برنامه visual studio

haditgr

New Member
سلام.
اگه میشه به این سوالم جواب بدین ....
من وقتی برنامه visual 2012 رو نصب کردم .برنامه رو اشتباهی روی c# گذاشتم،الآن که میخوام روی c++ برنامه بنویسم برام c# میاره....چه طور میتونم به c++ برگردونم.؟؟؟؟؟؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام.
اگه میشه به این سوالم جواب بدین ....
من وقتی برنامه visual 2012 رو نصب کردم .برنامه رو اشتباهی روی c# گذاشتم،الآن که میخوام روی c++ برنامه بنویسم برام c# میاره....چه طور میتونم به c++ برگردونم.؟؟؟؟؟؟

دو تا قضیه متفاوت است :
یکی اینکه موقع نصب کردن Visual Studio که قراره مشخص کنید و تیک بزنید که چه زبان هایی رو نصب بکنه و کدومها رو نکنه، و شما ++C رو تیک نزده باشید
که اصلا نصب نشده و راهی بجز اجرا کردن مجدد Setup نیست.

اما قضیه دوم اینه که وقتی Visual Studio برای اولین بار اجرا میشه، می پرسه که شما با کدوم زبان کار می کنید (یا بیشتر از بقیه کار می کنید) تا یکسری از تنظیمات ویژوال استدیو
رو طبق روال اون زبان و پیشفرض های اون زبان (تنظیماتی که در نسخه های قبلی ویژوال استدیو بوده) تغییر بده. هر موقع بخواهید هم مجددا این تنظیم رو می توانید عوض کنید.
شما وقتی دارید پروژه جدید می سازید و قراره زبان انتخاب بشه، همچنان می توانید در لیست زبان ها از زیر مجموعه Other Languages استفاده کنید.
(یک ساختار درختی داره که هر کدوم از شاخه ها رو می توانید باز کنید و یا ببندید تا جمع بشه)

در منوی Tools گزینه ...Import and Export Settings را انتخاب کنید. گزینه Reset all settings را تیک بزنید. دکمه Next را فشار دهید. در صفحه بعدی مجددا دکمه Next را فشار دهید.
حالا زبان مورد نظر را انتخاب کرده و روی دکمه Finish کلیک کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا