برنامه اصلي وي بولتين را از كجا بگيرم(فول)

napelon

New Member
سلام من تازه كارم و نياز به داشتن يك فروم منو به اينجا كشونده.
آقا اينقد ميگيد وي بولتين حالا از كجا گير بياريم اين برنامرو؟
خود سايتش رفتم ولي بلد نيستم رجيستر كنم
اگه هم بشه فك كنم پولي باشه
كسي داره به ما بده اين برنامرو؟3.03 به بالا؟
:eek:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
این نرم افزار لایسنس داره و باید خریداری بشه !

اگر میخوای از نسخه کرک شده استفاده کنی ( که اصلا من پیشنهاد نمیکنم چون در سایتت رو میبندن) میتونی توی این نرم افزارهای Sharing دنبال بگردی

مجید

aryana

Member
آقا مجید شما الان دارید از نسخه لایسنس دارش استفاده میکنید؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بله.. اگر نه روز اول سایت رو تعطیل میکردند :)

مجید

نسخه لایسنس دار فارسی شده قیمتش چند است؟
آیا سایتی برای ساپوردت اون وجود داره؟

iranexplorer.net

Active Member
shahabedeen110 گفت:
نسخه لایسنس دار فارسی شده قیمتش چند است؟
آیا سایتی برای ساپوردت اون وجود داره؟

فكر مي كنم شما قضيه لايسنس رو خوب متوجه نشديد.

نسخه هاي لايسنس دار داراي شماره سريال واحد هستند و براي يك دامنه طراحي شده اند.
منظور از لايسنس يك شماره سريال نيست كه وارد كنيد. بلكه برنامه نويسان فايلهاي PHP را مخصوص و واحد براي سفارش دهنده ويرايش مي كنند.

البته سعي شد به زبان ساده توضيح داده بشه.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
شما کافیه که نسخه اصلی رو خریداری کنید از سایت خودشون.
فارسیش رو هم خیلی افراد روش کار کردن از جمله iranexplorer که در سایت vbfarsi.com این رو عرضه میکنه یا خودمون که خودمون دست به کار شدیم و فارسیش کردیم :)

بهترین ساپورت رو هم خودشون دارند

مجید

siasat

Member
napelon گفت:
سلام من تازه كارم و نياز به داشتن يك فروم منو به اينجا كشونده.
آقا اينقد ميگيد وي بولتين حالا از كجا گير بياريم اين برنامرو؟
خود سايتش رفتم ولي بلد نيستم رجيستر كنم
اگه هم بشه فك كنم پولي باشه
كسي داره به ما بده اين برنامرو؟3.03 به بالا؟
:eek:
به اين آدرس سري بزنيد همه چيز مهياست !

http://www.iranitnews.net/vb/forumdisplay.php?f=31

Salar

Active Member
:-? مجید خان فکر نمیکنم همچین باشه!!! از نسخه کرک شده هم میشه استفاده کرد!!! هیچ مشکلی پیدا نمیشه :cry:

siasat

Member
Salar گفت:
:-? مجید خان فکر نمیکنم همچین باشه!!! از نسخه کرک شده هم میشه استفاده کرد!!! هیچ مشکلی پیدا نمیشه :cry:
دقيقا !
اگر قرار باشد به اين راحتي مشكل ايجاد شود ميبايست براي هزاران سايتي كه از نسخه بدون پروانه و لايسنس استفاده ميكنند مساله ايجاد ميشد از همه مهمتر مايكروسافت با آن عظمتش هنوز نتوانسته گريبان همه استفاده كنندگان بدون پروانه از برنامه هاي ويندوز را بگيرد.

napelon

New Member
:oops: من كرك شدشو دانلود كردم ولي يه سوال دارم بعد از نصب و راه اندازي روي سايت چطور بايد ادمين گري كنم آيا خيلي سخته؟و بايد هر روز مواظب هكرها باشم؟
اگه فروم هك بشه سايت اصلي كه هك نميشه؟

Salar

Active Member
napelon گفت:
:oops: من كرك شدشو دانلود كردم ولي يه سوال دارم بعد از نصب و راه اندازي روي سايت چطور بايد ادمين گري كنم آيا خيلي سخته؟و بايد هر روز مواظب هكرها باشم؟
اگه فروم هك بشه سايت اصلي كه هك نميشه؟
وقتي وي بي داري از چیزی نترس :twisted:

خیلی هسته انجمن خوبی هست! بخش مدیریتش کمی سخته در اول ولی باهاش آشنا میشی!!! یکم ور برو :neutral: ... :-? عقب جلو کن یاد می گیری :wink:

persian2000

New Member
سلام
من حالا اومدم نسخه اصل و دائمی رو خریدم فردا که ورژن جدید اومد چی؟
به نظر من مجانی رو بگیریم بهتره تازه هیچ جامون هم نمیسوزه :lol:

kami_mz

Well-Known Member
ميشه لطفا يه تعدادي از اون هزاران سايت رو معرفي کنيد؟( لطفا بالاي بيست باشه).
سالارجان تجربه اشو دارم که ميگم. نه يک بار که حدود دوازده بار سايتمون بسته شد و دومين هم پريد.
در مورد مقايسه اي که بين ويندوز و وي بي بي کرديد هم بايد بگم هيچ ارتباطي به همه ندارند که بشه از مقايسه اشون نتيجه گرفت.

سلام
من حالا اومدم نسخه اصل و دائمی رو خریدم فردا که ورژن جدید اومد چی؟
به نظر من مجانی رو بگیریم بهتره تازه هیچ جامون هم نمیسوزه
بسته به نوع خريداريتون از آپديت ها استفاده مي کنيد.
اگه يک ساله خريده باشيد تا يک سال( دقيقا 365 روز) هرگونه آپديتي براتوت رايگانه.
و اگه به صورت دائم خريده باشيد تا يک سال رايگان و براي سال هاي بعد هر سال 30 دلار بايد بپردازيد.

siasat

Member
kami_mz گفت:
ميشه لطفا يه تعدادي از اون هزاران سايت رو معرفي کنيد؟( لطفا بالاي بيست باشه).
اين هزاران سايت بنا به تجربه صدها هزار استفاده كننده از نرم افزارهاي مختلفي است كه در سرتاسر جهان مورد استفاده است خصوصا در ايران خودمان و بر همين مبنا ميتوان نتيجه گرفت كه اين بيشتر به يك بلوف شبيه است تا واقعيت . البته بنده ادعاي جنابعالي را مبني بر مسدود شدن سايت انكار نميكنم و نميدانم اين اتفاق در چه زماني روي داده ولي در حال حاضر روزانه نزدیک به 20.000 دومین جدید در دنيا ثبت می شود و بدنبال آن ايجاد سايت و در كنارش فروم اگر وي بولتين بخواهد در سراسر جهان به اين تخلفات رسيدگي كند ميبايست كار فروم نويسي و پشتيباني را كنار بگذارد.

kami_mz

Well-Known Member
قبول ممکنه در اوايل کار مشلي پيش نياد( ممکنه) ولي با رونق گرفتم انجمن, ايندکس شدن در موتورهاي جستجو و ... بديهيه که راحت تر ميشه پيداش کرد.
مورد بعد اينکه خود مسيولان وي بي بي تقريبا دنبال اين کار نيستند بلکه بيشتر خريدارانش هستند که اين گزارش ها رو ميدند.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
حرف کامبیز درسته

متاسفانه / خوشبختانه اونها در آمریکا هستند ! قوانین اونجا قانون هستش ! بگن نباید کپی بشه کسی نمیتونه کپی کنه چون که میتونن راحت جرمیه بشن. سرورهای ما هم همگی در آمریکا هستند و بنابراین با کوچکترین شکایتی راحت سایت شما رو درشو تخته میکنند.

ضمنا پولی که شما میدین بیشتر به خاظر ساپورت هستش ! (شاید مبلغ کمیش برای برنامه باشه) اونها شما رو ساپورت میکنند کوچکترین مشکلی که پیش بیاد میتونید ازشون راهنمایی بگیرید و اونها هم کمتر از 20 دقیقه کمکتون میکنند (من هر بار ایمیل زدم به 15 دقیقه نکشیده که جواب دادن)

موفق باشید

مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا