برگزاری میتینگ در نمایشگاه کامپیوتر مشهد

Mandana

Active Member
ایهیم...یجا که مشخص باشه
یه دفعه داخل سالن قرار گذاشتیم البته نصف دوستان گفتن پیدامون نکردن با اینکه جلوی درب تالار فردوسی بود چی بود..اونجا قرار گذاشته بودیم
اما سری قبل ترش که داخل، جای تحویل بلیط ها جمع شدیم راحت پیدا کردیم همدیگه رو...
الانا که هوا خوبه حاجی:( سرما خوردین می بر عهده میگیرم اصن:دی ولی خوب آره سرد بود مجبوریم بریم تو دیگه :((
می گزینه دیگه ای به ذهنم نمی رسه.دیگه ریش و قیچی دست شما:green:

Hwt

Active Member
والا من نمایشگاه رو خوب نمیشناسم . منتها یه جایی باشه که برای همه در دسترس باشه و تو شلوغی نباشه خوبه . حالا باز دوستانی که با نمایشگاه آشنایی دارند بهتره بیان مکان رو بگند.

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
اگه قرار میتینگ برای نمایشگاه قطعی شده به نظر من دور وید جای مناسبی برای پیدا کردن همدیگه هست. بعدشم میشه رفت پشت نمازخونه نمایشگاه جای نسبتا خلوتی برای نشستن هست.

farik

Well-Known Member
با سلام..
به به..میبینم که دوستان میتینگ میگیرن..ای بابا حداقل واسه مشهدی ها که یک پیغام بفرستین..به هر حال اگه زمانش خوب باشه منم احتمالا میام..
راستی:mad:نویدبا:بابا اینش که چیزی نیست..دانشگاه فردوسی رو کاملا تفکیک کردن...شما دلت خوشه ها...

o_real_love

Well-Known Member
سلام به دوستان
ابتدا شهادت اقا امام رضا رو تسلیت میگم و خیلی از خدا ممنونم به خاطر اینکه بازهم بارون رحمتش رو برای ما ادمای xxx فرستاد:green::shock:
خواهشا شب جمعه نزارین که من از قبل برنامه ریزی کردم
بزارین سه شنبه شب 19 بهمن ساعت 17
خوبه؟؟
مکانش هم داخل باشه بهتره
داخل جلوی درب یکی از سالنها
البته منظورم سالن مرکزی نیست ها!!!
جلوی سالن فردوسی حتما شلوغ هست
از درو ورودی که وارد شدین سمت چپ اولین غرفه هست که اسمش غرفه خدماتیه
همونجا
که شلوغ هم نیسته
محل دقیق رو توی عکسی که پیوست شده ضمیمه کردم و توی امضام اطلاع رسانی میکنم!!
هرکی موافقه و میاد تشکر بزنه تا تکلیف مشخص بشه
یا علی

پیوست ها

• meet.jpg
    meet.jpg
    55.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:

o_real_love

Well-Known Member
اخه دیگه دیر میشه
همون 17 باشه بهتره
بچه ها هم تا جمع بشن همون 6 میشه
ولی خواهشا دیر نکنید که هوا سرده ها

HamidSHS

Active Member
به به هههههههههههههههه :)
میبینیم که باز میتینگ میذارید ...... :oops:
امید که بانی میتینگ باشه میتینگش میتینگه البته مانی هم کلی خجالت داد میتینگ قبلی ... :cool:
باز هم مرام مانی که مارو مطلع کرد ^.^
آقا اینجایی که قرار گذاشتید احتمال ***** لرز زدنش زیاده هااااااا - هوا فکر کنم سرد باشه اما اگر مثل امروز باشه خوفه
اگر عمری بود منم انشاا... میام با VFX
عکاستون هم جور شد :green:
ما که کم میایم دیگه اینجا ..... پیر شدیم رفت ^.^ اما همین میتینگ ها مگر آدمو ترغیب میکنه به پست دادن :evil:
اونایی که دفعه قبلی نیومدن هم سرشون کلاه رفت .... یک کلاه گشــــــــــــــــــاد ^.^ - بهتون گفته باشم
:tavajoh: این دفعه دیگه بهونه کنکور منکور تعطیل میـــــــــــــباشد
:rose:

Mandana

Active Member
می دارم باسه ساله دیگه میخونم کنکور بدم..فک نکنم بتونم بیام
rev.gif
الکی :دی
بابا شماها چه نازک نارنجی اید ما یه مسافرت قطب جنوب رفته بودیم با تی شرت راه می رفتیم همه ش
301.gif

توی امضاهاتونم بذارین بی زحمت خبر رسانی بشه
912.gif

HamidSHS

Active Member
مانی تو باید به بچه ها انرژی مثبت بدی :snap:
من نازک صورتی ام :دی خطرناک تر از نارنجی ^.^
امضا هم اصلاح شد قبل از بن شدن :green:

ویرایش :

این امضا رو هم زدم ... هر کسی دوست داشت میتونه اینو هم استفاده کنه ^.-

آخرین ویرایش:

Maya Man

Active Member
بابا اين چه جور خبر رسانيه؟!!!:mad:
من تقريباً هر روز يه چرخي تو سايت ميزنم ولي با اين وجود تازه همين امروز متوجه شدم که متينگ گذاشتين!:sad:
تازه اونم کاملاً اتفاقي. يکي از دوستان يه لينک درخواست راهنمايي برام فرستاده بود تو پيامها. اونجا که رفتم بنده خدا رو راهنمايي کنم تو امضاش ديدم متينگ داريم!
اونم کِي؟ همين فردا!:shock:
بابا اينجور پيام ها رو يه جوري ميرسوندين تا متوجه بشيم. ميگم من تقريباً هر روز يه سري به سايت ميزنم اما تازه همين الآن که اين پست رو دارم ميدم فهميدم متينگه!
خيلي دلم ميخواست ميتونستم بيام. آخه مگه سالي چند بار اينطوري فرصت پيش مياد دور هم جمع بشيم.
اما افسوس که نميتونم بيام. خوش يگذره دوره همي.
ولي اگه پنجشنبه بود ميومدم. حالا چرا سه شنبه قرار گذاشتين؟!!
ولي کاش اطلاع رساني دقيق تر بود. چه کنيم ديگه اين يکي از خواسيتهاي مملکت ماست. همه جا همينطور اطلاع رساني دقيق و بموقست.!:lol:

اميدوارم خوش باشيد.:rose:

HamidSHS

Active Member
بنا بر آخرین گزارش های رسیده از وضعیت آب و هوایی مشهد .............. داره برف میاد :cool:
به فکر یک جای سرپوشیده باشید خوهشا ... قندیل میبندیم ^.^

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
بنا بر آخرین گزارش های رسیده از وضعیت آب و هوایی مشهد .............. داره برف میاد :cool:
به فکر یک جای سرپوشیده باشید خوهشا ... قندیل میبندیم ^.^

درسته امروز كه داره برف مياد ظاهرا بعضي از بچه‌ها هم هنوز خبر ندارن بهتر نيست قرار ميتينگ رو براي روز پنجشنبه يا جمعه بزاريم تا فرصت اطلاع رساني هم بيشتر بشه؟

HamidSHS

Active Member
زمان رو تغییر ندیم بهتره به نظرم .....
چون از الان میتونم احتمال 99% بدم که یک نفر حذف میشه از کسایی که امروز میخوان بیان ^.^
بنظرم به فکر یک جای خوب باشید ...
داخل خود تالار فردوسی سکو داره واسه نشستن از برف و بارون و سرما هم تا حد زیادی در امانیم ^.-

جدیدترین ارسال ها

بالا