اشغال بودن هارد در وینوز 10

Abolfazl 2408

Active Member
درود بردوستان
من چند وفتیه ویدوز 10 نصب کردم ولی در زمان شروع کار ویندوز به مدت 10 دقیقه هارد 100 درصد اشغاله در صورتی که هیچ برنامه ای باز نیست ولی بعد 10 دقیقه هارد بیکار میشه......
Ba.1.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
درود بردوستان
من چند وفتیه ویدوز 10 نصب کردم ولی در زمان شروع کار ویندوز به مدت 10 دقیقه هارد 100 درصد اشغاله در صورتی که هیچ برنامه ای باز نیست ولی بعد 10 دقیقه هارد بیکار میشه......
مشاهده پیوست 111793
کلا ویندوز 10 ویندوز پر دردسری ئه.
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) تا پنجره Run باز بشه، عبارت services.msc را داخل پنجره Run بنویسید و OK کنید.
پنجره Services باز خواهد شد. سرویس ای با نام Windows Search رو در لیست پیدا کنید. روی اون سرویس راست کلید کنید و اگر دکمه Stop فعاله انتخابش کنید تا در حال اجرا نباشه. بعد رویش دوبار کلیک کنید،
پنجره تنظیمات سرویس باز خواهد شد. Startup type اش رو Disabled قرار بدهید تا دیگه هیچوقت اجرا نشه و OK کنید.
مجددا در همون پنجره Services دنبال سرویسی با نام Superfetch بگردید. روی اون سرویس راست کلید کنید و اگر دکمه Stop فعاله انتخابش کنید تا در حال اجرا نباشه. بعد رویش دوبار کلیک کنید،
پنجره تنظیمات سرویس باز خواهد شد. Startup type اش رو Disabled قرار بدهید تا دیگه هیچوقت اجرا نشه و OK کنید.
الان حداقل مطمئن هستید که این دو تا سرویس که معمولا دلیل اصلی اون اشغال 100 درصد دیسک اند دیگه اجرا نمی شوند.

Abolfazl 2408

Active Member
سپاس از پاسخت
ولی اینکارها را قبلا انجام داده بودم و همچنان این مشکل هست....

جدیدترین ارسال ها

بالا