بهترين آنتي ويروس

webroamer

Member
پرهام جان اگه هر دو شو بخوام یعنی اگه بخوام کل نرم افزار آپدیت بشه چیکار کنم ؟ و اطلاعات دانلود شده رو چطوری به نرم افزار معرفی کنم یعنی کجا باید بذارمشون ؟

Parham

Well-Known Member
نیاز به قرار دادن در محل خاصی‌ نیست شما هر کدام از اون برنامه ها را که بگیری به صورت فایل اجرایی‌ هستش و فقط کافی‌ هستش که اجرا کنی‌ تا برنامه به روز بشه دوست عزیز ، این هم بسته به خودت داره که از کدام محصول استفاده میکنی‌ اگه منحصرا از Norton Antivirus 2005 استفاده میکنی‌ از همون لینک که در پست قبلی‌ دادم برای Virus Definitionsمیتونی‌ دانلود کنی‌ و پس از اجرا Definitions به روز می‌شه ...

bijan_zorro

Member
به نظر من McAfee(R) VirusScan(R) Enterprise كارش خيلي درسته.
نسخه Enterprise براي آپديت هم هيچ مشكلي نداره هم مي‌شه با خود نرم‌افزار آپديت كرد هم پچشو دانلود كرد.

ali-moharrami

New Member
چه طور میشه Kaspersky Internet Security 2006 رو کرک کرد؟

--------------------------------------------------------------------------------

من میخوام از Kaspersky Internet Security 2006 استفاده کنم ولی وقتی که اون رو نصب میکنم کار نمیکنه و فایلی با پسوند key رو میخواد من چند تا فایل با این
سوند تو فولدر بر نامه
پیدا کردم ولی برنامه اونو قبول نمیکه اگه لطف کنین به من یاد بدد که چه طور ازش استفاده کنم ممنون میشم
[email protected]

ToFaN

Well-Known Member
ali-moharrami گفت:
--------------------------------------------------------------------------------

من میخوام از Kaspersky Internet Security 2006 استفاده کنم ولی وقتی که اون رو نصب میکنم کار نمیکنه و فایلی با پسوند key رو میخواد من چند تا فایل با این
سوند تو فولدر بر نامه
پیدا کردم ولی برنامه اونو قبول نمیکه اگه لطف کنین به من یاد بدد که چه طور ازش استفاده کنم ممنون میشم
[email protected]
http://rapidshare.de/files/11190160/Desktop.rar.html

جدیدترین ارسال ها

بالا