انتباه ويژه ماه مبارك رمضان

amrdesign

Member
با سلام و عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن ماه رمضان، طرح يه انتباه (اوقات شرعي در ماه مبارك رمضان) رو طراحي و چاپ كردم كه گفتم اينجا هم بذارم تا دوستان هم نظراتشونو بگن.سايز اين كار هم A4 هست.

براي مشاهده تصوير اين كار به آدرس زير برويد:

http://www.amrdesign.ir

با تشكر.

آخرین ویرایش:

[REZA]

Member
سلام
به نظرم رنگ بنديش ميتونست بهتر باشه و كمي هم شلوغ شده...
اما خب شيك شده
فقط يه سوال؟!!
بعد از چاپ اعداد داخل ستون هاي اذان ظهر و اذان مغرب خوب ديده ميشن؟!!!
چون من هم دارم يه كار ميزنم كه اين دو تا رنگ رو داره...ميخواستم بدونم چطور ميشه....
ممنون و موفق باشي

آخرین ویرایش:

amrdesign

Member
خوب در مورد رنگ بندي هركس سليقه خاص خودشو داره.من هم نسبت به رنگ پشت زمينه اين رنگ بندي رو انتخاب كردم و خواستم كار كمي شلوغ باشه. بعد از چاپ هم نوشته ها و اعداد همگي خيلي عالي و كاملا واضح هستن.

تشكر ويژه از دوستان آقا شايان، آقا رضا ، علي و تنديس ديزاين...

موفق باشيد.

ghafeleh

Member
کارت خوب شده
ولی می تونستی ابعاد کارت رو کمی کوچکتر می گرفتی تا تصویر زودتر لود می شد ....

ghafeleh

Member
کارت خوب شده
ولی می تونستی ابعاد کارت رو کمی کوچکتر می گرفتی تا تصویر زودتر لود می شد ....

[SOBHAN]

Active Member
سلام .

كار بسيار زيبا و شيكي در اومده ... :rose:

فقط ستون ماه شهريور رو اگر دقت كرده باشين ، كلمه "شهريور " با فونت koodak ولي اعداد با فونت يكان ، كلا فكر كنم در باكس

تقويم از سه تا فونت مختلف استفاده شده ،اگه همگي يكي باشن بهتر نيست ؟:shock:

موفق باشيد
محمد حسين

آخرین ویرایش:

mashreghi

Member
خیلی عالی شده کاکو . فقط این نوشته ثلث در سمت راست که ناقص اومده بهتره با یک شمسه عوض بشه چون هم کلمات نامفهوم و ناقصه و هم معمولااین مدل برش در کنار یک نوشته دارای وضوح وبا چند کپی ترام بکار برده میشه .

موفق باشی

همیشه کارات رو شلوغ می کنی. به نظرم یه بکگراند آبی آسمونی می ذاشتی بهتر بود تا این بکگراند . اصلا بهش نمیآد. اما راجع کحادر نوشته باید بگم که عالیه:d

amrdesign

Member
در مورد استفاده از قسمتي از نوشته ثلث كه آقاي مشرقي بيان كردن خوب به نظر من اين چيزها هم مي تونه سليقه اي باشه و هم به كار بردن اصول لازم هست رعايت بشه ... به هر حال از يادآوري نكات ريز طراحي سپاس گذارم...

استفاده از فونت هاي متنوع هم فكر نكنم در كار مشكلي به وجود بياره مگر اينكه هماهنگي كل كار رو به هم بزنه....

ممنون از نظرات همگي و به خصوص انتقادات سازنده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا