Fa باز کردن سایت در نرم افزار با یک مرورگر بجز ie

zozze

Active Member
سلام
همونطور که میدونید وقتی از شیئ Browser توی پروژمون استفاده میکنیم به طور پیشفرض با مرورگر اینترنت اکسپلورر ویندوز بازش میکنه،چطور میشه چک کرد با یه کدی چیزی که اگر هرچیزی بجر IE نصب بود با اون بازش کنه ؟

آخه سایتی که توی پروژم قراره باز بشه توش CSS به کار رفته که IE نمیتونه درست نشونش بده

ممنون

ehsanjalaeie

New Member
من تازه با این انجمن آشنا شدم این مجید آنلاین فوق العاده ترین هست در جامعه خودش . . .

دقیقن من هم همین سوال برام پیش آمده لطفاً و خواهشن دوستان جوا بدن البته البته من با نرم افزار خوب و ایرانی آپادانا کار می کنم می خواستم از سازندگان هم درخواست کنم تا در این نرم افزار این قابلیت رو اضافه کنند که بشه
Browser از موزیلا فایرفاکس یا کروم برای فراخواندن سایت استفاده کند .

محمدمهدی

Well-Known Member
خب اگر پلاگین نویسی بدونید به احتمال زیاد Firefox و امثال اون ActiveX و پلاگین اینها باید داشته باشن.
در غیر اینصورت :
به نظرم میرسه تنها روش (به جز روش استفاده از پلاگین) استفاده از BindingObject و SendCommand هست.
یعنی مثلا آدرس File FireFox رو (از رجیستری پیدا کنید) به همراه آدرس فایلتون مثل :
[LTR]"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"
+
"C:\Test.html"[/LTR]
بدین به Binding Object برای رفت، که البته بازگشتی توش نیست مگر اینکه از روش های عجیب و غریبی استفاده کنید و اول دسترسی جاوا رو زیاد کنید بعد با ترکیب کد جاوا بخواهید یه کارایی بکنید. یا مثلا ActiveX یا لیست Command line های firefox رو پیدا کنید و خلاصه ... راه وحشتناکی در پیش دارید.:wink:
که البته باید دقت داشته باشید که در اینطورت تمام افعال یک طرفه میشه و برای بازگشت اونم باید یه فکر بکنید.

در کل هم یه جستجوی در این زمینه بکنید که اگر کارتون آفلاین هست روش های خاصی برای فعلا کردن بعضی سرویس هایی که به صورت پیش فرض خاموش هستند موجود هست. مثلا اگر چنین کدی اول صفحتون باشه سرویس های وابسته به اجازی کاربر بدون اجازه فعال میشن :wink:
[HTMLS]
<!-- saved from url=(0014)about:internet -->
[/HTMLS]

(اینجور مباحث ره به جایی نمی بره معمولا، برای همین شاید دوستان رغبتی برای پاسخ دادن ندارند.)
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا