اعلام نتایج نهایی مسابقه ی نوروزی ۱۳۹۰ با موضوع وقتی که کودک بودم

Borhan72

خسته‌ی خسته...
بالاخره اين مسابقه هم تموم شد...
خيلی خوشحالم...
از همه كسایی هم كه برای مسابقه زحمت كشيدن تشكر ميكنم...
به نظرم عادلانه ترين داوری انجام شد و بهترين برنامه ريزی و بهترين موضوع و جايزه و ... رو داشت...
از خانم مريم نادمی عزيز و مرتضی نجفی عزيز هم خيييلی تشكر ميكنم كه وقت خودشونو برای اين كار صرف كردن...
فرخ جان و آقا ايمان هم كه يه خسته نباشيد بزرگ بهشون ميگم چون خيلی زحمت كشيدن...

به فرشيد و رضا و علی جان هم تبريك ميگم واسه كسب مقام اول... واقعآ حقشون بود...
به استاد حق بين و محمد جان هم به خاطر كسب مقام دوم و سوم تبريك ميگم...
و همينطور به بقيه عزيزان...

در آخر ميخوام بگم كه حتی نفر آخر مسابقه هم زحمت خودشو كشيده و كارش خييلی ارزش داره...
نفرات اول هم با اينكه كارشون عالی بوده، ولی تمرين رو هيچ موقع كنار نذاريد و كارتون رو ادامه بديد و سعی كنيد بهتر باشيد چون تو اين كار، هيچ موقع حد آخری وجود نداره...

:oops:

راستی زودتر جاييزه هارو بدين عجله داريم... :lol:

آخرین ویرایش:
V

Violet89

کاربر مهمان
سلام به همه اساتید گرامی و تبریک بخاطر کسب مقام های مختلف و تشکر از داوران گرامی :paint:
ضمن عرض خسته نباشید هم به داور های گرامی و هم به شرکت کنندگان، من احساس میکنم تو شمارش امتیاز ها یک کم(به غیر از امتیاز خودم حدود 0.25) بالا و پایین شده که فکر نمیکنم چندان مهم باشه چون ترتیب رو بهم نمیزنه، مثلا گروه اول 82.25 امتیاز کسب کردند که به اضافه 10 امتیاز حضور در گروه و 15 امتیاز کار گروهی، امتیازشون به 107.25 میرسه که در جمع امتیازها 107.5 قید شده، یا نفر هفتم که میانگین امتیازاتشون 65 که 65.5 قید شده، یا نفر نهم که میانگین امتیازشون 58.75 که 58.5 قید شده، و امتیاز خودم که چون جمعش خیلی برام جالب بود، مشتاق شدم همه رو یک دور جمع کنم، دقت کنید امتیازات من از این قرار بود: 45، 45، 46، 46 که جمعشون میشه 182، حالا 182 تقسیم بر 4 برابر میشه 45.5، البته با یک نگاه ساده هم میشد متوجه اشتباه در جمع امتیاز ها شد، چون هیچگاه میانگین اعداد از خود اعداد بالاتر نمیره :wink:

و یک پیشنهاد:
ای کاش 15 نمره ای به کار گروهی به گروه هایی اختصاص می یافت که تمام اعضا بصورت فعال همکاری میکردند، مثل گروه اول که واقعا مستحق دریافت 15 امتیاز بودند، و گرنه صرفا یک اسم به عنوان گروه دادن و بالا بردن امتیاز... مثلا اگر آقای عقیلی یک اسم به عنوان همکار میدادند امتیازشون به 77.75 تغییر پیدا میکرد به طبع مقامشون هم همینطور تغییر میکرد(اگر آقای عقیلی رو نام بردم چون آخرین نفر بودند)، یا دومین نفر یا سومین نفر که از نظر امتیازی و دریافت جایزه کلی تغییر میکردند... امیدوارم آقای نعمتی از این پیشنهاد من ناراحت نشن، من این پیشنهاد رو کلی و برای مسابقات آینده دادم ، منظورم شخص شما نیست

و در آخر، همین که بنده در کنار افراد حرفه ای قرار گرفتم و اولین کارام رو شروع کردم، از خودم راضی هستم :)، و فکر میکنم بزرگترین جایزه رو برنده شدم چون هم تجربه خیلی خوبی کسب کردم، و هم با اساتید گرامی آشنا شدم ، از لطف همگی نسبت به بنده حقیر ممنون و سپاسگذار :rose: ،
همگی موفق باشید :rose:

Farrokh

Active Member
ممنون از محبت های همه ی دوستان ، مدیران و همکاران سه ببعدی و مدیران ارشد
مخصوصا ایمان عزیز که همیشه ساپورت عالی ای برای من بوده
مخصوصا شب اعلام نتایج که من کلا فرمون رو دادم دست خودش و بیهوش شدم و در اصل اون زحمت اصلی اعلام نتایج رو به عهده گرفت

سلام به همه اساتید گرامی و تبریک بخاطر کسب مقام های مختلف و تشکر از داوران گرامی :paint:
ضمن عرض خسته نباشید هم به داور های گرامی و هم به شرکت کنندگان، من احساس میکنم تو شمارش امتیاز ها یک کم(به غیر از امتیاز خودم حدود 0.25) بالا و پایین شده که فکر نمیکنم چندان مهم باشه چون ترتیب رو بهم نمیزنه، مثلا گروه اول 82.25 امتیاز کسب کردند که به اضافه 10 امتیاز حضور در گروه و 15 امتیاز کار گروهی، امتیازشون به 107.25 میرسه که در جمع امتیازها 107.5 قید شده، یا نفر هفتم که میانگین امتیازاتشون 65 که 65.5 قید شده، یا نفر نهم که میانگین امتیازشون 58.75 که 58.5 قید شده، و امتیاز خودم که چون جمعش خیلی برام جالب بود، مشتاق شدم همه رو یک دور جمع کنم، دقت کنید امتیازات من از این قرار بود: 45، 45، 46، 46 که جمعشون میشه 182، حالا 182 تقسیم بر 4 برابر میشه 45.5، البته با یک نگاه ساده هم میشد متوجه اشتباه در جمع امتیاز ها شد، چون هیچگاه میانگین اعداد از خود اعداد بالاتر نمیره :wink:

و یک پیشنهاد:
ای کاش 15 نمره ای به کار گروهی به گروه هایی اختصاص می یافت که تمام اعضا بصورت فعال همکاری میکردند، مثل گروه اول که واقعا مستحق دریافت 15 امتیاز بودند، و گرنه صرفا یک اسم به عنوان گروه دادن و بالا بردن امتیاز... مثلا اگر آقای عقیلی یک اسم به عنوان همکار میدادند امتیازشون به 77.75 تغییر پیدا میکرد به طبع مقامشون هم همینطور تغییر میکرد(اگر آقای عقیلی رو نام بردم چون آخرین نفر بودند)، یا دومین نفر یا سومین نفر که از نظر امتیازی و دریافت جایزه کلی تغییر میکردند... امیدوارم آقای نعمتی از این پیشنهاد من ناراحت نشن، من این پیشنهاد رو کلی و برای مسابقات آینده دادم ، منظورم شخص شما نیست

و در آخر، همین که بنده در کنار افراد حرفه ای قرار گرفتم و اولین کارام رو شروع کردم، از خودم راضی هستم :)، و فکر میکنم بزرگترین جایزه رو برنده شدم چون هم تجربه خیلی خوبی کسب کردم، و هم با اساتید گرامی آشنا شدم ، از لطف همگی نسبت به بنده حقیر ممنون و سپاسگذار :rose: ،
همگی موفق باشید :rose:
در مورد امتیاز ها خدا رو شکر که ترتیب رو بهم نمی ریزه ولی من خونه که رفتم اون کاغذی رو که جمع و تفریق ها رو انجام دادم نگاه می کنم که ببینم مشکل کجاست
بهر حال پیشاپیش عذر خواهی می کنم . من ریاضیم از بچگی در حد 25 صدم خطا داشته :green:

در مورد امکان ادعای کذب در مورد کار گروهی هم تقریبا غیر ممکنه چون ما امکاناتی رو داریم که بتونیم تشخیص بدیم که کاربری که عضوی از یک تیم هست آیا واقعی هست یا نه
یکی از اون امکانات تطبیق آیپی شرکت کنندگان هست
راه های دیگه هم هست که بنا به دلایلی نمی تونم ذکرشون کنم

ولی خیالتون راحت باشه که ما همه ی شرکت کننده ها رو چک کردیم و بعد امتیازشونو بهشون دادیم
از طرفی سرعت و حجم یک کار گروهی با یک کار تک نفره قابل قیاس نیست
ضمن اینکه افراد گروه ها از یوزرای خوب سایت هستند و هممون کم و بیش باهاشون آشنا هستیم و برای خود من جای شکی باقی نمی مونه:rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
من گفتم ادعای کذب!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :shock:من کی گفتم ادعای کذب!؟!؟!؟ :shock::?:، اگر چنین چیزی از حرفم برداشت شد از همگی معذرت میخوام :sad:
من از همه اساتید معذرت میخوام، من قصد توهین به هیچ یک از افراد رو نداشتم، من تقریبا میشه گفت با تک تک اعضایی که در مسابقه شرکت کردند، ارتباط برقرار کردم و از راهنمایی های خوبشون هم سپاسگذارم :rose:
اولا شرمنده هستم که نظرم رو گفتم :cry:، چون مثل اینکه باعث دلخوری شدم :cry:، ثانیا من منظورم چیز دیگه ای بود، منظور من این بود که خوب میشد شما که دارید لطف می کنید 15 امتیاز به کار گروهی میدید، خوب بود این 15 امتیاز رو به گروه هایی میدادید که اعضای اون مثل گروه اول فعال بودند، ببینید خواهر خود من عضو این سایت هست، اما از کار سه بعدی تقریبا میشه گفت هیچی سردرنمیاره، من منظورم در نظر گرفتن 15 امتیاز برای همکاری فعال در در گروه بود نه برداشت شما، باز هم شرمنده :sad:
باز هم از اینکه نظرم رو گفتم شرمنده هستم :sad::cry:
سرآخر هم از گروه فعال خاطراتی دور اما نزدیک کمال تشکر رو دارم چون با کار گروهی قوی از راه دورشون نظر من رو نسبت به کار گروهی از راه دور عوض کردند. :rose:
باز هم از همگی معذرت میخوام، بنده قصد جسارت به هیچ استادی رو نداشتم :rose:
از همه اساتیدی که به بنده حقیر لطف داشتند تشکر می کنم و همزمان از همگی خداحافظی :cry:
موفق باشید:rose:

*farshid*

کاربر VIP
توهین میکنی در میری؟ :green:
بنفشه خانوم ما منتظر ادامه فعالیتتون تو سایت بودیم ... کجا میری آخه؟
از همه ی عزیزانی که امتیازشون از ما بالاتر بود و به خاطر امتیاز کار گروهی رتبشون از ما پایینتر شد معذرت میخوام ... دیگه نمیدونستم چی بگم معذرت خواهی کردم :rose:

خب من یه چیز میخوام بگم و بر خلاف همیشه کوتاه:
دوستان از کسی که منظور خوبشو میدونید به خاطر حرف به ظاهر اشتباهش نرنجین. با اون همه گریه صفحه رو خیس کردین دیگه نمیشه چیزی نوشت ...
خدا حافظ منم .لطفا بازم give up ممنوع!
میلاد قمر صغیر کربلا و فرشته تشنه کام عاشورا و نیز مظهر بزرگواری و گنج سخا حضرات علی اصغر و جواد الئمه بر همه دوستان و محبین مبارک و شادباش:paint:
یا علی اصغر

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا بچه هایی که زحمت کشیدن و تو مسابقه شرکت کردن و خسته نباشید به همتون

خواستم یه چند تا نکته رو بگم

اول صحبتم میخوام از خانم نادمی انتقاد کنم... و فکر نمیکنم که پست منو بخونن چون مشغله کاری زیاد دارن ! پس دوستان نزدیکش به گوششون میرسونن بیزحمت

من اصلا طرز فکر رو دوست ندارم که خانم نادمی با این الگو اومدن و قضاوت کردن
ایشون گفتن :
بطور کلی‌ بچه‌ها باید تو کارشون هیجان به وجود بیارن، کار باید تو ذهن بیننده بمونه، فراموش نشدنی‌ باشه، موضوع تون رو خطرناک کنید،

ظاهرن خانم نادمی زیاد هیجان رو دوست دارن و این خیلی خوبه اما نه واسه هر کاری
این یه سلیقه شخصی هست ... یکی ممکنه یه کار آروم و مفهومی دوست داشته باشه
یکی ممکنه مثل خانم نادمی شبیه سازی صحنه جنگ رو دوست داشته باشه...

لبخند ژکوند از آقای داوینچی واسه چی یک اثر هنری شده؟ به خاطر چی ماندگار شده؟ آیا توش هیجان داشته؟ یا اینکه مفهومی و مرموز بوده

باید خدمت خانم نادمی عرض کنم که این طرز فکرتون و دیدتون به کارهای بچه هایی که خواستن مفهومی کار کنن اشتباست و اگر رو این منوال شما چیزی رو به رای گذاشتین از نظر بنده خطاست

مطلب دیگه که خیلی برام جالب بود و مخصوصا واسه مدیرت مسابقه جناب فرخ خواستم براتون شرح بدم

ایشون میگفتن شرایط و ضوابط مسابقه به هیچ وجه تغییر نمیکنه

اما بعد از اینکه مسابقه تموم شد و دوستان کارای نهایی رو گذاشتن بعضی از کار ها بدون متن اصلا نمیشد فهمید کار برای چی و کجا زده شده و اصولا این چیه

بعد دوستان مثل اینکه دیدن کارشون بدون متن چیزی واسه گفتن نداره به مدیرت مسابقه گفتن که یه تبصره واسه قانون مسابقه ایجاد کنین کا شرکت کننده ها ( البته همشون) بتونن یه متنی به کار اضافه کنن
یعنی بعد از اتمام مسابقه قانون مسابقه و شرایط ارسال تغییر میکنه در صورتی که ما و چند تا از بچه ها تا اونجایی که یادمون میاد یه پیشنهاد هایی (قبل از شروع مسابقه البته) به جناب مدیر دادیم که گوش به گوش در کردن

و جالب تر اینکه بنده روی کار فرشید جان یه سری ایراداتی گرفتم که گفتم بایا این بجه شکل آدم سرطانیاست!
و فرشید جان به قول جناب مدید ابتکار عمل به خرج دادن و از مطلب ما بعد از اتمام مسابقه سوء استفاده رو به عمل آوردن و توی متن ارسالیشون که قانون جدید بود نوشتن که بچه ه سرطانی هست چون مو نداشته (البته مو نداشتنشون به خاطر این بوده که موتور فرای رندر مو رو رندر نمیکرده)
که مطمئنا این قضیه دور از چشم خانم نادمی و آقای نجفی بوده

اینم از این

یه مطلب دییگه هم میخواستم در مورد امتیاز دیهی بدم

به نظرم درست نیست به کسانی که با هم جمع شدن و کاراشون نصف و حتی یک سوم شده نمره بیشتری بدین اونم 15 نمره ... آخه این چجورشه

یکی یه تنه خودشو میکشه کار میزنه بعد یکی دیگه با دوستاش آروم آرم کارو تموم میکنن بعد که تموم میشه جناب مدیر میفرماید به بهانه اینکه شما تونستین یه کار گروهی خوبی نشون بدین 15 امتیاز میگیرین؟
مگه درس اخلاق دارین میدین... محیط مسابقه هست فکر کنماا

باید از نمره کم بشه چون کارو تقسیم کردن ....
اینجوری باشه که هر کی میاد میگه آقا بیا با هم کار یزینم 15 تا اضافه تر امتیاز میگیریم کارمون سبک تر میشه

فکر نمیکنم درست باشه اینطور امتیاز دادن....

یه مطلب دیگه خطاب به بنفشه خانم داشتم

من نمیدونم چرا شما زود ناراحت میشین از حرفی که زدین

بایا یکم وایستین سر حرفتون... به خدا مدیرا آدمای خوبین, اینقدر زود از خودتون شاکی نشین

مدیرا آدمای انتقاد پذیرین ... چرا فکر میکنین که برداشت بدی کردن؟ مدیری که روش انتقاد نشه مدیر نیست

راحت حرفتون رو بزنین و زود کنار نرید از حرفتون .

دیدید که آخر حرف های جناب مدیر به شما گل دادن یعنی که همه چی آرومه

خواهشا نرید و پیش ما بمونین

------------

دوستان من صحبتام تموم شد

موفق باشید:)

سلام...خب دوست دارم یه چیزی بگم که خوب باشه!
اما ممکنه این داستان خیلی طولانی بشه.
البته سازنده هست و منطق و دلیل همیشه میتونه راهشو باز کنه.
اما فقط یه چیزی یادمون باشه که انتقاد بکنیم اما با آرامش و با انصاف.
ممکنه مدیر برخوردش سوال برانگیز باشه اما حتما دلایلی داره و شما حسن تعبیر داشته باشین بهتر میشه روش فکر کرد.
فرصتهای برابر چیزی هست که از اختیارات مدیره.
اگه چیزی تمدید بشه یا نه به مصلحت مسابقس...
همیشه میشه رو قوانین نظر داد اما قوانین هستند که نظم و قوام ایجاد میکنند و همیشه قوانین مصوب و شرط شده معیارند...
خیلی از مسائل هم با خلوت حل میشه و نباید عمومیش کرد. خیلی پیشنهادا میتونه جای فریاد رو بگیره. باید خستگی ها رو در کرد نه اینکه آخرش یه غری هم بزنیم...

در مورد داوری هم هر کسی یه علایق و اولویت هایی داره هر کی یه دیدی داره.
من خیلی احساساتی و مهربون مابم. تو گالری که میرم اصلا هیولاها رو نگاهم نمیکنم. خب من هم یه نمره میدم. استاد نادمی ممکنه جهت گیری مفهومیشون خاص باشه اما این رو باید در کنار تخصصشون بررسی کرد. ممکنه کلامشون هیجانساز باشه اما منم از اتفاقات پویا احساس هیچان میکنم...

خیلی خیلی میشهحرف زد.
خاطره خوب اما بمونه بهتره. اگه تو روشها بحث میکنیم سازنده باشه و اگه ممکنه بوی شکایت و بوهای بدتر بیاد بهتره خوددارتر و با مدارای بیشتری حرکت کنیم.
همه ما مسئولیم. همه ما مسئولیم.
یا علی

deli2

Member
سلام
ای تبلت که میروی به سویشان / از جانب من ببوس رویشان
بچه ها با دعوا نکنید ها
اگه تو تقسیمش مشکل داشتید فقط به خودم بگید

این مسابقه حتی انصرافش هم برای من تجربه داشت

به همه تبریک میگم
و از همه بخصوص مدیران تشکر میکنم

*farshid*

کاربر VIP
من الان نمیدونم چیکار کنم ... از همه دوستانی که احساس میکنن کارشون بهتر از کار ما بوده صمیمانه معذرت میخوام ... واقعا یه مسابقه ارزش این حرفا رو نداره ... بیایید همدیگر رو دوست داشته باشیم...
از دست یکی از بچه ها هم ناراحتم ... نباید به همین راحتی یه فرد رو با اون رزومه ی فوق العاده زیر سوال برد ... (به قول جومونگ : چطور جرات میکنی؟ :green:)
:rose:

*farshid*

کاربر VIP
و جالب تر اینکه بنده روی کار فرشید جان یه سری ایراداتی گرفتم که گفتم بایا این بجه شکل آدم سرطانیاست!
و فرشید جان به قول جناب مدید ابتکار عمل به خرج دادن و از مطلب ما بعد از اتمام مسابقه سوء استفاده رو به عمل آوردن و توی متن ارسالیشون که قانون جدید بود نوشتن که بچه ه سرطانی هست چون مو نداشته (البته مو نداشتنشون به خاطر این بوده که موتور فرای رندر مو رو رندر نمیکرده)
که مطمئنا این قضیه دور از چشم خانم نادمی و آقای نجفی بوده

ما خودمون زودتر از شما متوجه شدیم شبیه سرطانی هاست ... و از این نقص استفاده کردیم و ایده ی کارمونو تغییر دادیم ...اون چیزی که داوری شد رندر نهایی ما بود نه روند کاریمون ...
در ضمن به راحتی میتونستیم مو ها رو کانورت کنیم به لاین و رندر بگیریم ... ولی این کار رو نکردیم چون سرطانی بودنشو ترجیح دادیم .
برام جالبه بدونم نظر شما در مورد رده ما چیه؟ به نظرت کار ما شایسته چه مقامی بود؟

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
من الان نمیدونم چیکار کنم ... از همه دوستانی که احساس میکنن کارشون بهتر از کار ما بوده صمیمانه معذرت میخوام ... واقعا یه مسابقه ارزش این حرفا رو نداره ... بیایید همدیگر رو دوست داشته باشیم...
از دست یکی از بچه ها هم ناراحتم ... نباید به همین راحتی یه فرد رو با اون رزومه ی فوق العاده زیر سوال برد ... (به قول جومونگ : چطور جرات میکنی؟ :green:)
:rose:
کسی احساس نمیکنه که کارشون بهتر از شما بوده بلکه مطمئن هستن
اینو همون داور هایی که شما قبولشون دارین دارن میگن

اما با تبصره سریع و سیر داستان عوض میشه

مگه هرکی رزومه عالی داره نیمیشه روش انتقاد کرد؟؟؟ منطقت ستودنیه ....

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
ما خودمون زودتر از شما متوجه شدیم شبیه سرطانی هاست ... و از این نقص استفاده کردیم و ایده ی کارمونو تغییر دادیم ...اون چیزی که داوری شد رندر نهایی ما بود نه روند کاریمون ...
در ضمن به راحتی میتونستیم مو ها رو کانورت کنیم به لاین و رندر بگیریم ... ولی این کار رو نکردیم چون سرطانی بودنشو ترجیح دادیم .
برام جالبه بدونم نظر شما در مورد رده ما چیه؟ به نظرت کار ما شایسته چه مقامی بود؟

شما داری خودتو هم گول میزنی
اگه سرطانی بود تو تاپیک wip میفرمودین!

به نظر کار شما ارتباطی با موضوع نداشته و فقط متن اضافه شده تونسته کمک کنه به کار شما که بازم میگم این قانون بعد از اتمام مسابقه وضع شده که خلاف قوانین مسابقه بود

من کارتون رو از مفهومی میزارم کنار کار آقای عطاران و نتیجه میگیرم که کار شما حرفی واسه گفتن نداره

با اینکه یکی از داور ها الگوی قضاوتشون درست نبود باز هم میگم نظر داور رو شرط میگیریم یعنی اینکه :

شما سوم یا چهارم میشین

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بچه ها داوری خیلی کار سخته.هر 4 تا داور تک تک کارها رو نقد کردن.نقد رو هم نوشتن.انصافا کارشون رو بی عیب ونقص انجام دادن
حرف خانم نادمی کلی بود...البته بازم نظر شخصیه.کارهای ایشون 90 درصد آسمون خراشه و این شجاعت و جسارت منظورش اینه که از رنگ نترسید.چه اشکال داره رنگ جیغ توی کار کنترل شده بیاد...یا اینکه از پروژه بزرگ نترسید.به خدا من روز اول توی یه شرکت مشاور رفتم سر کار چون یکی از شرکتهای اصلی شهرداری قائمشهر بود، اولین کارم ورزشگاه شهر قائمشهر بود....کلی ویبره زده بودم از ترس...اما کم کم ترسم ریخت...آخرین کاری که براشون انجام دادم شهرک 11هزار واحدی مهردشت کرج بود...دیگه پروژه اسم شهرک باشه روش برام خنده داره تا ترس ناک باشه
منظور خانم نادمی همین بود.جسارت یعنی نترسیدن.خودت هادی تو کارهایی واقعا قدرتمندی.مثلا انیمشن اون رباطه...انصافا عالی شده بود.به نظر من جسارت و شجاعت داشتی رفتی سمتش ...ساختی ... آخرش یه کار خوب شد.
اما به نظر من قشنگتر میشد مسابقه چون اسم مسابقه مکس روشه پس به رندر و تکنیک بیشتر اهمیت داده میشد.که اگر اینطور بود مطمئنا(در مورد فرشید هاشمی و گروهش مقام اولی صد درصدی هست یا مثلا کار سیدمحمد برهانی یا محسن قطعا یکی از 3 مورد میشد...
در مورد گروهی به نظرم جالب بود.این امتیاز اضافه هل میداد به سمت گروه برن.
آخه کلا جماعت سه بعدی کار مغرورن و هیچ کس دیگه رو قبول ندارن!
من خودم زاغب شدم یه کار گروهی بزنم.حالا دارم روی موضوعش کار میکنم ببنیم کی حاضره منه بیسواد رو کمک رسانی بکنه...

*farshid*

کاربر VIP
من اگه تکی شرکت میکردم نیازی نمیدیدم جوابتونو بدم ... ولی چون کارمون گروهی بود خواستم از کارمون دفاع کنم .
خب
لحن حرف زدنتو اصلا نمیپسندم.
ما کاری که بر خلاف قوانین باشه انجام ندادیم . حقمون نبود که این همه توهین بشنویم از شما کاربر فعال جان.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
و اینکه فرخ چند بار گفت متن ارسالی تاثیری در روند مسابقه نخواهد داشت

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
و اینکه فرخ چند بار گفت متن ارسالی تاثیری در روند مسابقه نخواهد داشت

عارف... اگه تاثیری نداشت هیچ وقت این قانون رو سریع وضع نمیکردن

------------

خلاصه من حرفام رو تموم میکنم

و بدونین که بعضی ها نمیتونستن بیان اینجا و اعتراضشون رو بیان کنن چون نمیخواستن مشکلی واسشون پیش بیاد

اما من اصولا ببینم حقی داره ضایع میبشه حرفم رو میزنم ....

در ضمن من به کسی توهین نکردم

در مورد کاربر فعال بودن که فکر میکنم پاینن تر از همکار انجمن با مدیر باشه...

شما اینجوری باشین چه انتظاری از یه کاربر فعال دارین :wink:

موفق باشید... :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا