برنامه نويسي در افتر

سلام
دوستان برنامه نويسي در افترافكت چقدر استفاده ميشه
و اينكه توابعي كه براي اين كار وجود داره چقدر كاربرد داره و توايران ازش استفاده ميشه
و اگه ميشه چند تا از پركاربردتريناشو آموزش بدين

برای افتر افکت نه تنها تو ایران منبع مناسبی پیدا نمی شه، بلکه خارج از کشور هم منابع کافی وجود نداره.
افترافکت به عنوان یه نرم افزار لوکس و حرفه ای شناخته شده (این نظر شخصی منه!)
می تونی داخل همین فروم آدرس دانلود چند تا کتاب رو که توشون افتر افکت رو آموزش داده پیدا کنی!

ali_n1365

Member
می تونم بگم اصلا بدون برنامه نویسی Expresions هیچ کاری نمیشه کرد.
من به برنامه نویسی با افتر تسلط دارم. آخه 4 ساله دارم باهاش کار میکنم.

در حال حاظر برای تیتراژ یک سریال کار میکنم وقتی پخش شد بهتون میگم. توش پر از نکته هست که همین جا بهتون آموزش میدم.

mpmostafa

New Member
سلام
(احتمالا) علي اقا ميشه چندتا از كاربردهاي برنامه نويسي تو افتر رو بگي.يا چندتا مثال ساده بزني تا متوجه بشيم.

سلام
علي آقا ممنون
ولي اگه ميشه آموزششو برامون بذار
مشتاقانه استقبال مي كنم

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم 4 سال کار میکنم ولی میشه بگیدد کجا باید رفت برای برنامه نویسی افترافکت (توخودش یا ...)

mpmostafa

New Member
سلام
فكر كنم مسيرش اين باشه: file-script-run script file
حالا ديگه چطوري بايد برنامه نويسي كرد خدا ميدونه. انشاا... علي آقا سريعتر آموزش ها شو ميذاره تو سايت.

ali_n1365

Member
من هم 4 سال کار میکنم ولی میشه بگیدد کجا باید رفت برای برنامه نویسی افترافکت (توخودش یا ...)

برادر شما میتونید روی تمامی شاخص های هر پلاگین و Transforms ها برنامه نویسی کنید.
برای این که برنامه نویسی فعال بشه مثلا می خواهید برای Positon یک لایه برنامه نویسی کنید ALT رو نگه دارید و وی دگمه ساعت مانند بقل Position کلیک کنید حالا می تونید برنامه نویسی کنید.

من اکثر کد هاشو بلدم. مهم ترین بخش هم همینه چون میتونه آبجکت های لایه ها رو به هم مرتبت کنه

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من الان فهمیدم منظورتون چیه چون به اون صورت مثل مایا و مکس برنامه نویسی نداره

ali_n1365

Member
من الان فهمیدم منظورتون چیه چون به اون صورت مثل مایا و مکس برنامه نویسی نداره

با همین سیستم برنامه نویسی آنچنان می شه ترکیب ایجاد کرد که کاتر های خارقولعاده ای ایجاد کرد. به نظر من قدرت اصلی برنامه افتر افکت همین برنامه نویسیشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا