افزودن قابلیت نمایش Thumbnail فایل های PSD به فتوشاپ

mahdigh

Member
افزودن قابلیت نمایش Thumbnail فایل های PSD به فتوشاپ با PSD+Thumbnail 1.0

PSD%2BThumbnail.jpg

PSD+Thumbnail 1.0
هدیه ای برای گرافیست ها

نسخه های قدیمی فتوشاپ قابلیت پیش نمایش فایل های PSD به صورت بندانگشتی Thumbnail یا Filmstrip را دارا بودند. به طوري كه محتوای فایل های PSD بدون اجراي فتوشاپ، نمایش داده می شد. اما این قابلیت در نسخه های جدید نظير CS4 ، CS3 و CS5 وجود ندارد. با استفاده از ابزار كوچك PSD+Thumbnail به راحتي مي توانيد وي‍ژگي فوق را در نسخه هاي جديد فعال نماييد و سرعت مشاهده و استفاده از فايل هاي PSD را افزايش دهيد.

در استفاده از اين برنامه، به موارد زير توجه كنيد:

1- در صورت استفاده از برنامه و عدم فعال شدن نمایش Thumbnail فایل های PSD، جهت اعمال تغييرات ، سیستم را Restart کنید.

2- در صورت استفاده از اين برنامه در ويندوز 7 ، آن را با اختيار مدير سيستم (Run as Administrator) اجرا كنيد.

این ابزار کوچک (۸۰۰kb) و سودمند را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.

http://pcllimit.persiangig.com/Programs/PSD+Thumbnail/PSD+Thumbnail.exe

graphic86

Member
سلام
آیا این قابلیت برای نمایش فایل های دیگر نرم افزارها وجود دارد؟؟
ممنون

.:BehzAd:.

Active Member
من اینو قبلا دانلود و امتحان کردم کار نکرد الان هم گشتم تو سیستمم فایل رو پیدا نکردم خواستم دوباره دانلود کنم نشد لینک خرابه این فایل 800 کیلو بایت هست چرا تو سایت آپلود نمیکنیکه تا ابد بمونه.

لطفا آپلود کن تو سایت

سلام
آیا این قابلیت برای نمایش فایل های دیگر نرم افزارها وجود دارد؟؟
ممنون

این ابزار فقط برای نمایش فایل های psd به کار می رود.

من اینو قبلا دانلود و امتحان کردم کار نکرد الان هم گشتم تو سیستمم فایل رو پیدا نکردم خواستم دوباره دانلود کنم نشد لینک خرابه این فایل 800 کیلو بایت هست چرا تو سایت آپلود نمیکنیکه تا ابد بمونه.

لطفا آپلود کن تو سایت

لطفا به اینجا مراجعه کنید :

نمایش تصاویر کوچک (Thumbnails) از فایلهای PSD و Ai

جدیدترین ارسال ها

بالا