این ارور در هاست لینوکس از چیه لطفا نگاه کنید

YTERROR

Active Member
:rolleyes: سلام ببخشیدمن از یک جا که هاست و دامین گرفتم به مشکل بزرگی بر خورد کردم می خواستم ببینم دلیلشه چیه

:rolleyes: خوب کار من با پی اچ پی ولی نمی دونم چرا هاستینگ ثفحات پی اچ پی رو ارور Internal Server Error :( به طور مثال این صفحه رو ببنید http://www.redforex.com/test/install.php که ارور رو میده و بقیه پیج ها و ....

با ساپرت تماس گرفتم اونا هم یک جواب مسخره بهم دادن گفتنید هر پیجی که این ارور رو میده بهشون بدم تا اونا واسم بعد از 6 ساعت درست کنند :blink: یعنی این که من اگه می خوایم یک فروم نصب کنم باید لینک همه فایلهای پی اچ پی فروم رو به اینا بدم تا واسم این ارور رو درست کنند و جایی جالب دیگه این کارشون چیه مثلا الان من بهشون این لینک رو میدم http://www.redforex.com/test/install.php برام ارورشو درست می کنند ولی سایر پیج های که مال 4 ایمیج هست مثل اندیک و ... باز هم ارور میده :rolleyes: لطفا بگید مشکل از کجاست سرورشون خرابه یا ..... لینوکس هم هست

:f34r: اینم مشخصات سرور

Operating system Linux
Service Status Click to View
Kernel version 2.6.10-HN-2.1-P4
Machine Type i686
Apache version 1.3.34 (Unix)
PERL version 5.8.3
Path to PERL /usr/bin/perl
Path to sendmail /usr/sbin/sendmail
Installed Perl Modules Click to View
PHP version 4.4.1
MySQL version 4.1.13-standard
cPanel Build 10.8.1-STABLE 31
Theme cPanel X v2.5.0
Documentation Click to View
cPanel Pro 1.0 (RC36)

که در کنترل پنل هست ممنون

:wacko: قالبه ذکره تمامی صفحات پی اچ پی همین ارور ور میده و تنها هاست من نه هر هاستی که از سرور اونا گرفته می شه با صفحات پی اچ پی این مشکل ور دارند

و یک چیز دیگر هم باید بگم که واسم عجیب بود اگه از قسمت Addon Scripts فروم پی اچ پی بی بی یا نوک رو نصب کنم این ارور در نوک یا پی اچ پی بی بی یا هر برنامه ای که از Addon Scripts نصب بشه این ارور دیده نمیشه ولی وقتی خودم می خوام نصب کنم به این مشکل می خورم :blink:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
در مرحله اول بابت انتخابی که کردی متاسفم !
این ارور مربوط به Apache میشه و نشون دهنده ضعف سرور است
مثلا من یک سایت از یک هاستینگ مجانی دارم دقیقا همین ارور رو میده !
اون وقت تو پول دادی این وضع سایتته !
اگه میتونی قراردادت رو فسخ کن چون هیچ کاری از دستت بر نمیاد وب سرور که آپاچی روش نصبه بسیار عملکرد ضعیفی داره...

من این هاستینگ رو بهت پیشنهاد می کنم : www.tartanspace.com
راستی اینم سایت مجانی من است : www.arta.5gigs.com
یه سیستم مدیریت محتوای عکس روش نصب کردم داره میمیره !

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
نمی دونم والا من با چند تا شرکت کار می کنم که ازشون رایم این رو همین جوری اتفاقی یکیاز مشتریام گرفته وبد و خردیم به این مشکل بدجوری داره اذیت می کنه مارو دیگه واقعا به تنگ اومدم بر می گرده بهم می گه خوب چرا اچ تی ام ال کار نمی کنی بهتره شرکت شو نام ببرم تا دیگران به این مشکل نحورند

شرکتی که من ازش هاست گرفتم اسمش هاستینگ آی آر با دایمن www.hostingir.com و www.hostingir.net

بهتون دارم می گم اگه بهتون گفت 1 گیگا بایت رو به 2 هزار تومان م یخواد بهتون بده اگه می خواین پولتون حروم نشه بهش بگید نه

از سایر دوستان هم اگه اطلاعاتی بیشتری در این مورد اروری که داره می ده بازم دارند بگن تا برم سراغش خوب جوابشو بدم چون این واقعا خوشدم نمی دونه ایراد کارش کجاست منتظر راهنمایتون هستم ممنون

ARTA_ADOBE CO

Active Member
چه سوال جالبی !
چرا به جای Php از Html استفاده نمیکنی !
به نظر من از نحوه سرویس رو ولش کن به خاطر همین یه جمله قرار داد رو فسخ کن !
شرکت آی تی در ضمینه هاستینگ چنین حرفی بزنه آدم فکر میکنه رفته کله پزی به جای کله پاچه هاست خریده !
خیلی جالبه ...

YTERROR

Active Member
آره بابا یارو اصلااز محله پرته می گم پی اچ پی می خوام کار کنم انگاری می خوام فیل هوا کنم بهش می گم چیه اگه یکی می گفت Asp تحت لینوکس می خواد آدم کمتر جا م یخورد و ...... نمی دونم بخدا ازش 500 مگابایت و دو تا دایمن این مشتری ما رفته گرفته فقط همون ول موبایل و ... اختلاف با بقیه شرکتها شده

واقعا جایی تاسف داره نمی دونم چی بگم بهش آقا کلی هم ادعا داره خودشو بهترین هاست ایران هم می دونه

ممنون در هر صورت ببنیم چکار می کنه تا شنبه گته تموم می کنه ولی چرت گفته مگه این کار یک شب دو شب ولی قرار 30 درصد خسارت بده اگه تا شنبه آماده نشد

Amir H

Member
امیدوارم در هر صورت مشکلتون حل بشه
اشفته بازاری هست واقعا ....
بعضی ازقیمتهای پایین واقعا فریب دهنده ست
گارانتی برگشت پول ندارند ؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
میتونی ازش به دادگاه شکایت کنی و بعد از اتمام قرارداد به کارت رسیدگی میشه !

YTERROR

Active Member
آقا سلام شکایت و .. نتیجه نداره ولی دیگه ازشون نامید شدم رفتم دنبال تحقیقات در مورد سرورشون و ... و به نتیجه خودم رسیدم که گفتم به شما بگم هم خوبه تا تجربه ای که من داشتم رو شما هم داشته باشید

مشکل کار در درجه اول از اطلاعات کم مسول ساپرت سرور بود که نتونسته متوجه بشه

روی سرور php suexec این فعال است واسه همین با فعال بودنش تمام فایلها پرمیشن تما فایلها بهم می ریزه و به همین علت دوچار مشکل میشه برای حل این کار چند راه هست که میشه استفاده کرد

1 . فایلهای یا ... که پس اچ پی هستند رو بصورت زیپ آپلود نکنید و بصورت آنزیپ از طریق اف تی پی آپلود کنید تا به ارور نحورید

2 . فایل رو بصورت زیپ آپلود کنید و وفتی آنزیپ کردید در هاست به ساپرت یکندی تا پرمیشن فایلهاتون و 777 بکنه

3 . هر فایلی که می خواین خودتون پرمیشن رو 644 کنید تا درست بشه

نمی دونم واقعا چی بگم ولی این و به مسول ساپرت نگفتم تا خودش بفهمه فقط کار خودمو راه انداختم ممنون واسه جواباتون ان شاالله موفق تر باشید از دیروزتون

جدیدترین ارسال ها

بالا