براي ثبت دامنه (مطمئن) كدوم شركت معتبر رو توصيه مي كنيد؟

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان
بنده مي خوام دامنه در شركت معتبر ثبت كنم كه مشكلي بعدا پيش نياد(دزديدن و پس ندادن و ... )البته ممكنه در آينده شخصا از directi نماينده گي بگيرم براي همين لطفا شركتي باشه كه دامنه هاش رو در دايركت آي ثبت مي كنه.به عنوان مثال به نظر شما پرشين سرويسز چطوره؟

پيشاپيش ممنونم

vatanmusic

Well-Known Member
در خدمتم
اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدید
onlinenic - directi میتونم براتون ثبت کنم

saied-ravaz

Member
سلام دوستان
بنده مي خوام دامنه در شركت معتبر ثبت كنم كه مشكلي بعدا پيش نياد(دزديدن و پس ندادن و ... )البته ممكنه در آينده شخصا از directi نماينده گي بگيرم براي همين لطفا شركتي باشه كه دامنه هاش رو در دايركت آي ثبت مي كنه.به عنوان مثال به نظر شما پرشين سرويسز چطوره؟

پيشاپيش ممنونم
سلام
میتونید از وب سایت azarhost.com استفاده کنید خیلی معتبره

Webber

Well-Known Member
سلام
از دوستاني كه پست و pm دادند ممنونم ولي نمي دونم چرا هر كس سايت خودش رو به عنوان معتبر معرفي مي كنه در واقع بنده هنوز جواب خودم رو نگرفتم از اين سوال:

saied-ravaz

Member
من خودم یک بار دامین از شرکت آزر هاست گرفتم کاملا شرکت معتبریه قمت هاش هم خوبه
کلاه ورداری هم نکردن
ولی شزکت <cite>www.afranethost.com گرفتم بعد دو ماه دامینم رو پاک کرد و دیگه بهم پس نداد
</cite>

jowshany

Member
من خودم یک بار دامین از شرکت آزر هاست گرفتم کاملا شرکت معتبریه قمت هاش هم خوبه
کلاه ورداری هم نکردن
ولی شزکت <cite>www.afranethost.com گرفتم بعد دو ماه دامینم رو پاک کرد و دیگه بهم پس نداد</cite>
فکر نمی کنم ایشون گفته باشند که چه کسی کلاه بردار هست؟ گفتند چه کسی کلاه بردار نیست .
در ضمن azar رو به فارسی اینطوری می نویسند : "آذر"
لطفا شركتي باشه كه دامنه هاش رو در دايركت آي ثبت مي كن
من به شما میهن نیک (mihannic.com) رو پیشنهاد میکنم .
<cite></cite>

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
اگر که می خواید کاملا خیالتون از بابت کلاه برداری راحت باشه بهتره خودتون شخصا در directi ثبت کنید .
درسته که یکم قیمت ثبت بیشتره اما از هر روشی مطمئن تره .
در غیر این صورت هم باید توجه داشته باشین که سه بخش صاحب امتیاز دامنه ، رابط اداری و رابط فنی به اسم خودتون باشه و فقط رابط مالی به اسم شخصی باشه که دامنه رو براتون ثبت کرده .
موفق باشید .

Webber

Well-Known Member
سلام
ممنونم از جواب هاي دوستان عزيز
باید توجه داشته باشین که سه بخش صاحب امتیاز دامنه ، رابط اداری و رابط فنی به اسم خودتون باشه و فقط رابط مالی به اسم شخصی باشه که دامنه رو براتون ثبت کرده
فقط چندتا سوال برام ايجاد شد.

1.شركت ها حاضرند چنين كاري بكنند؟

2.اگر اين 4 بخش بنام اون شركت باشه،بعد از انتقال دامنه به پنل خودم در directI،باز هم نام اون شركت در اين 4 بخش نوشته مي شه يا به نام خودم تغيير مي كنه؟
3.بعدا ميشود اين 4 بخش رو تغيير داد؟

باز هم تشكر مي كنم منتظر راهنمايي هاي دوستان هستم.

E-Boy

سلام دوست عزیز .
شركت ها حاضرند چنين كاري بكنند ؟
اگر چنین کاری نکنند که کلاه بردارند .
اگر این سه بخش اول که گفتم به اسم شما نباشه شرکت میتونه هر وقت که خواست دامنه رو از شما بگیره .
اگر اين 4 بخش بنام اون شركت باشه،بعد از انتقال دامنه به پنل خودم در directi،باز هم نام اون شركت در اين 4 بخش نوشته مي شه يا به نام خودم تغيير مي كنه ؟
نه - همون اسم های قبلی نوشته میشه . البته اگر دامنه تمدید نشده باشه می تونید اون رو به یه اسم دیگه ثبت کنید . اگر هم کسی که اسم هاش تو پنل قبلی هست اجازه بده می تونید این بخش ها رو تغییر بدین . البته برای تغییر دادن این بخش ها شما باید یه مبلغی رو پرداخت کنید .
بعدا ميشود اين 4 بخش رو تغيير داد ؟
با اجازه کسی که اسمش تو این چهار بخش نوشته شده بله .
موفق باشید .

Webber

Well-Known Member
سلام دوست عزيز
خيلي ممنونم از پاسختون.فقط يه سوال ديگه هم برام ايجاد شد.ممنون ميشم اين رو هم جواب بديد.

بعد از انتقال دامنه به پنل خودم،اگر اسم شخص ديگري در اين 3 بخش باشد،آيا دسترسي هر چند جزئي به دامنه دارد يا صرفا نامش درج شده است و مهم پنلي است كه دامنه در آن قرار دارد؟

بسيار سپاسگزارم.

E-Boy

بعد از انتقال دامنه به پنل خودم،اگر اسم شخص ديگري در اين 3 بخش باشد،آيا دسترسي هر چند جزئي به دامنه دارد يا صرفا نامش درج شده است و مهم پنلي است كه دامنه در آن قرار دارد ؟
سلام دوست عزیز .
دسترسی به کنترل پنل مهم نیست .
مهم اینه که این شخص می تونه از شما شکایت کنه و دامنه رو پس بگیره .
موفق باشید .

jowshany

Member
همین mihannic.com درد سرش از همه سایت ها بیشتره تا وقطی یه دامین بده پدر آدم در میاد
می تونم بپرس شما تا به حال توی میهن نیک دایمن ثبت کردید که این حرف رو میزنید؟
من چندین دامین ثبت کردم و هیچ مشکلی نداشتم و سریعا فعال شدند .

hami131

Member
بهترین ثبت کننده برای اشخاص n a m e . c o m اکانتتونو شارژ میکنند و شما خودت ثبت میکنی نیازی به 200$ ودیعه دایرکت ای هم نیست
موفق باشید

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان عزيز

سلام دوست عزیز .
دسترسی به کنترل پنل مهم نیست .
مهم اینه که این شخص می تونه از شما شکایت کنه و دامنه رو پس بگیره .
موفق باشید .
ممنونم كه پاسخ مي ديد.يادمه(اگر اشتباه مي گم بفرماييد)،يك بار دامنه هاي blogfa و persianblog رو دزد زد.بلاگفا توانست پس بگيره ،ولي پرشين بلاگ نتونست.يعني چون مشخصات صاحب بلاگفا در دامنه وجود داشت با شكايت تونست پس بگيره ولي پرشين بلاگ اين طور نبود.همينطوره؟در ضمن فكر نمي كنم در ايران اين شكايت به جايي برسه و بايد بريم خارج به (ICANN (IANA شكايت كنيم.
در ضمن من ازشون پرسيدم كه حاضرند مشخصات دامنه رو بنام من كنند و پاسخ دادند:
در صورتی که دامنه .com سفارش دهید ، پس از ثبت میتوان کلا به اکانت شما منتقل کرد که تمامی اختیارات آن در دست خودتان باشد و بتوانید نام و مشخصات خود را در دومین وارد کنید.

من چندین دامین ثبت کردم و هیچ مشکلی نداشتم و سریعا فعال شدند .
شايد زود فعال بشه ولي امنيت دامنه مهمتره.در واقع دوستان هنوز هيچ شركت معتبري غيراز mihannic معرفي نكره اند و نظرشون رو در مورد پرشين سرويسز هم نفرمودند كه آيا تجربه ي اين كار را با آن داشته اند يا نه.از شما هم ممنونم

بهترین ثبت کننده برای اشخاص n a m e . c o m اکانتتونو شارژ میکنند و شما خودت ثبت میکنی نیازی به 200$ ودیعه دایرکت ای هم نیست
موفق باشید
به نظر شما اين موضوع در داخل ايران هم صدق ميكنه.چون تاجايي كه بنده مي دونم غير از دايركت آي و آنلاين نيك،براي كار با ساير شركت ها بايد وانمود كنيم كه خارجي هستيم.در ضمن ميشه خواهش كنم بيشتر توضيح بديد كه شرايط اين سايت چيه و چطور عمل مي كنه و ما بايد چكار كنيم؟

البته نمي خوام بيشتر از اين مزاحم دوستان شم ولي از دوستاني كه پاسخ بدهند،ممنون خواهم شد.:rose::rose::rose:

p30tip

Member
Name.com عالیه، تازه ID Protection + Google Apps رایگان هم با همه ی دامین هاش همراه داره!

E-Boy

سلام دوست عزیز .
ممنونم كه پاسخ مي ديد.يادمه(اگر اشتباه مي گم بفرماييد)،يك بار دامنه هاي blogfa و persianblog رو دزد زد.بلاگفا توانست پس بگيره ،ولي پرشين بلاگ نتونست.يعني چون مشخصات صاحب بلاگفا در دامنه وجود داشت با شكايت تونست پس بگيره ولي پرشين بلاگ اين طور نبود.همينطوره؟در ضمن فكر نمي كنم در ايران اين شكايت به جايي برسه و بايد بريم خارج به (ICANN (IANA شكايت كنيم.
شاید به خاطر همین تونسته باشن دامنه رو پس بگیرن .
در ایران هم فکر نکنم جایی برای جرایم اینترنتی باشه که بتونید شکایت کنید .
اصلا چرا شما ir نمی گیرین .
از همه دامنه های موجود معتبر تره .
هیچوقت هم با مشکل مواجه نمیشین .
من که خودم بجز ir به هیچ دامنه دیگه ای اعتماد ندارم .
موفق باشید .

hami131

Member
من از نیم پرسیدم گفت هیچ مشکلی با ایران نداریم فقط پرداختتونو درست انجام بدید
ایمیل به ساپورتش بزنید خیلی سریع جواب میده

p30tip

Member
بنظر من Name.com خیلی بهتر از DirectI هست، هم به دلیل Google Apps + ID Protection رایگان و هم اینکه در قیمت ها تفاوتی قائل نمی شه و اینکه راحت بدون خرج 100 دلار مثل دایرکت آی، کنترل پنل ثبت دامنه خودتون رو داشته باشید و Sub-Customer ایجاد کنید.

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان
اصلا چرا شما ir نمی گیرین .
از همه دامنه های موجود معتبر تره .
هیچوقت هم با مشکل مواجه نمیشین .
من که خودم بجز ir به هیچ دامنه دیگه ای اعتماد ندارم .

ممنونم دوست من.ولي نمي خوام سايت فقط براي ايران باشه و تعداد زيادي بازديدكننده ي خارجي را از دست بره.در ضمن اعتبار دامنه هاي عمومي مخصوصا com. جداي از بقيه است.ولي به اون اندازه هم زحمتش بيشتره.

من از نیم پرسیدم گفت هیچ مشکلی با ایران نداریم فقط پرداختتونو درست انجام بدید
ایمیل به ساپورتش بزنید خیلی سریع جواب میده

ممنونم دوست من زحمت كشيديد.حدود 3 ساعت قبل ايميل زدم در اين باره ولي هنوز خبري نيست.در مورد پرداخت در سايتش نوشته يا VISA, Mastercard, American Express, or PayPal.ولي نمي دونم منظورش از درست پرداخت كنيد چيه؟مگه ميشه در ايران پرداخت ارزي درست انجام داد؟

بنظر من Name.com خیلی بهتر از DirectI هست، هم به دلیل Google Apps + ID Protection رایگان و هم اینکه در قیمت ها تفاوتی قائل نمی شه و اینکه راحت بدون خرج 100 دلار مثل دایرکت آی، کنترل پنل ثبت دامنه خودتون رو داشته باشید و Sub-Customer ایجاد کنید.
ممنون دوست من.اگر name اينقدر راحته و هزينه اش هم 200$ كمتره!،پس چرا در ايران اكثرا با DirectI يا Onlinenic كار مي كنند؟در ضمن براي ثبت يك دامنه ي com. با name.com كلا چقدر بايد هزينه كنيم؟

متشكرم.:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا