بانک اطلاعاتی رخدادها و مناسبت ها

mahdi-vb

Member
من شاید تا عصر تمومش کنم(چون پروژه خودمم مونده) ...
من حتما برای دانلود میزارمش... دوستان صبر کنند ...:eek:

این رو ندیده بودم .. چکار کنم الان کسی میخات یا نه !

سلام . اگه شما می خواستید واسه دانلود بذارید چرا از اول نگفتید که جناب Mahdi-vb اینقدر زحمت نکشند . :razz:

آدم نامرد خیلی پیدا میشه این اقا اگه میخاست از همون اول میگفت که مینویسه ولی من وقتی دیدم بیکارم رفتم سراغ نوشتنش خدایش بد جور هم دهنم رو سرویس کرد دیتابیس کاملی هم شد به نظر من این بازی کردم با وقت ملت هست
خدا نسل هرچی ادم نامرده از زمین برداره .. اه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
mahdi-vb عزیز، شما این دیتابیس را به چه قیمتی می فروشید؟
اگر ممکن است قیمتش را برایم PM کنید.
با تشکر

I.NoBody

Active Member
من که نفهمیدم این Wikipedia قصدش چیه؟
آدم خراب کنه؟ کار خراب کنه؟ بازار خراب کنه؟ ...
آخه نه از اون پست های اولش که همه اش با تیکه انداختن بود، نه به اینکه تا دید یه بنده خدایی میخواد به یه نون و نوای کوچیکی برسه، وقت صرف کرد تا زحمتشو ضایع کنه.
:(

wikipedia

Member
می خواهید باور کنید یا باور نکنید میخواستم همین الان بزارم واسه دانلود ...
دوستان کمی ادب داشته باشید.
بعدشم ما که تمام وقت علاف نیستیم که تموم پست ها رو بخونیم!!!
دوستان بهتره این فایلو بخرند ... (یعنی پولشو بدید بهتره ...)
واقعا که ...
گفتیم ثواب کنیم بچه ها راحت دانلود کنند.
ما هم باید مثل دیگران تو هر پستموم کلمه پول پیدا بشه ...

متاسفم.

wikipedia

Member
خوشم اومد که اصفهانی بودنتو قبول کردی.:D
چرا خودت نمینویسیش؟
میخوای برات بنویسم؟:oops:

این همون پستی بود که گفتم برات بنویسم (چون گفتم شاید ناراحت شده باشه) و در ضمن اصلا هم حرف پولو نزدم.
بازم میگم دوستان دست از یاوه گویی بردارید.
میگم که دفعه آخرمون بود ثواب کردیم ....
وقتمونو برای چه آدمای پول پرستی گزاشتیم...:sad:

mosi20

Active Member
بالاخره کسی چیزی نوشت؟
رایگان؟
پولی؟قیمت چند؟
نمونه دارین؟

mahdi-vb

Member
این همون پستی بود که گفتم برات بنویسم (چون گفتم شاید ناراحت شده باشه) و در ضمن اصلا هم حرف پولو نزدم.
بازم میگم دوستان دست از یاوه گویی بردارید.
میگم که دفعه آخرمون بود ثواب کردیم ....
وقتمونو برای چه آدمای پول پرستی گزاشتیم...:sad:

خوب زودتر میگفتی من دهنم رو سرویس نمیکردم

mahdi-vb

Member
:::::::::: دیتابیس کاله کامل شد :::::::::::

دیتابیس کاملا آماده واگذاری میباشد !

محتویات »» فایل SQL , فایل XML , دیتابیس اکسز MDB و فایل XLS اکسل
انستالر به زبان PHP برای نصب بر روی دیتابیس MySQL .

قیمت رو 15 هزار تومن تایین کردم هر کسی تمایل به خرید داره ایمیل بزنه ( فقط ایمیل ) تا من هم شماره حساب و بقیه موارد رو ایمیل کنم .

mail : [email protected]

پست ویرایش شد فایل XML تکمیل و فایل های XLS و MDB اکسل و اکسز هم آماده شد .

آخرین ویرایش:

I.NoBody

Active Member
دوستان کمی ادب داشته باشید.
بعدشم ما که تمام وقت علاف نیستیم که تموم پست ها رو بخونیم!!!
دوستان بهتره این فایلو بخرند ... (یعنی پولشو بدید بهتره ...)
در مورد پول دادن یا ندادن، باید بگم من که این برنامه رو نخواستم. اگر هم بخوام ترجیح میدم از mahdi بخرم.
ضمناً شما که به سوال من در مورد کشف اهدافت می گی بی ادبی، گفتم بهتره اولین پستی رو که در جواب یه تاپیک ساده مودبانه دادید، یادآوری کنم :
یه سوال »
اگر خودت داشتی به کسی می دادی؟؟؟(به دلیل اینکه خیلی دست و دلباز هستی گفتم!)
البته این موضوع تنها برای شما صادق هست!

آخرین ویرایش:

mahdi-vb

Member
I,NoBody جان مرسی به حرحال حالا که فکرش و میکنم هم من برای پروژه بعدیم هم به این یکم نیاز داشتم عنی فکرش رو کردم اگه چنین چیزی هم بزارم کار جالب تر میشه پس زحمت هدر نرفته که فعلا هم باید برم سراغ پروژه دانشجوی اون بدبخت که گفتم زنگ زد و قرارش رو کنسل کرد .. پروژه جالبی هست یعنی اسکریپت جالبی هست ( PHP ) خیلی از طرحی که به استادش پیشنهاد داده خوشم اومد البته خوب لاف زده چون من باید براش بنویسم .. اسکریپت رو تموم کردم حتما براتون میزام !تایپ جدا هم زدم ! »» http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=687020

perlinpars

Active Member
سلام
دوست عزيزم به نظرم رسيد چيزي رو بگم. ما خودمون از هزارتا كد خارجي استفاده ميكنيم مجاني اما همينكه پنج خط مينويسيم ميخواييم يه مشتري براش جور كنيم. اين كاري كه شما كردي با ارزشه اما همچين كار سختي هم نيست .درسته وقت گذاشتي و زحمت كشيدي . اما نميتوني مدعي بشي چون تو داشتي مينوشتي بفروشي نبايد كسي ديگه بياد مجاني بزاره واسه دانلود. شما زحمت كشيدي جاي خودش اما ببين اون آدمي كه زحمت كشيده و داره با خلوص نيت مياد زحمتش رو بدون هيچ چشم داشتي در اختيار ديگران ميزاره چقدر كارش درسته.
شما چون نوشتي ناراحت ميشي زحمتت هدر بره اما انتظار داري اون آدمي كه درست به اندازه شما زحمت كشيده و داره مجاني ميزاره واسه دانلود از حرف شما ناراحت نشه. در هر حال بنده كه ازكد باز استقبال ميكنم و از ويكي عزيز هم به خاطر اين تواضعش ممنونم. در ضمن اينقدر شما از ايكس تشكر نكن و همون قدر هم ايكس از شما(چه نوني به هم قرض ميديد

I.NoBody

Active Member
آقا/خانم perlinpars صحبت شما کاملا متینه و من هم باهاش موافقم.
خود من چند بار شده که نیاز به یه اسکریپت داشته و با وجود اینکه تاپیک زدم و نتیجه نگرفتم، بعد از اینکه مشکلمو حل کردم، کدشو گذاشتم. چون به نظرم اومده که احتمالاً ممکنه یه وقتی مشکل سایرین هم باشه.
ولی همونطور که گفتید، با خلوص نیت.
من خیلی از این بحث های خاله زنکی توی تاپیک ها خوشم نمیاد. ولی این آقای wikipedia اولش از در تیکه پرونی وارد شد، اما تا دید یه نفر ممکنه یه چیزی گیرش بیاد، ترجیح داد وقت بذاره و ...
این کارش خیلی منو ناراحت کرد(گرچه این وسط من هیچ کاره بودم)
به هر حال اگه اشتباه می کنم، از wikipedia معذرت میخوام.
هر کس خودش قضاوت میکنه.
بهتره بحث همینجا تموم بشه

mahdi-vb

Member
دوست عزيزم به نظرم رسيد چيزي رو بگم.

پس بزار من هم جوابت رو بدم !!

ما خودمون از هزارتا كد خارجي استفاده ميكنيم مجاني اما همينكه پنج خط مينويسيم ميخواييم يه مشتري براش جور كنيم

اين رو من کاملا تايد ميدنم ولي اکثر اين برنامه ها ما دزدي هستند مثلا خود شما چنتا CD ويندوز تو خونتون دارين 98 & XP , sp1 , sp2 , sp3 & Vista .. براي کدوم يکشي پولي به ماکروسافت دادين ولي ميدوني همون امريکاي بدبخت بايد خدا تومن پول اين برنامه ها رو بده ! متاسفانه تو کشور ما کسي که بياد و يه کار خيلي کوچيک فتوشاپ رو انجام بده مثلا کله يکي رو بکنه بزار روي تن يکي ديگه خيلي براش ارزش قاعل هستيم ( واي .. يارو خداي کامپيوتر هست ) و يه برنامه نويس حتي از نعمت توجه مردم هم محرومه حالا اين به درک چيزي که مد نظر منه و خيلي مهمه اينه و بايد ببخشيد که از اين جملات استفاده ميکنم چون خيلي عصباني هستم اينه که تو شهر ما يک کارگر خيلي معمولي که بيات دستشوي ها رو تميز کنه روزي 10000 ( 2 روز ميشه 2000) تومن ميگيره من 2 روز تکميل کار کردم و با 3 تا زبان برنامه نويسي PHP , VB6 کار کردم DLL ساختم .. با زبان هم SQL کار کردم و دست مزد من 15 هزار تومن تايين کردم يعني حتي از اون کار گري که دستشوي تميز ميکنه کمتر خوب دوست عزيز اگه اين جوري پيش( بره با عرض پوزش از همه برنامه نويسان ) همه برنامه نويسان ايران برنامه نويسي رو ول ميکنن و ميرن دستشوي تميز ميکنند تا خرج زن و بچشون رو در بيارن اين طوري هيچ برنامه نويسي تو ايران باقي نميمونه .

اين كاري كه شما كردي با ارزشه اما همچين كار سختي هم نيست .درسته وقت گذاشتي و زحمت كشيدي . اما نميتوني مدعي بشي چون تو داشتي مينوشتي بفروشي نبايد كسي ديگه بياد مجاني بزاره واسه دانلود

من هم همچين ادعاي نکردم حتي تو يکي از پست هام گفتم : چيکار کنم ادامه بدم !!

شما زحمت كشيدي جاي خودش اما ببين اون آدمي كه زحمت كشيده و داره با خلوص نيت مياد زحمتش رو بدون هيچ چشم داشتي در اختيار ديگران ميزاره چقدر كارش درسته.

درمورد ويکي عزيز هم من و آقاي I,NoBody در چند پست جواب درستي داديم ايشون ميتونستد به جاي تيکه پروندن همون اول اعلام کنند که خودشون مينويسند نه اينکه بعد از اينکه من کارم تموم شد اين اسمش ضايع کردن وقت مردم هست عزيز
من هم مثل I,NoBody فکر میکنم بهتره این بحث تموم بشه

به حر حال من براي فروش يه تايپ جدا دادم »» http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=99870

1p30

Member
یعنی یک برنامه نویس حاضره برای 15 هزار تومان چنین کاری بکنه
جالبه
برادر من الان تو دنیا برای طراحی دیتا بیس میلیون پول می گیرن
هرچی هم باشه با این قیمت فوش دادی به برنامه نویس ها
یک رکورد هم باشه...

mahdi-vb

Member
یعنی یک برنامه نویس حاضره برای 15 هزار تومان چنین کاری بکنه
جالبه
برادر من الان تو دنیا برای طراحی دیتا بیس میلیون پول می گیرن
هرچی هم باشه با این قیمت فوش دادی به برنامه نویس ها
یک رکورد هم باشه...

دمت گرم خیلی دوست دارم رفیق

ali-k

Member
اقایون دعوا نداره که :)

یک راه خوبش این هست که آنهایی که به این دیتابیس نیاز دارند (استفاده تجاری یا نیاز شدید) و مشخص هم هست اعلام کردند تشریف ببرند و با قیمت خوبی که اعلام کردند خریداری کنند.

دوست عزیزمان هم که قصد گذاشتن برای دانلود رایگان را داشتند یک مدتی صبر کنند مثلا دو هفته دیگه بزارند برای دانلود که دوستانیکه علاقه مند هستند خریداری کنند.

خلاصه دو جمله بالا: اگر استفاده تجاری میخواید بکنید بخرید اگر برای استفاده غیر تجاری میخواید مجانی دانلود کنید.

wikipedia

Member
آقا/خانم perlinpars صحبت شما کاملا متینه و من هم باهاش موافقم.
خود من چند بار شده که نیاز به یه اسکریپت داشته و با وجود اینکه تاپیک زدم و نتیجه نگرفتم، بعد از اینکه مشکلمو حل کردم، کدشو گذاشتم. چون به نظرم اومده که احتمالاً ممکنه یه وقتی مشکل سایرین هم باشه.
ولی همونطور که گفتید، با خلوص نیت.
من خیلی از این بحث های خاله زنکی توی تاپیک ها خوشم نمیاد. ولی این آقای wikipedia اولش از در تیکه پرونی وارد شد، اما تا دید یه نفر ممکنه یه چیزی گیرش بیاد، ترجیح داد وقت بذاره و ...
این کارش خیلی منو ناراحت کرد(گرچه این وسط من هیچ کاره بودم)
به هر حال اگه اشتباه می کنم، از wikipedia معذرت میخوام.
هر کس خودش قضاوت میکنه.
بهتره بحث همینجا تموم بشه

چیزی که هست، من اگر باکسی شوخی میکنم،کسی حق نداره پا برهنه به پره وسط.
من با کسی که شوخی کردم ناراحت نشد ،حالا شما چتونه؟
مگه با شما بودم.

البته ...
البته ...
من به دلیل وقت کمی که دارم بیشتر مواقع به تمامی پست ها توجه نمیکنم.
مساله ی دیگری که هست ما اگر با کشور های دیگر هم کار کنیم نمیاییم جارررر بزنیم بگیم ما هم بلدیم ....
چه برسه یک پایگاه داده کوچک ....
در کل تنها قاضی رو خدا میدونم.
با تشکر از دوستمون perlinpars که با نگاهی به دور از منفعت شخصی به این قضیه نگاه کردند.
یا حق/

جدیدترین ارسال ها

بالا