ایجاد تغییرات در ویندوز

سلام ، اگه بخوام تو صفحه ی لاگین ویندوز تغییر ایجاد کنم باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته ی لاگین ویندوز رو هم می شه تغییر داد؟ یا حتی حذف کردن لاگین رو؟

the_king

مدیرکل انجمن
حالا اگه بخوام می شه کلا یه سری چیزای ویندوز رو حذف کنم؟

آموزش Nlite و دست كاري ويندوز

آموزش شخصی سازی ویندوز با نرم افزار nLite

نوشته ی لاگین ویندوز رو هم می شه تغییر داد؟ یا حتی حذف کردن لاگین رو؟

Softpedia - Logon Screen Tweaker

Softpedia - Windows 7 Boot Updater

[h=1]آموزش تغییر تصویر زمینه ی صفحه ی ورود (Logon) ویندوز ۷ بدون نرم افزار (آپدیت شد)[/h]

اگر چه ویندوز ۷ هیچ ابزار و نرم افزاری برای تغییر صفحه ی ورود خود ندارد اما شما با یک ترفند ساده می توانید عکس زمینه ی صفحه ی ورود را تغییر دهید! در یکی از مطالب گذشته نرم افزاری را برای تغییر کامل این صفحه معرفی کردم اما در اینجا می خواهم نحوه ی تغییر عکس زمینه ی صفحه ی ورود را بدون هیچ نرم افزاری و فقط با یک ترفند ساده آموزش دهم. اگر به تغییر و شخصی سازی ویندوز ۷ علاقه دارید حتما این مطلب را ببینید.
در ابتدا باید یک سری تغییرات در رجیستری انجام دهید تا بعد بتوانید تصویر صفحه ی ورود ویندوز خود را عوض کنید
[h=1]انجام تغییرات رجیستری[/h] ۱) ابتدا منوی استارت را باز کنید و تایپ کنید regedit تا رجیستری ویندوز باز شود. بعد در یک فضای خالی در سمت چپ پنجره روی پوشه ی HKEY_LOCAL_MACHINE کلیک راست کرده و گزینه ی find را انتخاب کنید بعد تایپ کنید OEMbackground و بعد Enter کنید. یا اینکه به مسیر زیر بروید.
Snap-310425-e1354721046568.jpg

۲) وقتی روی آخرین پوشه یعنی Background کلیک می کنید در سمت راست پنجره این دو گزینه را خواهید دید. حال روی گزینه ی OEMbackground که در شکل زیر هم انتخاب شده دوبار کلیک کنید.
Snap-540426.jpg

۳) در پنجره ی باز شده عدد Value data را از ۰ به ۱ تغییر دهید. و بعد هم OK کنید.
Snap-430428.jpg

[h=2]حل یک مشکل[/h] توجه کنید که هر بار که شما تم ویندوز خود را تغییر دهید مجددا باید مراحل بالا را انجام دهید چون با تغییر تم این عدد از ۱ به ۰ تغییر می کند! برای حل این مشکل دو راه حل وجود دارد؛ راه حل اول این است که دوباره مراحل بالا را انجام دهید
icon_smile.gif
و راه حل دوم این مشکل را برای همیشه رفع می کند اما شما باید حتما نسخه ی Professional ویندوز ۷ را داشته باشید تا بتوانید راه حل دوم را انجام دهید! به هر حال ما راه حل دوم را توضیح می دهیم:
۱) منوی استارت را باز کرده و تایپ کنید gpedit.msc و اینتر کنید.
image341.png

۲) حال به مسیر زیر بروید:
image342.png
3) در سمت راست صفحه روی گزینه ی Always use custom login background دوبار کلیک کنید و در پنجره ی باز شده Enabled را انتخاب و OK کنید.
image343.png
از حالا راحت می توانید تم ویندوز خود را عوض کنید بدون اینکه نگران تغییر تصویر logon ویندوز خود باشید.
[h=1]تغییر تصویر پس زمینه ی ورود به ویندوز ۷[/h] ۱) ویندوز اکسپلورر را باز کنید (یعنی یک پوشه را باز کنید) و در نوار آدرسمتن زیر را کپی کرده و Enter را بزنید.
2) در مسیر باز شده یک پوشه با نام info بسازید. پوشه ی info را باز کنید و یک پوشه با نام backgrounds بسازید.
image344.png
۳) عکس مورد نظر خود را با نام Backgrounddefault و با فرمت JPG در این پوشه کپی کنید. (برای تغییر فرمت عکس می توانید از Paint ویندوز استفاده کنید) توجه کنید که عکس شما باید کمتر از ۲۵۶ KB باشد. در اینجا من از این عکس استفاده می کنم.
image345.png
۴) تمام شد حالا رایانه ی خود را ریستارت کنید.

برای اینکه تنظیمات را به حالت پیش فرض بازگردانید به رجیستری بازگردید و عدد ۱ را به ۰ بازگردانید و پوشه ی info که ساخته اید را پاک کنید یا اینکه می توانید از Restore point ی که ساختید استفاده کنید.

اگر بخوام یه سیستم عامل جدید بسازم تحت ویندوز (ویندوزی که کلا تغییر کرده باشه) :
ایرادات : مایکروسافت می فهمه و گیر میده - اوپن سورس نیست
مزایا : تنظیمات دقیق تری برای کاربر ها می شه قرار داد و رابط کاربری راحت تری میشه طراحی کرد

درست هست؟

اصلا میشه جوری ویندوز رو تغییر داد و منتشر کرد که مایکروسافت نفهمه؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام
اگر اشتباه نکنم شما یک مدت میخواستی بازی بسازی بعد گفتیم بت نیمشه خواستی GTA رو تغییر بدی گفتیم نمیشه الان رسید به ویندوز مثل اینکه :green:
سیستم عامل جدید ساختن اللکی نیست . همونطور که بازی سازی الکی نبود و نخواهد بود . شما نیاز به دونستن خیلی از چیز ها داری و به جز اون سیستم امنیتی ویندوز هم اجازه ی خیلی چیز هارو نخواهد داد .
شما بهتر هست اول از پایه هر چیزی رو شروع کنی و بهت پیشنهاد میکنم اول مباحث Registry رو خوب مطالعه کنی .
اگر هم قصد ساخت دستیار ویندوز یا همچین چیزی دارید بهتره نسازید چون خیلی کسی دنبالش نخواهد رفت و مثلش هم زیاد ساخته شده .

آخرین ویرایش:
نگاه کنید تیم ما چند نفر هست که هر کدومشون یه کاری دارن می کنن و من به نمایندگی اون ها سوال ها شون رو در این انجمن مطرح می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا