اولین کار من (لطفا نظر بدید)

Keyhan Mta

New Member
سلام
من کیهانم 17 ساله مایا رو خودم تو خونه یاد گرفتم
این اولین کار منه لطفا نظر بدین
با نرم افزار Maya و Photoshop ساخته شده و از موتور mental ray رندر گرفتم.
مشکلاتشم بگین ممنون میشم
اسمشم ,Horrific Monster هستش

Horrific monster.jpg

آخرین ویرایش:
اینکه شما مایا رو تو خونه با این سن اون هم بدون هیچ منبع آموزشی یاد گرفتید یکم مورد ابهامه
یا زبانتون خوب بوده که تونستید با آموزش های خارجی پیش برید یا کسی رو داشتید که کمکتون کنه
و الا هیچ کس از شکم مادرش با علم و دانش زاییده نمیشه و هیچ کس هم نمیتونه ادعا کنه با وررفتن به تنظیمات میتونه کاری رو انجام بده
مشکلاتی که داره غیر طبیعی بودن زمین خود شخصیت و جزئیات یکنواخت چشم ها موها تاریکی و موارد دیگه
کلا خیلی ساده هست و منو یاد نسخه های اولیه star craft انداخت حتی از اون هم ساده تر
برای ساخت کاراکتر شما برو سراغ زیبراش و الان با مایا پیر میشی بخای کاراکتر بسازی
موفق باشید

Keyhan Mta

New Member
اینکه شما مایا رو تو خونه با این سن اون هم بدون هیچ منبع آموزشی یاد گرفتید یکم مورد ابهامه
یا زبانتون خوب بوده که تونستید با آموزش های خارجی پیش برید یا کسی رو داشتید که کمکتون کنه
و الا هیچ کس از شکم مادرش با علم و دانش زاییده نمیشه و هیچ کس هم نمیتونه ادعا کنه با وررفتن به تنظیمات میتونه کاری رو انجام بده
مشکلاتی که داره غیر طبیعی بودن زمین خود شخصیت و جزئیات یکنواخت چشم ها موها تاریکی و موارد دیگه
کلا خیلی ساده هست و منو یاد نسخه های اولیه star craft انداخت حتی از اون هم ساده تر
برای ساخت کاراکتر شما برو سراغ زیبراش و الان با مایا پیر میشی بخای کاراکتر بسازی
موفق باشید
خوب من آموزشهای انگلیسیو و تک و توک فارسی رو دانلود کردم منظور از خونه این بود ک کلاسی چیزی نرفتم
مرسی از این ک کمک کردین سعی میکنم چیزایی رو ک گفتین رو در کارای بعدی تکرار نکنم زیبراش هم سعی دارم یاد بگیرم

جدیدترین ارسال ها

بالا