افزونه بازي شکارچي

Mamadex

Member
اگر مطلب قبلي در مورد بازي الماس ها، که گفته شد این بازي در يک پروژه از سري اول مسابقات مجيد آنلاين بود جاسازي شده بود رو يادتون باشه و گفته شد که اون برنامه (پروژه) داراي چندين زيربرنامه و بازي بود.
يکي ديگر از اين بازي ها بازي شکارچي يا Hunter بود. هم اکنون اين بازي بصورت مجزا تهيه شده و اميدوارم که ازش استفاده کنيد.

jn11ncbjk9n5alzvvgjg.jpg

بازی در دو حالت به اتمام می رسد. اگر سرعت به حداکثر خود (اینجا 4000 مشخص شده) و یا مرحله‌ها به آخر (اینجا مرحله 10) برسد.
جهت دانلود بازي شکارچي اينجا کليک کنيد.
موفق باشید
محمّد

آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
برنامه خوبی بود
فقط یکم کند بودن و تکه تکه بودن حرکات تو ذوق میزد
موفق باشید

amin2dpr

Well-Known Member
تشکر کردن از مثال

برنامه خوبی بود
فقط یکم کند بودن و تکه تکه بودن حرکات تو ذوق میزد
موفق باشید

سلام منم با آقا جواد موافقم

ایده خوبی میتونه برای بچه ها باشه و از زحمتی که برای این نمونه کشیدی تشکر میکنم

یه پشنهاد هم برات دارم که خودم به شخصه بهش علاقه دارم ولی وقتش نمیشه اونم بازی حکم پ ا س و ر هستش که بین ما ایرانیها خیلی جا افتادست

موفق باشی

Mamadex

Member
من فکر می کنم که ساخت بازی Persian Card در MMB تقریبا غیرممکن است. نمونه ای که قبلا با VB نوشته شده بیش از پنج هزار خط کد دارد و چون امکان نوشتن تابع در MMB نیست اگر ضربدر توایع هم بکنیم که چند برابر خواهد شد. ضمن اینکه نوشتن چنین بازی‌ای در MMB عاقلانه نیست!

amin2dpr

Well-Known Member
منم بازی پرشین کارت و دارم و خیلی ازش خوشم میاد و درباره ساختش خیلی فکر کردم ومیخاستم این بازی رو خودم بسازم

اول اینکه این بازی در بعضی موارد خطا داره و بازیهارو تکراری میداده در یک دست که برای من زیاد پیش امده چون خیلی خیلی این بازی کردم

و دومین خطاش اینکه بعضی از دکمه های مخفیش که ما در mmb به اون hot spot میگم بدجا قرار گرفته که بازیرو بهم میزنه

ولی برای ساختش مشکله افکتهای بازیرو داریم که میشه گفت نمیشه به اون شکل در بیاد ولی میشه یه جوری درستش کرد

و از نظر عاقلانه شاید حق با شما باشه ولی عشق دیگه من عاشق این بازی هستم و دوست دارم یکی اونه با mmb درست کنه که باعث افتخار انجمن بشه و چه کسی بهتر ازشما

که وقت و حوصله ساخت بازی رو داره. به قول بچه ها هیچ چیز نشد نداره

موفق باشی

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
بنده هم با جناب amin2dpr موافقم، شدنش كه ميشه اما وقت زياد و الگوريتم پيچيده‌اي مي‌خواد

جدیدترین ارسال ها

بالا