[برنامه] برنامه اسکرين شات | Singular ScreenShot

Singular

Active Member
سلام به دوستان عزيز

از اونجايي که بعد برنامه نويسي و بعدش براي ساخت راهنماي نرم افزار ، زياد با اسکرين شات کار ميکردم ، مخصوصا اسکرين شات به صورت Crop....يه همچين برنامه اي نياز داشتم ، که تصميم به نوشتن اين برنامه کردم.البته نسخه هايي مشابه زياد هست ولي به دلم ننشست و سيستمو کند ميکرد.(سنگين بود).

يه برنامه ي کاربردي و کاربر پسند آماده کردم و اين نرم افزار را به اشتراک ميزارم.

لازمه که از دوست عزيز آقا محمدمهدی که در بخشي راهنمايي کردند تشکر کنم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
برنامه اسکرين شات : Singular ScreenShot
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاربرد ها :

1 : اسکرين شات با انتخاب قسمت مورد نظر ( Key: PrintScreen ( Crop
2: اسکرين شات از صفحه ویندوز فعال Key: Ctrl+PrnScr
3: اسکرين شات تمام صفحه از سيستم کاربر Key: ALT+PrnScr

مزیت ها :

1: به محض اسکرين شات آدرس ذخيره فايل رو از کاربر مي خواهد ، تا عکس رو ذخیره کند.
2: ایجاد کنتور ذخیره عکس

کامل تر شدن و بهتر شدن راهنما . . .

فقط دوتا قابلیت می خواستم اضافه کنم..نشد (نتونستم اضافه کنم)

1 : وقتی عکسی ذخریه میکردم .پیامی رو بالن بیاد که روی بالن کلیک کنم آدرس ذخیره عکس نشون بده

مشکل اینکه قسمتی که مربوط به کلیک روی بالن باشه رو پیدا نکردم.

2 : وقتی از قابلیت اسکرین شات بصورت دراگ Crop استفاده میکنم ..میخواستم قسمتی از عکسی که دراگ میکنیم ...توش یه سایه ای نشون بده...

از دوستانی که در این دوتا مورد اطلاعی دارند...راهنمایی کنند تا ویرایش کنم نسخه بعدی رو به اشتراک بزارم

با تشکر

لینک دانلود : Singular ScreenShot

جدیدترین ارسال ها

بالا