.: اعلام نتایج مسابقه من و مجیدآنلاین! :.

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام به همه دوستان...
بالاخره رای گیری هم به پایان رسید .. امتیازهایی که دوستان داده بودند شمارش شد و با امتیازاتی که مدیران به کارها دادند ادغام شد و نتیجه همونطور که میبینید در پست بعدی قرار گرفت...

دوستان به ترتیب از نفرات اول تا 12 امتیازهاشون داده شد و نقد کوچکی که من و امین روی کارهاشون به توافق رسیدیم هم در ادامه ی هر اثر اومده..
امیدوارم این مسابقه با تمام کاستیهایی که داشت تجربه ی خوبی برای همه دوستان بوده باشه...

از طرف خودم و امین و نیز مدیران ارشد از همه دوستانی که شرکت کردند و دوستانی که رای دادند و دوستانی که پیشنهاداتشون رو ارایه کردند تشکر میکنم و به نفرات اول تا سوم هم تبریک میگم...

دوستان تبریکاتشون رو همینجا مطرح کنند و سوالی یا مطلبی اگر بود یا در پیغام خصوصی یا در تاپیک اصلی مسابقه مطرح کنند...

موفق باشید...
30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
رندر شماره 10

Blue Spammer

نوید دادگر(Navidmilan)

از قویترین طرحهای شرکت کننده در مسابقه طرح Blue spammer بود که یک مدلینگ قوی و متریال موفق همراه با یک استودیوی مناسب و یک رندر زنده و با کیفیت رو دارا بود..
استفاده از یک کاراکتر مبهوت و بی گناه به رنگ کاربران فعال(!) طرح رو بسیار جذاب کرده..در عین حال ایستادن این اسپمر در حالیکه هر دو پاش رو روی نماد مجیدآنلاین گذاشته بطور بسیار موفقی وظیفه ی تاریخی همه ی اسپمرها رو به تصویر کشیده..!

فیزیک ایستادن کاراکتر و جزییاتی که روی بدنش هست مثل سینه و ناف! در کل یک کاراکتر ظریف رو خلق کرده..
پیشنهاد میکنم تاپیک مراحل کار رو از دست ندید..

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=116917

............................................................................

رندر شماره 6

فرا روو!

فرخ تابنده(f_tabande)

یکی از طرحهای قوی و در مسابقه که پتانسیل بالایی دارا بود...
یک دید پست مدرن به کلیت موضوع مسابقه..
اما بالا بودن این پتانسیل عملا در اجرا و دکوپاژ عناصر صحنه تاثیر منفی گذاشته و طرح بدون توضیحات لازم گویا نیست..
ارزشمندترین بخش ایده طراحی یک تفنگ روی میز هست که بهترین استفاده از عناصر رنگی فروم(مدیر - مدیر ارشد - ناظم) رو انجام داده و هر رنگ در درستترین موقعیت قرار گرفته و در انتقال معنا کاملا موفق بوده؛ مدیر ارشد عامل اصلی حرکت، و ناظم کنترل کننده ی حرکت و مدیر عنصری که حرکت نهایی رو انجام میده..
مدلینگ خوب در طراحی قطعات صنعتی از نکات مثبت کار هست.. از نظر تکنیکی نورپردازی soft و استفاده از متریالهایی با رنگ بندی مشابه و نیز زاویه دوربین دیدن جزییات رو دشوار کرده... هرچند در همین زاویه ی دشوار دوربین تفنگ در بهترین جای خودش قرار گرفته و میشه گفت قویترین عنصر صحنه هست...
تاپیک این اثر در فرایند خلق ایده، تاپیک پر فراز و نشیبی بود، از دستش ندید...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=117157

رندر شماره 9

::Majid Online Island::

محمدرضا خطیبی(mrkay)

یکی از طرحهای فوق العاده جذاب در مسابقه که با دید بسیار ظریف به خلق اثر پرداخته..
هرچند اینکار از روی یک رفرنس قبلا طراحی شده کار شده و از نظر ایده مدیون اون طرح هست اما این موضوع از ارزش مدلینگ موفق کار کم نکرده.. استفاده از عناصر رنگی سبز و آبی و قرمز و نشون دادن اونها در حد عناصری با ارزش یکسان جالب هست اما به نظر میاد که این کاراکترها بدون هدف در این طرح فانتزی قرار گرفتند و هماهنگی کاملی با فضا ندارند...
جالبترین استفاده از نمادهای فروم استفاده از نشان پروانه مجیدآنلاین در پرچم دزدان دریایی هست..!
متاسفانه رندر با رزولوشن بالایی گرفته نشده.. نورپردازی تا حد خوبی مناسب فضاست..
تاپیک مراحل کار این طرح تاپیک با ارزشی هست...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=121177

رندر شماره 11

MicroMacro

Sawper

طرحی که قویا دید ظریف و خلاقه ای رو بکار گرفته.. یک دنیای میکروسکوپی که ذهنیت مخاطب رو به کل فروم دگرگون میکنه..
این طرح از موفقترین طرحها در ایده پردازی بود..
جدا کردن بخشهای مختلف فروم و نیز استفاده از نماد بخشهای مختلف فروم به ارزش کار افزوده اما مدلینگ کم جان (که در گویا بودن موفق هیت اما کافی نیست) و نیز متریالهای ساده و و سادگی نورپردازی قدرت طرح رو کاهش داده...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=117047

رندر شماره 8

The New World Of The Majid Online

امین میر(hellboy3d)

یک دید مدرن به موضوع مسابقه..
کار در کل شبیه نقاشیهای انتزاعی و اکسپرسیونیستی شده! از نظر ایده پردازی و هماهنگی کار در حد قابل قبول و موفقی هست.. تنها عنصر استفاده شده از فروم نماد پروانه مجیدآنلاین هست که در دو جای خوب استفاده شده..
مدلینگ کار پیچیده نیست اما همراهی نورها و رنگها تونسته تا حدود زیادی فضای تخیلی خوبی رو ایجاد کنه..
در بخش بالای تصویر صاحب اثر در معلق نشون دادن اون سفینه ها بسیار خوب عمل کرده و به عمق دادن به فضا کمک کرده و این حاصل انتخاب و طراحی یک بکگراند مناسب هست..

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=116987

رندر شماره 2

Majid Online Modern castle

amin4d

یک دید فانتزی در طرح و اجرا که شبیه محیط بعضی بازیهای کامپیوتری شده...
اما متاسفانه بدلیل انتخاب یک رنگ یکپارچه حتی در مدلینگ هم جزییات قابل مشاهده نیست.. در کل از فضای فروم فقط از آرم بهره گرفته شده..
شکل فانتزی قلعه قابل تحسین هست نور و رندر تحت تاثیر یک متریال یکدست که به تظر بدون توجیه میاد قدرت خودش رو از دست داده...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=120616

رندر شماره 1

بدون عنوان

علیرضا (ali_118)

یک دید کلاسیک به موضوع با ظرایفی خاص در ایده پردازی...
جزییات این ایده پردازی دقیق با توجه به جزییاتی مثل عناصر موجود در بورد مثل خط خوردگی برای تمدید زمان مسابقه یا طراحی کاغذ دیواری که با تغییرات اخیر سایت هماهنگ هست ارزشمند شده اما کار فاقد یک مدلینگ قوی هست..
بعضی جاها همون ظرایف هم فراموش شده مثل سوراخ کلید در ورودی..!

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=121301

رندر شماره 7

Prince Of Persia

عادل(H.S)

یک طرح با یک دید نسبتا کلاسیک که از رنگ برای انتقال مفاهیم استفاده کرده..
اما رنگها در جای اصلی خودشون نیستند.. مشخص نیست چرا کاربران فعال مشغول باد زدن مدیر ارشد هستند.. استفاده از نماد قوری مکس مجیدآنلاین رو محدود به بخش سه بعدی کرده اما تکسچرینگ کار در همین حد هم تونسته ارزش طرح رو بالاتر ببره.. دید سلطنتی در کل نظام مجیدآنلاین نکته جالب این طرح بود..

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=118023

رندر شماره 4

دنیای مجازی(مجیدآنلاین)

بهنام نیک فر(BEHNAM)

طرح در نگاه اول به نظر جذاب و با قایلیت میاد اما در نگاه دقیقتر متوجه میشیم که چیزی که نظر ما رو جلب کرده نه نوع تکنیک کار و رندر بلکه کنتراست بالا و تاثیر گذار کار هست..
عناصر بنا به توضیحات صاحب اثر گویای یک محتوای مشخص هست اما در عمل چیزی برای یک مخاطب که برای بار اول کار رو میبینه بازگو نمیکنه... البته ایده خوب بوده و با اندکی ریزه کاری میشد طرح رو موفق تر ارائه کرد...
مدلینگ کار در حد طراحی یک کاراکتر خوب و متوسط که در صحنه تکرار شده هست.. تنها عنصر فروم هم استفاده از نشان مجیدآنلاین هست..

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=116953

رندر شماره 12

مدال مجیدآنلاین

ایمان شیرانی (shirani)

Color Room

طرح اول:
مدال مجیدآنلاین.. این طرح کل موضوع مسابقه رو رو عوض کرد.. ارتباط خاص با موضوع مسابقه نقطه قوت نسبتا خوبی بود.. یک دید متفاوت که با اینکه از تمام عناصر فروم سعی کرده بود استفاده کنه اما در هماهنگی کاملی قرار ندارند.. مثلا عنوان Gama که اسم مجله هست توجیهی برا مکان قرارگیریش نداره...
رندر ضعیف متریالهای ساده و مدلینگ سریع و کم جزییات از قدرت کار کم کردند...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=116860

طرح دوم:
سک طرح که جزو طرحهای مفهمومی میشه حسابش کرد.. استفاده از رنگها تنها استفاده ای هست که از عناصر فروم شده... نورپردازی، متریال و مدلینگ ساده و رندر پر نویز ارزش اثر رو کاهش داده..
در ایده پردازی ظروف خالی تونسته به مفهومی شدن کار کمک بزرگی بکنه.. اینکه همه یکجورن اما ظرفشون هریک از چیزی پر میشه که مسوولیت متفاوتی براشون میاره...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=121292

رندر شماره 5

گوشه ای از نظام مجید آنلاین

بهروز پولاد رگ (behrouzpc)

یک طراحی کاراکتر فانتزی..
یک ایده پردازی که با نوشتن توضیحات کامل شده.. ایده ای که جا برای اجرای دقیق تر داشته.. تکنیک کار بعلت نوع نرم افزار بکار رفته قابل بحث نیست اما نوع رنگیندی پذیرفتنی و سبک کار حتی در این حد نیمه کاره هم پذیرفتنی هست...

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=117097

در مورد طرح شماره 3 امین هم که با خودش نظاراتمونو بررسی کردیم..!:wink:

تاپیک: http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=121941

.
جوایز رو هم یکبار دیگه میگم:

نفر اول : نوید دادگر (Navidmilan)
یک عدد فلش دیسک 4 گیگابایت | 30.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 1 سال کاربر ویژه | معرفی و تبلیغ در مجله گاما

نفر دوم : فرخ تابنده (f_tabande)
یک عدد فلش دیسک 2 گیگابایت | 20.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 6 ماه کاربر ویژه معرفی در مجله گاما

نفر سوم : محمدرضا خطیبی (mrkay)
یک عدد فلش دیسک 1 گیگابایت | 10.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 3 ماه کاربر ویژه

تبریک مجدد به نفرات اول تا سوم...

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
هه هه... اولین نفری ام که به برنده ها تبریک می گم... تبریک... تبریک...
126fs3186991.gif

مسابقه خوبی بود. از امین و ایمان به خاطر زحمتهایی که برای برگزاریش کشیدن ممنونم و به همه شرکت کنندگان عریض خسته نباشید می گم (حتی به خودم!!)...

به نظرم برنده ها عادلانه انتخاب شدن. جوایز نوش جونتون باشه بر و بچز.
اون دو نفر اول رو توی بخش ویژه انشالله زیارت خواهیم کرد.
121fs725372.gif

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بنده هم به دوستان تبریک می گم و آرزوی موفقیت روز افزون رو براشون دارم
مخصوصا نفرات اول تا سوم نوید دادگر(Navidmilan) :rose: و فرخ تابنده(f_tabande) :rose: و محمدرضا خطیبی(mrkay) :rose:
که به حق کارهای بسیار خوبی رو ارائه داده بودند ، کار نوید دادگر عزیز بسیار زیبا بود که ار همون اول هم معلوم بود برترین کار انتخاب میشه
موفق و پیروز باشید

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
با سلام. من هم به نفرات اول تا سوم تبریک می گم. هر چند با دیدن نتایج بهت زده شدم ولی زیاد مهم نیست.
دوستان باز هم تبریک. همیشه موفق باشید.

سلام و با تبريك به تمام 12 نفر منتخب و اونهايي كه منتخب نشدند.
خوشحالم كه جاي داورهاي اين كار نيستم چون قضاوت ميان اين همه كار زيبا كار دشواري بوده.
باز هم به تمام كسانيكه در اين مسابقه شركت كردند تبريك مي گم و از برگزار كنندگان مسابقه هم تشكر مي كنم.

باز هم از اين كارها بكنين.

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
مگه قرار نشد از آخر جایزه ها را بدید

مسابقه خوبی بود اما حیف که کم شرکت کردند من به شخصه فقط می خواستم یکم هیجان کار زیاد کنم چون می دونم در حدی نیستم که بخوام باکسی رقابت کنم

من هم به همه تبریک میگم که تو مسابقه شرکت کردند و به نفرات برتر هم بیشتر

.:. soroosh .:.

Active Member
wow ...
و بالاخره نتایج مسابقه .
به همه دوستانی که در این مسابقه شرکت کردن تبریک میگم به خصوص سه شرکت کننده برتر .
و به همگی خسته نباشید میگم ، به خصوص دو مدیر عزیز که واقعا زحمت کشیدن و از همه مهمتر برای آثار ارزش بالایی قائل بودن و به امتیاز دهی بسنده نکردن و هر اثر را به صورت جدا مورد نقد قرار دادن .
به امید مسابقاتی پیشرفته تر و با شرکت کنندگانی بیشتر .
شاد و پیروز باشید .

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

به تمامی دوستانی که شرکت کردند خسته نباشید میگم کارهای همه بچه ها خوب بود و ایده های بسیار قشنگی داشتید.
به مدیران عزیز هم که زحمت برگزاری و اداره این مسابقه رو بر عهده داشتند خسته نباشید میگم و ازشون تشکر میکنم.

ترتیب ارسال جوایز داده خواهد شد و سایر کارها از طریق مدیر انجمن با برندگان هماهنگ میشه

با تشکر
مجید

به به تبریکات به همه .
مخصوصا برندگان .
و همه دوستانی که به بچه های شرکت کننده نظر دادند و تشویقشون کردند .
امیدوارم شاهد مسابقات بهتر باشیم همه .
و امیدوارم که بتونم توی اونها شرکت کنم .
موفق باشید :rose:

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام و تشکر از این قضاوت عادلانه .امیدوارم در مسابقات بعدی بتونم نتایج بهتری را کسب کنم.
من که فکر می کردم فرخ جان اول بشه چون لیاقتش را داشت.ولی خوب نتیجه ی مسابقه همیشه
پیش بینی نشده است.با تشکر از شرلوک عزیز و مدیران انجمن که زحمت بسیاری برای این کار کشیده اند.
کار اول بسیار خوب در اومده بود . ولی یک سوال برای من هنوز مونده که این کار چه ربطی به من و مجید انلاین
داره؟! نه اینکه نداره ولی کارهای دوستانی مثل فرخ و امین و ... بیشتر به این کار می خورد.ولی خوب
ما که کاره ای نیسیتیم.اساتید بهتر می دونند چیکار کنند.
نوید - فرخ - محمد رضا پیروزیتون را تبریک میگم.

با تشکر
بهـــــنام

آخرین ویرایش:

aliReza

Well-Known Member
wooooow

درود!
من باز دير رسيدم، عين آقا پليسه سر صحنه قتل! ( چه تشبيه نرم و لطيفي كردم) :lol:

به همه تبريك ميگم، چه دوستاني كه افتخار آشنايي باهاشون رو داشتم، و چه دوستاني كه با طرح هاشون آشنا شدم، انشالله با خودشون هم آشنا شم.

من از نظر يه بيننده ميگم واقعا سطح مسابقه بالا بود، كارها عالي بودند و واقعا امتياز دادن سخت و مشكل بود.

اين مسابقه براي من كه خيلي مفيد بود، طرح ها رو ديدم، ايده هاي جديدي توي ذهنم آوردم و كمي هم با مراحل كار يك اثر سه بعدي آشنا شدم، دير و زود، حتما يه سر بايد بيام اينورا.

كوچيك شما، عليرضا :rose:

Mohamad

O-.-O
تبرییک تبریک ! :دی
همگی دوستان خسته نباشید , به مدیران هم خسته نباشید میگم که زحمت اجرای مسابقه
رو انجام دادن .

همگی دوستان موفق باشید
ممحد

mkf.cgi

Member
:oops::rose:
تبريكات ويژه..
به نفرات اول تا سوم كه كار هاي بهتري نسبت به بقيه دوستان ارائه دادند و همه شركت كنندگان, تبريك ميگم و اميدوارم هميشه موفق و پيروز باشن.
در كل مسابقه خوبي بود و تجربه اي خوب براي خودم و دوستان . به اميد مسابقات بهتر و جالبتر و كاملتر...:)
در آخر هم دوباره از مديران محترم كه زحمت مسابقه بر روي دوششون بود تشكر ميكنم و براشون آرزوي موفقيت دارم.
به اميد روزي كه نفرات اول ما با مسابقات جهاني برابري كنن(اون روز خيلي نزديكه).:neutral:

آخرین ویرایش:

Navidmilan

Well-Known Member
سلام
ممنون از اينكه اين كار رو لايق مقام اول دونستيد و تشكر از تمام پستهاي محبت آميز. يه خسته نباشيد
به مدير ها كه زحمت اين مسابقه رو كشيدن و همچنين تمام كسايي كه وقت گذاشتن و تو اين رقابت
شركت كردن. خلاصه تشكر از تمام كسايي كه به نحوي تو اين رقابت نقش داشتن ...

در مورد مسابقه اول گله از كاربراي فعالي كه تو اين بازه زماني وقعا مناسبي كه تعيين شده بود ، شركت
نكردن تا در نهايت اين كار اول بشه! از اول شدن نترسيد ... و اينكه بودند كارهايي كه ميشد به جاي كار
من اول بشن. جدا از رتبه بندي به شخصه خوشحالم كه وقت گذاشتم و اثري رو به سرانجام رسوندم.
اين بحث رقابتي فقط كاتاليزور كار كردنه.

اميدوارم اين مسابقات زودگذر در نهايت منجر به تقويت روحيه همكاري و كار گروهي بشه ، چيزي كه
شديدا كمبودش حس ميشه.

حالا كه تريبونم پر شنوندست بذاريد يه تشكر ويژه هم از اسپمر آبيمون بكنم كه از شوخي گذشته ،
همواره رفتار مثبت و انرژي دهنده اي تو اين سايت داره ...

در پناه اميد ، سبز و خرم باشيد.

mrkay

Member
سلام
از همه دوستان ممنونم مخصوصاً مدیرای عزیز.
خوشحالم که از اولین حضورم تو مجید آنلاین خاطره خوبی پیدا کردم. انشاا... در آینده همکاری بیشتر و مفیدتری با هم داشته باشیم.
به نوید و فرخ عزیز هم تبریک میگم. همینطور به بچه های دیگه همه کارها در سطح خوبی بودن همین که کارشون تکمیل شد و تونستن تو مسابقه شرکت کنن خودش یه موفقیت بزرگه.

امیدوارم این مسابقات بهانه ای باشه برای تلاش بیشتر و در نهایت پیشرفت.

بازم از همه به خاطر لطفی که به من داشتن ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا