بنر

Pasarggad

New Member
سلام ب همه.
این اولین کار حرفه ای من هست .ب نظر شما مشکلی داره از 1 تا 100 بهش چند می دید.
MAJED.jpg
در ضمن موقعی که رو عکس زوم میکنم نوشته لبه پدا می کنن تو چاپ چ شکلی میشه.اندازه 2متر در 1متر هست تو فتوشاپ.

ghasemrayaneh

Active Member
اون کادری رو رو که برای طرح انداختید کمی پر تر باشه بهتر دیده میشه .

رنگ سبزی و بنفشی رو که برای نوشته انتخاب کردید اگر به کد رنگ بهتری تغییر بدید توی چاپ بهتر در می آد .

( بر اساس تجربه کاری پیشنهاد دادم )

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
من نظر کلیم رو میدم روی همین تم که پیاده کردید
از رنگها شروع میکنم

رنگ کلمه پاسارگاد روی زمینه ی سردی مثل این خیلی کار رو بی روح میکنه پیشنهاد رنگ گرم مثل قرمز و نارنجی دارم براش! رنگ بکگراند هم خاکستری کنید بهتر هست از نظرم چون یه طیف کمرنگ بنفش داره الان !

اون آدمک که @ دستشه هم برشش میتونه بهتر باشه حس میکنم با پاک کن اون بالاش رو پاک کردید و بد ترنسفرم شده الان یه جواریی جمع شده ! و کلا میتونه جایگزینش یه سمبل بهتری بشه
کلمه پاسارگاد هم دورش رنجه(پله پله ) شده
اگر با فونت iran nastaliq نوشتید متد آلیاس اونو روی sharp قرار بدید که لبه هاش صاف شه البته از دور مشخص نیست ولی تا میتونید کارتون رو شسته رفته در بیارید!
اون ایمیل هم وسط نیست میتونید ستش کنید وسط توسط algin horizontal center که دیگه فک کنم بدونید چطوریه
رفلکت ها هم که مناسب نیست با براش فک کنم نقطه ی خ رو زدید درسته ؟
یک
در کل سادگی رو داره اما چیدمان ها یکم منسجم تر باشه بهتر میشه کارتون همچینین بافت رنگهاتون

موفق باشید

Pasarggad

New Member
ممنون از نظرت علیرضا جان.طرح برا این ی مقدار خام بود چون هیچی تو ذهنم نبود وقتم نداشتم.همینجوری زدم رفت جلو موقع تحویل رنگها رو اصلاح می کنم.
ولی نقطه خ رو خوب متوجه شدی ایول داری!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا