن نتیجه تلاششون رو ببینند .

نکاتی که باید رعایت بشه به شرح زیره :

>|< : شما فقط تا تاریخ مشخص شده وقت دارید سایت یا وبلاگتون رو معرفی کنید و بعد از آن مورد قبول نیست .
>|< : تا تاریخ 31 / 5 / 83 فقط سایت یا ویلاگ خود را معرفی کنید و از دادن نظر یا امتیاز به سایت های دیگر خودداری کنید .
>|< : هر کس می تونه فقط سایت یا وبلاگ خودشو معرفی کنه . از معرفی سایت ها و وبلاگ هایی که برای شما نیست جداً خودداری کنید .
>|< : هنگام امتیاز دادن نظریات مخالف رو قبول کنید .
>|< : بعد از پایان زمان مشخص شده چگونه امتیاز دهی به سایت ها و وبلاگ ها رو مشخص می کنم .

Ealireza

Member
سلام
http://enginnerblog.web1000.com/Template Page/Index.htm
بيا البته نميشه بهش گفت سايت
1- قالبش از IdevCenter اقتباس شده
2- مال زمان بوق شاهه
3- ديگه آپديت نشده
4- وبلاگش هم اين بوده
Engineerblog.Persianblog.com
كه ديگه ولش كردم
5- سايت حرفه ايم هم اين بوده
Http://IranTools.Net
كه از هاستش ته كشيده
6- واسه اينها كلي زحمت كشيدم

ميدونم قالب هام خيلي غير مترطب هستند و خيلي هم جالب نيستند ولي بخدا 1 سال پيش كه تازه شروع كرده بودم كلي زحمت واسشون كشيدم

به زودي سايت اصليم مياد بيرون
اونوقت ميزارمش اينجا تا ببينم چيكار كردم :wink:
اگه ميشه جايزت رو هم بگو كه چيه

mahyar - r

Member
عليرضا جان همين كه سايت كسي به عنوان برنده اعلام بشه بهترين جايزست . در ضمن اگر سايت كسي هنوز كشف نشده باشه خوب الان كشف مي شه و مسلما اون سايتي كه به عنوان برنده اعلام بشه از اين به بعد بازديدكنندگانش بيشتر مي شن .
البته هرجا تو جمله هاي بالا گفتم سايت منظورم سايت و وبلاگ بود .

از همه كسايي كه با ما همكاري مي كنن كمال تشكر رو دارم .

mahyar - r

Member
خودم منتظرم امتحانا تموم بشه بيفتم به جونه سايتمو تكميلش كنم . انشاالله تا قبل از زمان تعيين شده آدرسه سايتمو مي نويسم . :?

iRWEBDES

Active Member
هستيم در خدمتتون ... ولله انقدر كوچيكيم كه مارو نميبيني ديگه !
من نوكرم ....

منم مي خوام شركت كنم.سايته ما روي هوست مجانيه. تابلو. حالا ببينيدش.البته چون سريع درستش كردم ديزاينشو 30 دقيقه اي زدم.ببينيدش.زود هم قضاوت نكنيد.

www.dollar4u.co.sr

mahyar - r

Member
اصلا مهم نيست هاستش پوليه يا مجاني . تنها چيزي كه مهمه اينه كه مورد پسنده يا نه كه اونم به عهده قضاوت كننده هاست :roll:

mahyar - r

Member
همونطور كه خودتونم ميبينيد اين تاپيك داره پله هاي سقوط رو يكي پس از ديگري طي مي كنه . فكر كنم يه خورده زمان دادن سايت رو زياد گرفتم ولي از طرف ديگه فكر كنم كسايي هستند كه منتظرند امتحانها تموم شه بعد سايت ها شون رو درست يا تكميل كنند . آقا حالا ميگين من چيكار كنم زمانو بيارم پايين تر يا همين خوبه ؟؟؟؟؟

Ealireza

Member
مهيار جان يك نكته :
مسابقه بدون جايزه كه نميشه 8O
فكركنم يك دامين بزاري جايزه بد نباشه :wink:
اونوقت كل سايت ميان هرچي وبلاگ دارن مهرفي ميكنن :lol:
موفق باشيد :wink:

kiyanosh

Member
ايده خيلي خوبه ولي براي اجرا بنظرم بايد خيلي روش كار بشه
حيف اينطوري برقرار بشه

mahyar - r

Member
من از آقاي مجيد خان خواهش مي كنم اين تاپيك رو يه تاپيك مهم كنن البته تا تاريخ 1 / 6 / 83 . اينجوري بهتر ميشه . چون مسابقه كم كم داره كنسل ميشه و اين باعث تاسفه :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا