::بحثوگپ::

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
با سلام
میخواستم یه نکته رو تذکر بدوم ( اولا با اجازه از مدیران این انجمن و همچنین کاربران خوبش)
هدف اصلی از زدن این تاپیک بحث تبادل نظر به نوعی کل کل در مورد گرافیک و معقول های مربوط به اون بود حالا یه مثال میزنم تا بیشتر موضوع روشن بشه

مثلا مزیت های وکتوری نسبت به پیکسلی یا بر عکس و دلایل اون یا اینکه کدوم از این دو در فلان کار بهتر جواب میدن در واقع با راه انداختن این بحث ها هم جو انجمن عوض میشه و دوستی بیشتر میشه و هم به نوعی بحث ها قویتر و تخصصی تر و بر پایه دلیل و مدرک پیش میره و همچین یک سری افراد مثله من ( که هیچی نوفمهن ) یه چیزی حالیشون میشه ( جسارت به کسی نشه منظوره اصلی خودم بودم )

حالا واسه شروع یک بحث داغ رو راه بندازید و ادامه بدید

با اجازتون چون قرار چیدمان انجمن ها از این حالت عوض بشه و به این شکل در بیاد ( که زحمت در آوردن این چیدمان با شهرام بوده)
گرافیک دوبعدی:
-پیکسلی
فتوشاپ
فتوایمپکت
-وکتوری
ایل...
کورل
فری هند
..........

حالا میخوام نظره دوستان رو در این باره بدونم و همچنین فواید و ضعف های این دو گروه خاص رو ؟

موفق باشید

علی

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
مي‌بينم كه تا آقا محمودي بحث‌هاي تخصصي آورد همه جا زدن ؟ ( چه روش خوبي واسه سنگ انداخنته :D نه ؟ )

hamid ir

Well-Known Member
ما فکر کردیم که واسه بحث و گپ و از اینجور چیزاست . ولی مثل اینکه باید بحثای دیگه ای هم باشه .کسی هم جا نزده عزیز

Fa

Well-Known Member
اه اه اه
32.gif
سامان
31.gif
ما و جازدن
1.gif
این چه حرفیه
35.gif

FashisT

Active Member
خب!
میبینم که خوب موضع گرفتید و تیم کشی کردید!
اول از همه منظور علی خان محمودی در اون پست تلفیق یک بحث تخصصی در کنار گپ زدن های دوستانه هست که منم همین نظر رو داشتم ولی تصمیم گرفتم دو-سه صفحه اول پست زده بشه دوستان با فضای آزاد تاپیک آشنا بشند و بعد بحث نخصصی به تاپیک اضافه بشه!
از علی جان به خاطر پیشنهادشون ممنون..
ولی تو این انجمن حداقل همه خوبی ها و بدی های برنامه پیکسلی و وکتوری رو میدونند و اینکه هر کدومش یک خصوصیتی دارن و فکر کنم ادامه این بحث به عقیده های شخصی کشیده میشه و نتیجه اش هم بارها معلوم شده که آخرش به کدورت ختم پیدا میکنه! برای همین برای شروع بحث این سئوال رو پیاده کنیم که:
دیجیتال آرت چیست؟
هر کی از نظر خودش به چه چیزی دیجیتال آرت میگه! ! مثلا آیا کارت ویزیتی که ما با فتوشاپ میزنیم و طرح دارک آرتی که میزنیم هر دو دیجیتال آرت هستند؟
منتظرم
........................................
این از هسته تاپیک حالا میرسیم به پوست تاپیک که همانا رای گیری برای انتخاب مدیر انجمن :زز: هست من خودم به شخصه به سایان رای میدم چون واقعا شایستگی یک فمنیست دو آتشه رو داره
171.gif
171.gif

راستی اصغر جان شما مطمئنی که تو تیم سایان هستی؟
167.gif
167.gif

فعلا
13.gif

آخرین ویرایش:

Ghamnevis

Well-Known Member
این از هسته تاپیک حالا میرسیم به پوست تاپیک که همانا رای گیری برای انتخاب مدیر انجمن :زز: هست من خودم به شخصه به سایان رای میدم چون واقعا شایستگی یک فمنیست دو آتشه رو داره
راستی اصغر جان شما مطمئنی که تو تیم سایان هستی؟

چي بگم آخه :)

Parham

Well-Known Member
منم یار تعویضی‌ باشم ، اگه کسی‌ یار کم داشت یا این وسط کسی‌ آسیب دید من جاش بازی می کنم ...

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا منم بازی

فقط شهرام جان به نظرم مدیر انجمن تازه تاسیس زز خودت باشی بهتره اینجوری تجربه هم پیدا میکنی در این زمینه
.من به شهرام رای میدم.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من رئیس این انجمن باید یکی از خانمای سایت باشه که چون سحر جون به علت مشکلات زندگی نمی تونن زیاد تو سایت باشن در نتیجه باید رای گیری می کنیم و چون فقط 1 کاندیدا واسه این سمت وجود داره!!! پس بنا به رای اکثریت رئیس انجمن کسی نیست به جز؟؟؟؟!!!!

حالا از شوخی گذشته چون من رئیس انجمن شدم و واسه این پست هم خیلی برازنده هستم ! اولین نظر رو هم در مورد دیجیتال آرت می دم:

همونطوری که از اسمش پیداس (Digital Art) به معنی هنر دیجیتالی به نظر من هر گونه هنری که توسط کامپیوتر اجرا بشه اسمش دیجیتال آرته. حتی اگه یه کارت ویزیت هم بر اساس یه طرح خوب و به صورت هنری اجرا بشه اسم دیجتال آرت رو می گیره البته تو کشور ما مرسوم شده که اگه کاری از لحاظ کسی که ادعای گرافیکش میشه خوب به نظر رسید فقط جزو دیجیتال آرت به حساب میاد ولی به نظر من حتی کشیدن چند تا خط ساده توی برنامه Paint ویندوز هم دیجیتال آرت به حساب میاد. ولی کار درست اینه که این دیجیتال آرت رو طبقه بندی کنیم و واسش سطح قائل بشیم:

1) سطح دیجیتال آرت پیشرفته 2) سطح متوسط 3) سطح پایین

به نظر من کلیه کارایی که توی این سایت به نمایش گذاشته میشه اکثرا یا جزو سطح متوسطه یا سطح پایین و خیلی کم پیش میاد که طرحی در سطح پیشرفته و حرفه ای ببینیم.

موفق باشید

mostafa_az

Well-Known Member
به نظر من از مزیت های دیجیتال آرت اینه که به گرافیک دستی افراد ربطی نداره . ( نمونش خود من . اصلا نقاشیم خوب نیست . )
همه اون بر میگرده به سلیقه و زمینه فکری و صد البته پیاده کردن اونها با مهارت های فرا گرفته شده .

مخلصیم
مصطفی

hamid ir

Well-Known Member
خوب منم با صحبتهای سارا تا حدود زیادی موافقم . یعنی من هم همین نظرو دارم
--------------------
پرهام من و تو با هم ؟؟!!

Parham

Well-Known Member
فعلا که دارم دور زمین گرم می‌کنم تا دوستان به رقابت بپردازن ... من همون یار کمکی‌ باشم بهتره

پ.ن : تصمیم نداری این امضا خودت را عوض کنی‌ ؟

Ghamnevis

Well-Known Member
Parham گفت:
فعلا که دارم دور زمین گرم می‌کنم تا دوستان به رقابت بپردازن ... من همون یار کمکی‌ باشم بهتره

پ.ن : تصمیم نداری این امضا خودت را عوض کنی‌ ؟
نه :) آخه لازمه بقيه هم يكم منو بشناسند :) چيزي به ذهنت نميرسه بهش اضافه كنم ؟

Parham

Well-Known Member
کلا عوضش کنی‌ بهتر هستش ! یه مدت زدی ، اما اینجوری که نیستی‌ بهتره همون چیزی که هستی‌ بزنی‌ !

Fa

Well-Known Member
mostafa_az گفت:
به نظر من از مزیت های دیجیتال آرت اینه که به گرافیک دستی افراد ربطی نداره . ( نمونش خود من . اصلا نقاشیم خوب نیست . )
همه اون بر میگرده به سلیقه و زمینه فکری و صد البته پیاده کردن اونها با مهارت های فرا گرفته شده .

مخلصیم
مصطفی

منم با مصطفی موافقم

ولی اگه دیجیتال ارت با کارهای دستی قاطی شه بهتره

در مورد امضای سایان باید بگم اینا واقعیت هست و نمیشه از واقعیت فرار کرد
35.gif

شهی حالا در مورد اون بعدا به توافق میرسیم
8.gif
((مثل برره ای ها))

saharbanooooo.h

New Member
سلام. مرسی از ایده تون و مرسی بیشتر از استقبال بچه ها
دیگه می شه اینجا یه دل سیر حرف زد و کسی هم نیست که صفحه رو قفل کنه!
شوخی کردم. دستتون درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا