بانک طرحها و اسماء مذهبی

Erfan

Active Member
سلام خدمت تمامی سروران عزیز ...:razz:

این تاپیک رو زدم برای اینکه هر آنچه طرح از بسم الله الرحمن الرحیم دارم رو بذارم برای استفاده دوستان عزیز ... دوستان عزیز مذهبی کار و غیره امیدوارم مفید واقع بشه ّبراتون ....

این تاپیک هر وقت که من وقت داشته باشم به روز میشه و مطمئن باشید که حالا حالا ها این تاپیک توی آرشیو نخواهد رفت:cool: ....

برای شروع این چنتا طرح رو میذارم ....:D

یه خواهش دارم دوستان عزیز اگر طرح دارید بذارید و در غیر این صورت از دادن پست های تشکر خودداری کنید که روال عادی تاپیک بدون بحث های حاشیه ای به کار خودش ادامه بده ... این حرفها رو تجربه اثبات میکنه ... ممنونم !!!

موفق باشید.
عرفان

Erfan

Active Member
اینم چنتا دیگه ....

دوستان توجه کنن که این طرح صرفاً برای استفاده نیست ها .... میشه از روشون الگو برداری کرد و اونطوری که خودتون دلتون میخواد بازسازی کنید ... اینها فقط ایده هست ...

موفق باشید.
عرفان

bache +

Well-Known Member
عالیه!
کاش من این تاپیکو زودتر میدیدمً
برای یه مقاله در بدر دنبال بسم الله بودمً!
تو گوگل که چیزی پیدا نکردم
بازم تشکر موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببخشید که پستم زیاد بار مثبتی نداره ولی تو انجمن خدا رو شکر بچه هایی که وکتور کار باشن کم نداریم.

بچه هایی که وقت دارن زحمتش بکشن اینا رو تبدیل به وکتور کنن و همینجا بذارن تا شه بهتر ازشون استفاده کرد.

ممنون.

Erfan

Active Member
سلام خدمت مدیر .... این پست شما کلی بار مثبت ازش میباره ... منم میخواستم بگم که شما خودت گفتی ... بچه هایی که وقت دارن این ها رو به ویکتور تبدیل کنن تا دوستان بتونن به نحو احسن ازشون استفاده کنن ...

اینم چند نمونه دیگه ....

موفق باشید.
عرفان

Erfan

Active Member
:: گالری زیبا از اسماء متبرکه قرآنی !!!!!

سلام دوستان عزیز ... :lol:

خب این قسمت هم با نام خدا شروع میکنم ... این تاپیک هم مانند تاپیک زیبا گالری بسم الله الرحمن الرحیم میخواد طرح های زیبا از اسماء متبرکه قرآنی رو در خودش جا بده ... :)

این طرحهایی که اینجا گذاشته میشه تنها ایده و الگوهایی هستش که امیدوارم برای شما دوستان اتود مناسبی باشه :D ... تنها خواهشی هم که دارم همین هست که از دادن پستهای تشکر بپرهیزید تا روال عادی تاپیک بدون هیچ گونه بحث حاشیه ای به کار خودش ادامه بده :wink: و هم من و دیگر دوستان به اهداف خودشون برسند ...

برای شروع این چنتا رو میذارم ....

به علت حجم نسبتاً بالای تصاویر هر چقدر در توانم باشه در روز یا هفته آپلود میکنم و میذارم اینجا ... از دستم دلگیر نشید .. :wink:
موفق باشید.:)
عرفان

rafsanjanhoo

New Member
با سلام ! خدمت شما دوستان عزيز !
كسي از دوستان wallpaper مذهبي طراحي شده با فتوشاپ را دارد
يا آدرس سايتي كه همش در مورد Wallpaper مدهبي داشته باشه
ممنون ميشم لينكش را به آيدي من بفرستيد
ID : avanet_asadi

Erfan

Active Member
دوست عزیز rafsanjanhoo من که اون بالا عرض کردم از دادن پست های متفرقه بپرهیزید که تاپیک روال عادی خودش رو طی کنه ... شما میتونید توی بخش درخواستها این سوالتون رو مطرح کنید ... یا اصلاً پی ام خصوصی بدید به اعضاء !!! خواهش میکنم تکرار نشه ...

موفق باشید.
عرفان

AhadGD

Well-Known Member
دستت درد نکنه عرفان جان خیلی عالی بودن منم میگردم توی آرشیوم اگه داشتم میذارم ولی اینا خیلی جالب بودن...
موفق باشید
بای

rasoooli

Member
با سلام

من كه واقعا كيف كردم.

بابا دمت همتون گرم!

از اين بهتر ديگه نمي شد.

ولي اگه درون يك فايل كسي سراغ داره براي دانلود بزاره.

با تشكر
--------------
مدير بازارچه
------------------------------------------------------------------------------------------------------
(راستي فقط 43 روز تا پايان مدت رايگان بودن سايت ما باقي مونده اگه دوست داريد يه نگاه بندازيد!)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
اگه دقت کرده باشيد هر چي کاره قشنگ و عاليه از اين آقا عرفان ما سر ميزنه
نميدونم چرا اينجوريه
دستت درد نکنه محمد جان
اگه اجازه بديد منم يه چن تايي بگذارم

Erfan

Active Member
آقا من که گفتم به دوستان ... خواهش میکنم اگه پست متفرقه دارین خواهشاً ارسال نکنید ... سوال یا هر چیز دیگه رو پی ام خصوصی بدید بهتره .... اینجوری میخوام که بانک خیلی ساده و زیبا دنبال بشه ... در کل به عنوان یه برادر کوچکتر این نکته نظریات رو از ما پذیرا باشید ...

موفق باشید.
عرفان

M O J I X

Member
تقديم به شما .:shock:

پیوست ها

• bems13650.jpg
    bems13650.jpg
    54.8 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • bems135503.jpg
    bems135503.jpg
    100.5 کیلوبایت · بازدیدها: 56