اعلام نتایج

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام خدمت همه دوستان خوبم.
از همه شرکت کننده ها نهایت تشکر رو دارم.
استقبال خوب نبود.اما با این حال بچه ها تلاششون قطعا با ارزش هست.

نمره بندی مسابقه بر اساس ایده طراحی (50 ) و فاز فنی ( 50 ) رندر بوده.
جایزه
فیلم آموزشی Fransworth house من هست. امیدوارم که برای برنده عزیز مفید باشه.
attachment.php

نمره دهی

برنده
نفر اول
حامد فرمند
hamed.f
[MIUC]h1371328947[/MIUC]
نمره 80
ایده طراحی 50
فاز فنی 30
توضیح داور : حامد جان کارتون خیلی خوب شده. بحث ایده پردازی واقعا خلاقانه و تاثیر گذار هست. فاز فنی کار هم خیلی قابل قبول شده. از شیدرسازی ها آبجکت گذاری ها
مشکلات فنی خاصی نداره.اما کار پرفکت و کاملی نیست. برای بهتر شدن باید خیلی از جور کارها ببینی و جزئیات خیلی خیلی بیشتر انجامش بدی. زاویه رندر - نور خیلی موثر هست.
پست پروداکشن هم خوب شده. به نظرم روی این کار وقت بزار و یه رزومه جهانی ارائه بده
----------------------------------------------------------------------------------------------------
حمیدرضا بهشتی
HR3D
[MIUC]h1371329492[/MIUC]
[MIUC]h1371328994[/MIUC]
نمره 35
ایده طراحی 10
فاز فنی 25

توضیح داور : حمیدرضا جان کار خوبی شده. ایده کار پخته نیست و توش خلاقیتی قوی دیده نمیشه.
فاز فنی کار صحنه برفی جزئیات خوبی داره اما متریال سازی برف باید وقت بیشتری بزاری. زاویه دوربین اصلا خوب نیست.
جزئیات کار خوبه اما بیشتر فورست پک هست. جزئیاتی زیبا چشم نواز محسوب میشن که توش خلاقیتی به چشم بخوره.
قرینه سازی خیلی جالب نمیکنه کارها رو.
مثلا میتونستی از آرچ مدل 100 یه درخت انتخاب بکنی که هم مدل برفی داشته باشه و هم مدل برگ دار که 2 تا صحنت تناقض نداشته باشن
صحنه بهاری بد شده.تکسچرها تایل شده. نور اصلا خوب نیست. توی صحنه های بزرگ سعی کن لنز رو کمتر از 40 نزاری. چون واید شدن همه جا خوب نیست.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
میلاد کیانی
moh3en3000
[MIUC]m1371329537[/MIUC]
نمره 50
ایده طراحی 35
فاز فنی 15
توضیح داور : میلاد جان کارتون خوب شده. ایده طراحی قابل قبول هست و معلوم هست روش فکر شده
اما فاز فنی لومیون دنیای آمادس. اگه از این قضیه چشم پوشی کنیم حتی فاز فنی لومیون هم میتونست خیلی خیلی بهتر با جزئیات تر باشه.
اما خوب مچ کردین 2 تا اتمسفر مختلف رو.
انتخاب زاویه دوربین مهم هست که کار شما اصلا خوب نیست
مصطفی محمدیان
mostafa8
[MIUC]m1371329568[/MIUC]
[MIUC]m1371329602[/MIUC]
انصراف
توضیح داور : مصطفی دوست خوبم. اول کار خیلی خوب جلو رفتی.از اسکس گرفته تا حتی مدلینگ خیلی خوب کلبه چوبی اما حیف شد میتونستی ادامه بدی
متین
Matin.B
[MIUC]m1371329896[/MIUC]
نمره 20
ایده طراحی 10
فاز فنی 10
توضیح داور : متین جان کارتون خوب شده. اما سایز رندر به حدی کوچیک هست هیچی معلوم نیست . نه ایده نه فاز فنی.
در پایان از همه عزیزات قدردانی میکنم برای شرکت توی مسابقه سال 94 مجید آنلاین.
با آرزوی توفیق روز افزون.

پیوست ها

• winter-Night-0009-sun-version.jpg
    winter-Night-0009-sun-version.jpg
    88.1 کیلوبایت · بازدیدها: 256

hamed.f

Well-Known Member
خیلی ممنون عارف جان
با وجود مشغله کاریت مسابقه رو خیلی خوب رهبری کردی
در مورد نقدت هم اولا تشکر میکنم دوما کاملا درست میگی ،انشالله وقت کنم و سیستمم اجازه بده ادامش میدم:rose:
همچنین ممنون از دوستانی که شرکت کننده یا تشویق کننده بودن:green::rose:

Matin.B

Member
اون کارم رو اصلا ول کرده بودم
داشتم به جایی میرسیدم که رم جواب نداد
منم فکر کردم پروژه کلا تموم شده
کارم رو عوض کرده بودم
ولی فکر کردم پروژه رو کلا تعطیل کردین دیگه کار جدید رو نشون ندادم

این کارم مال همون موقع هست

موفق باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها