انیمیشن رستم با 100 تا انیماتور کار ننگ انیمیشن بلند ایران !

به نظر شما انیمیشن رستم یک بی احترامی بزرگ به فردوسی و ?

• مجموع رای دهندگان
    48

sam_sam

Banned
omidanathema گفت:
بابا سم خون کجایی چرا جواب مارو نمیدی

من اینجا دیگه نمینویسم امید جان . اگر کار داری میل بزن در خدمتم .یا بیا اینجا :
http://cgtalk.persianblog.com/

این وبلاگ جدید من است در رابطه با مایا اونجا دیگه هر چی خواستی هست بیاین اونجا در خدمتم .

hamed-p

New Member
من پویانمایی کم کار کرده‌ام، ولی در پهنه‌ی ِ ادب پارسی، چند سالی است که پژوهش می‌کنم.
فیلم‌نامه‌های ِ بسیاری خوانده‌ام و تا اندازه‌ای با فیلم‌نامه‌نویسی آشنایم.

هم‌زمان اوستا و ادب ِ پارسی ِ میانه را می‌شناسم و با میتخت‌های ِ (=اساطیر ِ) ایرانی نیز آشنایم.

پیش‌نهاد می‌کنم شما که این‌چنین به فرهنگ ِ ایران دل‌بسته اید و چنین اندیشه‌ی ِ والایی دارید، به‌جای ِ اندوه از شُمار ِ کم ِ هم‌بستگان شالوده‌ی ِ کار را بریزید.

چه داستانی از شاه‌نامه را برای ِ پویانمایی می‌پسندید؟

همین پرسش شاید چند هفته‌ای ما را درگیر کند و تا آن زمان شاید چند دوست ِ خوب به گروه پیوسته باشند!

corel

Active Member
با سلام

تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن رو دیدم.

نظر شخصی من
------------------
نسبت به دبدبه و کبکبه آن، کار ضعیفی هست.

اما خب اونقدرهام که بعضی از رفقا گفتن، بد نبود.

به هرحال نمی شه انکار کرد که زیاد کار برده.

سوالات از دوستان

---------------------
1- این اطلاعات در مورد نرم افزار ها و غیره رو از کجا آوردین(بیشتر خطاب به سامی)؟
از سایتش هست؟
و اگه درسته آیا 100 نفر انیماتور بودن یا 100 نفر نیرو در بحثهای مختلف؟
چون من که رفتم سایتش دیدم تمام انگلیسیه و جز کلیت بررسیش نکردم.

2- کیا فکر می کنن که می تونن بهتر از اینو بسازن؟ دست کم تو زمینه کاراکتر و حرکتاش مثلا مبارزات،
فکر نکنم یه Motion Capture کار رو حل کنه.
شاید من یا شماها ظرف چند ماه یه کاری رو انجام بدیم و ببینیم خوبه و فکر کنیم که اگه مثلا زمان و امکاناتمون زیاد تر بشه می تونیم یه فیلم حسابی بسازیم.
اما در مرحله عمل کار سخت تر هست، چون نهایی کردن کار خودش کلی کار می بره.
به طور مثال مساله صدا گذاری قابل چشم پوشی نیست.

پیشنهادات
------------
بنده پیشنهاد می کنم دوستانی که بیشتر وقت دارن، تماسهایی با سازندگان این کار بگیرن و حتی ایمیلهای کاربردی که چک می شن از این افراد به دوستان بدن، تا بتونیم توضیح سازندگان رو هم بشنویم.
چه بسا توضیح قانع کننده ای داشته باشن.
مثلا ما که نمی دونیم واقعا چه بودجه ای صرف کار شده؟

با تشکر از دوستان، رایمون رو هم دادیم، خداحفظ.

blizzard

Member
be ghole khodeton ma inja to IRAN koly animator herfeyii darim pas gand kariye inaro nazarin paye IRAN va kharab kardan IRAN va zafe Animation e IRAN ina bara khodeshon kar kardan har vaght har ke khast bebine animation e IRAN dar che sathe khodesh miyad donbalesh pada mikone kesiyam ino nega nemikone dar zemn kesi ke to kharej az keshvar dare kar mikone lazem nist emkanato vel kone biyad inja khedmat kone hamon ja karesho be nahve ahsant anjam bede bara IRAN base

Ostade shoma aghaye Ostad asad NIst????

dreamvfx

New Member
كاراكترهاي طراحي شده با Maya

سلام

وب سايت http://www.DreamVFX.com راه‌اندازي شد. در اين سايت مي‌توانيد نمونه مدلهاي كاراكترهاي 3 بعدي ساخته شده با MAYA را مشاهده كنيد.

در صورتي كه نظري در مورد كاراكترها داريد لطفاً ارسال نماييد.

با تشكر

dreamvfx

New Member
سلام

وب سايت http://www.DreamVFX.com راه‌اندازي شد. در اين سايت مي‌توانيد نمونه مدلهاي كاراكترهاي 3 بعدي ساخته شده با MAYA را مشاهده كنيد.

در صورتي كه نظري در مورد كاراكترها داريد لطفاً ارسال نماييد.

با تشكر

hamed-ddd

Well-Known Member
حب ما ایرانیها معمولا شناگرهای ماهری هستیم ...فقط آب نداریم تا شنا کنیم
یعنی امکانات نداریم وقتی هم که گیرمون میاد انقدر بی برنامه و کم سلیقه کار میکنیم تا دخل پروژه میاد

vahidmj

Member
من انیمشن رو دیدم خیلی ضعیف بود.از انیمشن عرب هاهم ضعیف تر!!!

چه دورانی داشتیم با این تاپیک !
هنوزم حرص می خورم وقتی یاد مزخرفاتی که ساختن می افتم !

behnam7406

New Member
!

با حرفای سم سم موافقم.

راستی سم سم. من میخوام برم انگلیس. دوست دارم رشته جلوهای ویژه رو بخونم.

میدونم تو اونجایی و داری همین رشته رو میخونی.
اگه ممکنه آی دی چیزی از خودت بذار تا باهات در ارتباط باشم.
ممنون.

MerlinManson

New Member
سلام
من واقعا خجالت می کشم که بگم این انیمیشن کار 100 نفر ایرانی هست
بهر حال من با این که یه پروژه ی کوچیک ولی پر محتوی را شروع کنیم موافقم یه 4 سالی میشه با مایا سرو کله میزنم اینم یکی از کار هامه:
8e4fae3048f12fb129257f99f.jpg

9741d0f21ef8d7376331f0208.jpg

behnam7406

New Member
!

سم سم کجای؟!
لطف کن یه آدرسی ، شماره تلفنی ، یه چیزی از خودت بذار که بتونم باهات تماس بگیرم.

Mandana

Active Member
دوست عزیز اگه دقت کنید یوزر ایشون بن شده! ینی دسترسی به سایت ندارند
پس لطفن از بالا آوردن بیهوده ی تاپیک خودداری کنید
موفق باشید
4xvim2p.gif

واقعا افتضاحه...
من یه مدت سر پروژه ی آقای نصیریان ( قلب سیمرغ ) که در حال ساخت فعالیت داشتم. شاید کل گروه به ۲۰ نفر هم نرسید اما به این کار شرف داشت

آخرین ویرایش:

mrmohammad1989

New Member
توی انیمیشن های ایرانی هنوز یاد نگرفتن از ویژگی های جدید استفاده کنن... هنوز پارچه رو با خود بدن می سازن و داخل همش اسکلت بندی می کنن و دیگه معلوم پارچه چی از آب در میاد... یا مو رو هنوز یک شیپ درست می کنن و یه بافت مو روش میندازن... این کارها زمان رندر و ساخت رو کم می کنه... اما کل کار رو زیر سوال می بره... یه مشکل دیگه هم که هست... ما تو ایران متخصص رندر نداریم... هر کسی که کار می کنه در اصل انیماتور هستش و یه مقدار هم بقلش رندر بلده... در صورتی که توی شرکت های بزرگ فکر نکنم یه همچین بساطی باشه... هنوز توی صحنه ها کسی از مه استفاده نمی کنه... در صورتی که یه فلوید ساده هستش که شاید 5 دقیقه هم ساختش طول نمی کشه و صحنه رو خیلی جالب می کنه... اما حیف که تو ایران یه همچین چیزایی تعطیله... اینا همش واسه اینه که همه انیمیشن رو توی حرکت دادن اشیا می بینن... میشه گفت کارگردان هنری واسه این کارا نداریم.... اما اگر نخوایم خیلی سخت گیری کنیم باید بگم که این مشکلات هم کم کم با بدست آوردن تجربه درست میشه... اما بهتره از تجربه ی دیگران استفاده کنیم تا خودمون رو جلو بندازیم... اگر بخوایم همون راه گذشته ها رو بریم که همون 30 سال رو از پیکسار عقبیم

جدیدترین ارسال ها

بالا