ایجاد Cpanel

MJ Rayaneh

Well-Known Member
اگر نتونستید بگید لینک رپید شیر رو بهتون بدم
لطفا لینک رپیدشیر روبدید چون با این لینک که میرم، یه فایل 5 کیلوبایتی دانلود میشه که اون هم extract نمیشه!

pooyar

Member
براي منم اگه شد ارسال كن در ضمن پخ كردن تو يه زبان ديگه كه نميگم يه زباني معناي بدي رو ميده خواهش ميكنم از اين واژه استفاده نكن

AMIR-ASHERI

Member
براي منم اگه شد ارسال كن در ضمن پخ كردن تو يه زبان ديگه كه نميگم يه زباني معناي بدي رو ميده خواهش ميكنم از اين واژه استفاده نكن
جان؟
150fs46384.gif

اون زبان،زبان ترکی هست که اوون او داره!!!
در ثانی آدم وقتی راحت می تونه خلاصه بگه واسه چی خودش رو زحمت بده بنویسه پیغام خصوصی؟؟؟می نویسه پ.خ دیگه!!!

لطفا لینک رپیدشیر روبدید چون با این لینک که میرم، یه فایل 5 کیلوبایتی دانلود میشه که اون هم extract نمیشه!

از دانلود منیجر استفاده می کنید احتمالا؟!
سالمه والا!دانلود منیجرتون رو کلا ببندید بعدا!من امتحان کردم مشکلی نداشت!

pooyar

Member
آهان پس شما ترك هستيد ! خوب اشكال نداره منم تركم !!!!! البته شايد اصلا تئو عمرا تركي صحبت نكردم!!!

آخه برادر من اين همه كلمه رو ول كردي رفتي سراغ .... خوب حالا ولش كن هنوز برام ارسال نكردي اما انگاري فايلش مشكل داره يه فايل بي عيب و نقص اگه داري برام ارسال كن منتظرم . راستي اين ايرذان هاست سي پنل رو چي جوري داده كه وقتي آدري ميدي www.p30download.com/cpanel نميآره؟

Script

New Member
سلام دوستان گرامی ممنون میشم اگر برای من هم بفرستید چون عجیب دنبالش گشتم در ضم برای سرور لینوکس هست دیگه ؟
:lol:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بد نیست به تاریخ پست هم یک نگاهی بندازین.. حدود ۲ سال میگذره

مجید

مدیریت محترم ما همه به این برنامه احتیاج داریم.
میشه کاری کنید این لینک عمومی بشه؟
یعنی همه بتونند استفاده کنند؟

جدیدترین ارسال ها

بالا