بابیلون، یک نرم افزار جاسوسی است

amir-yazdel

Member
سلام
من رو سیستم خودم آنتی ویروس NOD 32 نصب کردم. خیلی هم راضی ام. بگذریم.
چند شب پیش بعد از این که آپدیت شد سریع پیغام داد که یک برنامه در استارت آپ دارید که از نظر امنیتی مشکل داره. دقیقاً پیامش در ذهنم نیست ولی مضمونش همین بود و در آخر نوشته بود برای پاکسازی سیستم و خروج این برنامه از استارت آپ باید سیستم ری استارت بشه. وقتی سیستم ری استارت شد مشخص شد که بابیلون همون نرم افزاری بود که از نظر NOD مشکل امنیتی داشت.
با توجه به اینکه Babylon محصول شرکت های اسرائیلی است، نظر بچه های متخصص امنیت در مورد این برنامه و استفاده از اون چیه؟

navidba

Well-Known Member
نه....جاسوسی نیست.... چون روی بابیلون یه نرم افزار ارتباط راه دور یه چیزی تو مایه های تلنت وجود داره فایروال و آنتی ویروس ها بهش گیر می دن.....

Expon

Member
عجیبه .
نمیشه گفت احتمالش نیست.
همین ویندوزی که داریم استفاده می کنیم کلی اطلاعات واسه مایکروسافت میفرسته و با کلی باگ پس نمیشه گفت احتمال نداره

navidba

Well-Known Member
باگ با نرم افزار جاسوسی فرق داره... نرم افزار جاسوسی اطلاعات رو می فرسته... ولی باگ یه پورتی یا چیزی رو از روی غیر عمد باز می کنه...

مختصر گفتم...

amir-yazdel

Member
البته من زیاد از امنیت نمی دونم ولی اینقدر می دونم که هم از باگ میشه استفاده کرد و هم از ویروس و تروجان. حالا اگر کسی آنتی ویروس nod داره، آپدیتش کنه و خودش امتحان کنه.
جدای از اون، من به خاطر همین موضوع که بابیلون قابلیت اتصال به تلنت رو داره، اون رو در فایروال ویندوزم غیر فعال کردم. مثله اینکه باز تونسته از فایروال عبور کنه و یا یک تروجان داشته. الله اعلم

جدیدترین ارسال ها

بالا