السلام عليك يا اباصالح مهدي ادركني !

Erfan

Active Member
سلام ....

پيشاپيش اين روز خجسته رو به تمامي دوستان تبريك عرض ميكنم ... اين طرح هم تقديم به آقا امام زمان «عج»:cool:

در مورد كار اين نكته رو هم بگم كه اين طرح سفارش يه بابايي بود كه به مركز فرهنگي ما اومده بودن و سفارش يه همچين پوستري رو دادن و ما هم بعد از چند نمونه اتود كه به اين آقا نشون داديم اين نسخه از پوستر رو پسند كردن ... منم با سايز بزرگ ميذارم تا دوستان اگه خواستند استفاده كنن.

موفق باشيد.
عرفان

آفرين

معلومه كه خيلي روش كار كردي

به اين ميگن كار حرفه‌اي

فقط بايد ديد و حال كرد

البته من 2 تا نظر دارم كه "اشكال" نيست و اگه بهش توجه نكني هم كارت حسابي زيباست

1- بهتره اون طرح رون نوشته وسط يكمي كم رنگ‌تر بشه (طرح زيبايي هست ولي پررنگه و هواس آدم پرت ميشه)

2- بهتر بود از يه براش ظريف‌تر بجاي اون براش گوشه بالا سمت چپ استفاده مي‌كردي

بازم ممنون كه حال دادي

موفق باشي

Erfan

Active Member
آفرين

معلومه كه خيلي روش كار كردي

به اين ميگن كار حرفه‌اي

فقط بايد ديد و حال كرد

البته من 2 تا نظر دارم كه "اشكال" نيست و اگه بهش توجه نكني هم كارت حسابي زيباست

1- بهتره اون طرح رون نوشته وسط يكمي كم رنگ‌تر بشه (طرح زيبايي هست ولي پررنگه و هواس آدم پرت ميشه)

2- بهتر بود از يه براش ظريف‌تر بجاي اون براش گوشه بالا سمت چپ استفاده مي‌كردي

بازم ممنون كه حال دادي

موفق باشي

سلام دوست عزيز .. مرسي

در رابطه با اون دو اشكال شما بگم كه :

1. خودم هم همين طور هستم ... كمرنگ كردم كه ديدم از جذابيت متن كاسته شد ... به همين ترتيب يه خورده پررنگش كردم ....

2. اون دو تا براش هست نه يكي ... يكي اون بالا سمت چپ و ديگري اون پايين سمت راست كه خود اون عزيز خواست كه اونها رو بذارم براي قشنگ بودن طرح البته به قول خودش !!!

موفق باشيد.
عرفان

Erfan

Active Member
سلام بسیار زیبا بود
موفق باشید

ممنون دوست عزيز ... شما لطف داريد ...

به به ..
این از اون کارایی که من خیلی دوست دارم .
خیلی زیباست.

اينم تقديم به شما دوست عزيز ...

خیلی بیوتیفوله
این همونیه که قول داده بودی

مرسي ... آره همون طرحي بود كه قولش رو داده بودم ...

موفق باشيد.
عرفان

[EHSAN]

Well-Known Member
قشنگ شده پسر
با اوني كه من ديدم فرق ميكنه نه؟

موفق باشي

lind

Well-Known Member
کار قشنگی شده محمد جان!
2i1d1co.gif

رنگ بندی مناسب کادر بندی هم همینطور در کل خوبه فقط به نظرم نوشته اصلی اگه تکسچر نداشت بهتر بود!
dontknow2.gif

الته کار یکم زیادی گرم شده ولی خب...
در کل بهت تبریک میگم!
crazy-family7.gif

belderchin

Member
سلام محمد عرفان جان
297.gif

كارت خيلي خوب شده و همين كه نوشتي تقديم به آقا امام زمان عج ، زيبايي كارتو دو چندان كرده دوست عزيز
ياعلي

nima_dsnr

کاربر VIP
ایول عرفان !
با اون براشهای بالا سمت راست زیاد حال نکردم
297.gif

ولی از قسمت پایین کار خوشم اومد...

یه پیشنهاد هم دارم که میگم همینجا مطرح کنم.
توی این طرح هایی که بچه ها برای این ایام زدن من خیلی از اسامی ائمه رو دیدم که تو گالری مجیدآنلاین نبوده و من خیلی دنبالشم. از جمله همین طرح که 2 تا توش هست ! میگم اگه بشه هرکس هر کاری میزاره اون خطهای معلی و غیره رو هم کنارش پیوست کنه که به درد همه بخوره (یا یه تاپیک جدید باز بشه برای این کار) ... در غیر این صورت خودم وارد عمل میشم و با پ.خصوصی همشونو از بچه ها می گیرم... حالا خوددانید !
106.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
كار خيلي خوشگلي شده محمد.
confetti.gif

پس اين بود اون سورپرايزي كه ميگفتي!
acigar.gif

عاليه پسر!
magik.gif

رنگبندي جذابي هم داره. البته به قول مهدي يه كوچولو گرمه ولي بنظر من قشنگه.
فقط يه نكته كومچولو بگم كه زيادم مهم نيست. اون پايين كه نوشتي (محبان مهدي او خواهد آمد) بين محبان و او يه علامت تعجب يا يه ويرگول بذار تا باعث بدخوني نشه.
280krix.gif

موفق باشي.

mostafa_az

Well-Known Member
عرفان جان واقعا پیشرفت و پشت کار خوبی داری. کارهات روز به روز قشنگ تر میشن. کارت حرف نداره. تبریک میگم :)

مخلصیم
مصطفی

Erfan

Active Member
[ehsan];543317 گفت:
قشنگ شده پسر
با اوني كه من ديدم فرق ميكنه نه؟

موفق باشي

سلام حاجي ... ممنون ...

آره عزيز ... اون طرحي كه نشونت دادم طرح اوليه بود كه خواستم ببينم اتدوش رو ميپسندي يا نه و ايني كه اينجا گذاشتم كار تمام شده هست ...

موفق باشيد.
عرفان

Erfan

Active Member
کار قشنگی شده محمد جان!
رنگ بندی مناسب کادر بندی هم همینطور در کل خوبه فقط به نظرم نوشته اصلی اگه تکسچر نداشت بهتر بود!
الته کار یکم زیادی گرم شده ولی خب...
در کل بهت تبریک میگم!

ممنون مهدي جان ... سعي كردم يه كار جذاب در بياد تا مثل كارهاي قبلي خودم سرد و تكراري ... اون متن رو بدون تكسچر گذاشتم ولي از جذابيت كار اندكي كاهيد ... به خدا منم خوشم نمياد بشينم روي ريزه كاري ها الكي ور برم .. ولي خب ...

بازم مرسي...

عرفان جان واقعا عالی و زیبا شده و جای نقد نداره

موفق باشی

ممنون دوست عزيز ...

سلام محمد عرفان جان
كارت خيلي خوب شده و همين كه نوشتي تقديم به آقا امام زمان عج ، زيبايي كارتو دو چندان كرده دوست عزيز
ياعلي

ممنون دوست عزيز ... ما هر چي داريم از بركت وجود آقا امام زمان عج هست ...

ایول عرفان !
با اون براشهای بالا سمت راست زیاد حال نکردم
ولی از قسمت پایین کار خوشم اومد...

یه پیشنهاد هم دارم که میگم همینجا مطرح کنم.
توی این طرح هایی که بچه ها برای این ایام زدن من خیلی از اسامی ائمه رو دیدم که تو گالری مجیدآنلاین نبوده و من خیلی دنبالشم. از جمله همین طرح که 2 تا توش هست ! میگم اگه بشه هرکس هر کاری میزاره اون خطهای معلی و غیره رو هم کنارش پیوست کنه که به درد همه بخوره (یا یه تاپیک جدید باز بشه برای این کار) ... در غیر این صورت خودم وارد عمل میشم و با پ.خصوصی همشونو از بچه ها می گیرم... حالا خوددانید !

به به حاجح نيماي كچل خودمون .... حاجي هنوز شما مو درنياوردي ؟
شما لطف داري ... ولي در مورد برش ها چه كنم دستور كارفرما بود و منم معذور ..

در مورد پيشنهاد شما بايستي بگم خودم برنامه ها دارم اگه سرم خلوت بشه ... كلي چيز ميز دارم واسه آپلود .. از اون وكتور ها بگير تا اسماء زيبا متبركه ...

ببين من گفتم خودم ميذارم ولي شما بايد صبر داشته باشي .. خيلي مخلصيم !

كار خيلي خوشگلي شده محمد.
پس اين بود اون سورپرايزي كه ميگفتي!
عاليه پسر!

رنگبندي جذابي هم داره. البته به قول مهدي يه كوچولو گرمه ولي بنظر من قشنگه.
فقط يه نكته كومچولو بگم كه زيادم مهم نيست. اون پايين كه نوشتي (محبان مهدي او خواهد آمد) بين محبان و او يه علامت تعجب يا يه ويرگول بذار تا باعث بدخوني نشه.

موفق باشي.

ممنون سارا خانوم .
آره اينم همون كار قشنگي بود كه قولش رو داده بودم .. ولي فكر كنم باز يه خورده زود گذاشتم ... آخه فكر كردم شايد بعضي از دوستان قبل از جشن احتياج به كار هاي اين جوري داشته باشن ...

چشم !!! در مورد اون محبان مهدي او خواهد آمد ميتونم بگم حق با شماست ولي اين كارفرما فقط چشمش روي طرح بود و اصلاً به حواشي كاري نداشت !!!

بازم مرسي !

سلام ، خیلی قشنگه ، دستتون درد نکنه واقعا

ممنون دوست عزيز ...

تبریک میگم عرفان جان
کارت خیلی خوب شده!
موفق باشی.

مرسي و تشكر دوست عزيز ... شما لطف داريد ...

جدا زيباست.
موفق باشي

مرسي.

عرفان جان واقعا پیشرفت و پشت کار خوبی داری. کارهات روز به روز قشنگ تر میشن. کارت حرف نداره. تبریک میگم

مخلصیم
مصطفی

به به حاج مصطفي گل خودمون .... هر كسي توي يه قسمتي پيشترفت ميكنه و قسمت ما هم توي زمينه مذهبي بود ... شما لطف داري نسبت به كارهاي ما ... هر چي باشه ما هم شاگرد خودت بوديم ... يادت كه نرفته ؟

در كل حاجي خيلي مخلصيم !!!

دوستان من تا چند مدتي نميتونم بيام اينترنت ... يه خورده سرمون شلوغ شده و به قولاً همه چيز قاطي شده ... مركز فرهنگي داره جا به جا ميشه و خلاصه شير تو شيري شده كه نگو ...

به محض اينكه همه چيز به روال عادي خودش برگشت حتماً با دست پر ميام !!
موفق باشيد.
عرفان

جدیدترین ارسال ها

بالا