این سایت چه سیستمی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f_mostafa_f

Active Member
این یک فروشگاه هست...ولی من میخواستم بدونم که توسط چه سیستمس راه اندازی شده؟

http://mahigirshop.com

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی راجع بهش بهم بده...

ToFaN

Well-Known Member
فکر نکنم با هیچ سیستمی خاصی باشه
خودش به احتمال 90% نوشته یا به کسی داده اخه انچنان چیزه خاصی نداره

f_mostafa_f

Active Member
آره کسی براش درست کرده...ولی من مطمئنم که فارسی شده یک سیستم خارجیه...چون با 120000 راش میندازه...

اگه خودش نوشته بود زیر 500000 محال بود...

jahandata

New Member
f_mostafa_f گفت:
این یک فروشگاه هست...ولی من میخواستم بدونم که توسط چه سیستمس راه اندازی شده؟

http://mahigirshop.com

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی راجع بهش بهم بده...

سلام
این یک فروشگاه اینترنتی فروش لوازم ماهیگیری در آذربایجان غربی هست که در کنار فروشگاه سنتی مربوطه توسط فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا راه اندازی شده است .و در حال حاضر مدیر این فروشگاه سعی در اضافه کردن کالا ها و انتقال کلیه کالاها همراه با عکس از فروشگاه سنتی به این فروشگاه میباشد امیدواریم که هر چه سریعتر این فروشگاه توسط مدیر فروشگاه به طور کامل راه اندازی شود.

jahandata

New Member
f_mostafa_f گفت:
آره کسی براش درست کرده...ولی من مطمئنم که فارسی شده یک سیستم خارجیه...چون با 120000 راش میندازه...

اگه خودش نوشته بود زیر 500000 محال بود...

باز هم سلام به همه دوستان
کاشکی شما دوست عزیز اینقدر زود قضاوت نمیکردید!!!!!
بگذریم در مورد این 120 هزار تومان باید به عرضتون برسونم اگه قیمتشو دارین با 500 هزار تومان مقایسه میکنید به دلیل ضعیف بودن نرم افزار فروشگاه ساز نیست که قیمت 120 هزار تومان ارائه داده ایم بلکه به این دلیل است که ما دو روش خرید فروشگاه اینترنتی در اختیار کاربر گذاشته ایم که یک نمونه همین 120 هزار تومان هست .کاربر میتواند به جای اینکه 300 هزار تومان بابت راه اندازی فروشگاه اینترنتی (با سقف تعداد كالا ی 250 عدد) پرداخته کنه میتواند 120 هزار تومان پرداخت کنه و فروشگاه اینترنتی خود را تحویل بگیرد.که در این روش ما از فروش هر کالا در این فروشگاه بین 2 تا 10 % پورسانت دریافت میکنیم.حالا جناب مصطفی خان شما کدام روش را دوست دارین که یک فروشگاه داشته باشید؟ !!!!
اما سخن پایانی : اگر نسخه جدید فروشگاه ساز را با تمامی امکانات و خدمات انواع روشهای پرداخت در نظر بگیرید فکر نمیکنم اگر کسی قرار بود خودش این کار را بکنه کمتر از همون 500 هزار تومان که شما گفتین براش هزینه داشته باشد .

YTERROR

Active Member
راستشو بخواهید به نظر من چیز خوبیه و کلاس بالای

ولی باید قبول کرد که این سبک کار بدلیل اسکریپهای آماده فارسی زیاد میشه براحتی با قدرت بیشتری از این سایت یک فروشگاه آماده کرد ولی نباید قیمت طراحی رو زیر 200 تومان به هیچ نوع مشتری گفت حالا چه آساین چه ......

به نظر من ارزش این سایت بین 300 تا 500 تومان و زیر این قیمت خود طرف زیر سوال رفته

این اشتباهه که ارزش کاری یک نفر رو آدم ببره زیر سوال و روی کاری که فردی انجام داده قیمت گزاشت اگر ایشون از ما نظر خواهی می کردن و می گفتن این سایت چند ارزش داره من به خودم اجازه می دادم قیمت بدم و ..... و الانم اگه گفتم چون می خواستم ارزش تقریبیشو بگم

موفق و پیروز باشید

S4DEGH

Well-Known Member
قفل .. زيادي بازاري شده !
32.gif

قدمت تاپيك مال 10 ماه پيش !!!

نوع زير خاكي .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا