اضافه كردن seek به يك فيلم در فلش

DEJA VU

New Member
قبلش بگم كه من تازه واردم و تازه كار هم هستم. پس اگر سوالم خيلي ساده است مرا ببخشيد!
من چند تا كتاب فلش را خواندم و تقريبا باهاش اشنا هستم ولي در قسمت اكشن اسكريپت آشنايي ام جزئي است در حد اصول ابتدايي چند دستور شرطي و رياضي و فانكشن و... در اكشن اسكريپت هست . ( كتاب مناسبش هم پيدا نكردم )
زياد سرتون را درد نياورم . من فقط يك قسمت كوچك در فلش هست كه هنوز متوجه نشدم. و اون گذاشتن seek براي يك فيلم هست. من يك فيلم با پسوند flv ايمپورت كردم . تمام دكمه ها را طراحي كردم و جلو و عقب رفتن و... را گذاشتم . اما قسمت seek ( يا همان نواري كه نشان دهنده پيشرفت فيلم هست ) را نتونستم طراحي بكنم.
در مورد components ها و قسمت آماده mediapleyback هم خيلي باهاش ور رفتم اما نمي دونم چطور فيلم ايمپورت شده را با mediapleyback آماده در فلش mx هماهنگ بكنم . تا هنگام پخش فايل flv اون قسمت هم فعال بشه.
اگر نياز به اكشن اسكريپت نويسي هم هست لطفا كمك بكنيد.

ببخشيد من در سايت هم كمي گشتم ( اگرچه قبول كنيد گشتن هزاران صفحه پرسش و پاسخ واقعا سخت است. !!) ولي چيز بدرد بخوري را نديدم. جز اينكه برخي گفته بودند هنگامي كه فايل flv را ايمپورت مي كني از شما سوال مي شود كه فيلم چگونه ايمپورت شود. در صورتيكه اصلا از من در مورد چگونگي ايمپورت شدن flv سوال هم نشد!1

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

کی گفته فایل Flv رو باید برای کامپوننت Import کنید ؟؟؟؟

شما باید به Peropertis کامپوننت برید و در قسمت Patch و یا URL آدرس Externale فایل Flv رو بدید به اینصورت که اگه فایل کنار SWF

بزارید فقط کافیه اسم فایل و پسوند رو وارد کنید

موفق باشید

DEJA VU

New Member
هيچ كس نگفته بود ايمپورت كنم. ولي تنها راهي كه به ذهنم رسيد اين بود كه فايل فيلم را هم مانند فايل تصويري ايمپورت كنم. ( اختراع خودم بود!!)
اما اين قسمت پروپرتيز من اصلا نه جاي url داره نه جاي patch !!!
يك instance name داره ! كه ربطي به اون نداره !! يك swap هم هست كه نه ربطي به اون داره و نه حتي فعاله!!!
مي شه دقيقتر توضيح بديد كه كدام قسمت منظورتونه!!

DEJA VU

New Member
اخ آخ فهميدم. مشكلم حل شد! بابا propertis كه نيست قسمت parameters هست!! ( ادم را گمراه مي كنيد!!)
حالا بگو چرا اين برعكس شده!! يعني اون seek برعكس داره حركت مي كنه ( فيلم درست پخش مي شه ) اما seek به جاي چپ به راست از راست به چپ در حال حركته! اونو چطوري درست بكنم؟

DEJA VU

New Member
اونم فهميدم زحمت نكشيد!!
( من هوشم خوبه بگي ف من تا آخرشو مي خونم )
اما دستتون درد نكنه خيلي كمكم كرديد.

++Hadi++

Active Member
یه کلاس برا این کار نوشتم . به امضام برید و کلاس اسکرول واسه تایم لاینو دان کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا