بی بی کد بانک

m.n1362

Member
سلام پروزه اجرایی تو فلکه اول تهرانپارس 1روز روش کار کردم مکس2012 وی ری2 زمانشم 1روز :paint:چیز خاصی نداره گذاشتم ببینید و از نظراتتون بهرهمند شیم ممنون:rose:نورشم مثل همیشه وی ری لایت و سان دیگه همین

پیوست ها

• 321.jpg
    321.jpg
    803.8 کیلوبایت · بازدیدها: 148

.:BehzAd:.

Active Member
خوبه مجید جان دستت درد نکنه فقطماشینش تکراری شده و آسمونش جالب نشده یه آسمون خوشکل با چند تا پرنده بذار خیلی بهتر میشه.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مجید از کارهات خوشم میاد.در کمال سرعت بالا هم خیلی زنده هستن هم خیلی شفاف و این بخاطر درک قوی هست که کار معماری و مکس به موازات هم داری
کار خیلی خوبی شده نکات قوت زیادی داره
اولین برتریش اینه تهران پارس رو زیادی خوشگل نشون دادی هر کی نرفته باشه فکر میکنه راستی راستی اینقدر خوشگل هست مخصوصا سمت ترمینال شرق!
فرم حباب حباب خیلی خوب شده.ایده جالبی شده.خیلی معنی داره : آی مردم اگه پولتون رو بزارین اینجا مثل حباب پولتون به عوج میرسه و شتلخ ... می ترکه !! :lol:
شیشه های Spider man‌خیلی خوب شده.هم خیلی واضح هست هم خیلی رفلکت خوشگل و به اندازه
پرسپکتیو خوبی هست.گویای کل حجم هست
آسمون و نور پردازی یکی از بهترین نقاط قوت کار هست.هم زنده هم خیلی به رنگ های دنیای واقعی نزدیک هست
البته برای بهتر شدن خوبه که عین قضای واقعی کار بشه.مثلا تهران به خاطر دود هیچ وقت آسمون اینقدر شفاف نداره.
نقد کار
عدم توجه به جزئیات خب به خاطر زمان کم هست
ماشین تکراری شده اما چون پرسپکتیوش با کار خب مچ شده خیلی کارو زنده کرده
درختی که رفته توی بانک سمت راست !
آسفالت که خوب نشده نه تکسچر داره نه متریال ...
در کل بازاری موفقی هستی.مطمئنم برای این کار مثل همیشه کلی پول گرفتی!! خوب مشتری رو طلسم میکنی.از این طلسم ها به ما هم یاد بده

::reza::

کاربر VIP
سلام مجید جون
کار قشنگیه. آسمون صاف و اون درختها رو دوست دارم. بعضی از قسمتهای فلزی زیادی براقندو تو ذوق میزنه(و بعضی از شیشه ها هم همینطور). ماشین پژو هم تکرارش زیاد جالب نشده. پژوی سمت چپ از نظر موقعیت عکسی به نظر بالاتر میاد و همچنین کیفیت کم و برش دور ماشین کمی بی حوصله انجام دادی.
در کل کارت رو دوست دارم مجید جون.
موفق باشی:rose:

مجید جان خوب کار کردی فقط نوشته های چنلیوم سایه نداره یکم
کارت مثل همیشه عالی

Mohammad

Member
کار جالبی شده ، اما ایراد هاش از نظر من :

نوشته های سردر بانک رو زیاد خوب در نیاوردی
ماشین 206 انگاری ذوب شده :green:نمی دونم چجوری بگم اما نافرمه ...
رو فضای اطراف هم بیشتر میتونستی کار کنی

موفق باشی :rose:

m.n1362

Member
سلام.مجید...

عدم توجه به جزئیات خب به خاطر زمان کم هست
ماشین تکراری شده اما چون پرسپکتیوش با کار خب مچ شده خیلی کارو زنده کرده
درختی که رفته توی بانک سمت راست !
آسفالت که خوب نشده نه تکسچر داره نه متریال ...
در کل بازاری موفقی هستی.مطمئنم برای این کار مثل همیشه کلی پول گرفتی!! خوب مشتری رو طلسم میکنی.از این طلسم ها به ما هم یاد بده
سلام بر عارف گل ممنون داداشم خوبی خودت؟همیشه لطف داری و باعث دلگرمی البته همه دوستان همینطورن...ای بابا طلسم و که از تو باید یاد گرفت که انقدر گلی ..پول که.. نه.. اشانتیون بود ....

m.n1362

Member
سلام مجید جون
کار قشنگیه. آسمون صاف و اون درختها رو دوست دارم. بعضی از قسمتهای فلزی زیادی براقندو تو ذوق میزنه(و بعضی از شیشه ها هم همینطور). ماشین پژو هم تکرارش زیاد جالب نشده. پژوی سمت چپ از نظر موقعیت عکسی به نظر بالاتر میاد و همچنین کیفیت کم و برش دور ماشین کمی بی حوصله انجام دادی.
در کل کارت رو دوست دارم مجید جون.
موفق باشی:rose:
خوشحال میشم نظراتتو میبینم ممنون شما استاد مایی..ممنونخودت که میشناسی منو کم حوصلم...:rose:

m.n1362

Member
کار جالبی شده ، اما ایراد هاش از نظر من :

نوشته های سردر بانک رو زیاد خوب در نیاوردی
ماشین 206 انگاری ذوب شده :green:نمی دونم چجوری بگم اما نافرمه ...
رو فضای اطراف هم بیشتر میتونستی کار کنی

موفق باشی :rose:
ممنون از لظفت که ایرادها:rose:رو گرفتی ..ممنون از نظر و وقتت دوست خوبمم:rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا