اوضاع کار تو شهرستان ها

بچه ها می خواستم بدونم اوضاع کار تو شهرستان ( تو قسمت موشن گرافیک ) چه طور هست ؟ آیا بازار داره یا نه ؟ از بچه هایی که تو شهرستان کار می کنند تقاضا دارم که بگن تو کدوم شهر هستند و متوسط در آمدشون چه قدر هست . اگه میشه یه نمونه کارم از خودشون بزارن یا لینکشو بدن . من می خواستم کار شروع کنم تو قسمت موشن گرافیک می خواستم یه ارزیابی کلی داشته باشم . اگه میشه سریع جواب بدین خواهشاً

adame_haji

Member
بعید میدونم توی سال یه پروژه موشن گرافیک به شهرستانی ها بخوره
این کارها فقط توی پایتخت درامد داره
تموم دفتر مرکزی شرکت ها توی تهران هستن
اگر هم نباشن این کارها رو local انجام نمیدن
پا میشن میان تهران

Mohammad.983

Active Member
برادر افتضاحه. بعدا پول درست هم نمیدن. البته من صدا سیما ی شهرستان ها منظورمه.
سال گذشته واسه تدوین یه سریال به ما گفتن پاشو بیا شهرستان جا و مکان هم تو هتل سازمان بهت میدیم. ما هم گفتیم خوبه شرایط. دیگه حرف قیمت نزدم. گفتم میرم یکم بالا پایین تمومش میکنیم. مخصوصا کار واسه ماه رمضون بوده و روز پخش.
خلاصه ما رفتیم اونجا. اومدم قرار داد رو امضا کنم، خشکم زد. فکر میکنی واسه یه سریال حدودا 30 قسمتی 40 دقیقه چقدر براورد تدوینش بود؟!! قسمتی 300 تومن!!!!
همون رو تو تهران من از تهیه کننده گداش قسمتی 1/5-2 گرفتم. منم اصلا دیدم اینقدر قیمت پایینه. بحثم نکردم. دست از پا دراز تر برگشتم.
خلاصه بی خیال شهرستان شو فاییده نداره.

البته چرا جز اینکه مثل یکی از رفیق های ما بری اهواز واسه شرکت نفت گزارش تصویری بسازی. راه به راه اونحا دارن یه چیزی افتتاح میکنن. یعنی این رفیق ما رفت اونجا الان سه ساله اونجاشت یه دفتر تو یوسف اباد تهران خریده گذاشته کنار!
ولی روابط عمومی ت باید خوب باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا